Şimdi Ara

Bu Şirinevler Nası Bi Yer?(Olaylar olaylar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mhrmh1

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Daha 3. günüm karşıdaki kahvenin üst katında camı çerçeveyi indirdi herifin teki. Genellikle doğu bölgelerimizde konuşulan bir şiveyle 'gelicem, sizin .........' gibi laflar ederek söve söve gitti. Sanırım çatışma çıkacak. 18 senelik hayatımın rahat 2-3 senesini dışarıda geçirmişimdir ama ilk defa böyle bir şey görüyorum. Sanırım pek hayırlı şeyler olmayacak bu sene...

ben bahçelievlerde oturuyorum.burası oraya göre daha düzgün bence bu taraflardan ev bakabilirsin karşı dairemizde ytü den çocuklar var :) kirada 750 falan sanırım evde 2.kat 2+1 ve güzel daire şirinevler çok karışık pek tavsiye etmem öğrencisiniz bir de

Bahçelievlerin gözümdeki itibarı da aynıydı şirinevlerle, sadece biraz daha memur tarzı gibi ama oradan da isterim eğer bulabilirsem .Elemanlara sorsana bölümleri ne Bi de sizin apartmanda boş daire vs var mı daha Eğer kurtulamazsam o çevreyi de öğrenicem mecbur

@Rolling Stones, ben de o köprünün merdivenlerinden acele acele inerken ölücem, yazdım buraya da

@Alper, abi benim okulda esenlerde olaysız gün nadir asıl burda kalmak zor

@İmanPower, Müslüm abiden haberdarım da gelmeniz lazım sizin de sizsiz olmaz

@painkiller, nil mi?

@atroce, 2013 sonbahar kış apaçi kro son kreasyonları aşağı katınızdaki free boy'da!

@Alper @painkiller01

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Allah mı söyletti o sözü, Ankara'yı çok istedim ama olmadı. İstanbul Şirinevlerden bahsediyorum ben

Bu arada, nası bi yerde kalmışsın sen be

Rezil ettin beni mübarek. İnsan parantezle belirtir.

• quote:

quote:

quote:

Daha 3. günüm karşıdaki kahvenin üst katında camı çerçeveyi indirdi herifin teki. Genellikle doğu bölgelerimizde konuşulan bir şiveyle 'gelicem, sizin .........' gibi laflar ederek söve söve gitti. Sanırım çatışma çıkacak. 18 senelik hayatımın rahat 2-3 senesini dışarıda geçirmişimdir ama ilk defa böyle bir şey görüyorum. Sanırım pek hayırlı şeyler olmayacak bu sene...

ben bahçelievlerde oturuyorum.burası oraya göre daha düzgün bence bu taraflardan ev bakabilirsin karşı dairemizde ytü den çocuklar var :) kirada 750 falan sanırım evde 2.kat 2+1 ve güzel daire şirinevler çok karışık pek tavsiye etmem öğrencisiniz bir de

Bahçelievlerin gözümdeki itibarı da aynıydı şirinevlerle, sadece biraz daha memur tarzı gibi ama oradan da isterim eğer bulabilirsem .Elemanlara sorsana bölümleri ne Bi de sizin apartmanda boş daire vs var mı daha Eğer kurtulamazsam o çevreyi de öğrenicem mecbur

@Rolling Stones, ben de o köprünün merdivenlerinden acele acele inerken ölücem, yazdım buraya da

@painkiller, nil mi?

@atroce, 2013 sonbahar kış apaçi kro son kreasyonları aşağı katınızdaki free boy'da!

@Alper @painkiller01

hocam biz yayla tarafına doğru oturuyoruz şirinevlerle alakası yok buranın :) elemanlardan birisi inşaat müh. okuyordu ama diğerlerini bilmiyorum boş dairede yok maalesef ):

• quote:

quote:

quote:

@painkiller, nil mi?

@Alper @painkiller01

Hayir onur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• painkiller, sen konu dışına bak abi bi buluşalım biz

mhmr1, eyvallah yine de ben belki eğitim fakültesindedirler falan demiştim de diilmiş Gelebilirsen geceye buluşuuruz belki
  • Bildiğim kadarıyla balicileriyle meşhur semt, yanlışımda olabilir.
  • Şirinevler iyidir iyi Her türlü sorunuda cevaplarım şirinevler ile ilgili
  • tesbıh sallayıp 10 kişi gezip şirinevler çocuuyuz olooom adamı naparız lan biz

diye gezen bebeler görürsen şaşırma hocam zamanında çok mevzumuz olmuştur öyleleriyle. açıkçası pek iyi bir yer değil apaçisi, krosu, serserisi, tinercisi, balicisi vs çoktur. bi kıza 10 kişi çember yapıp taciz edildiği bile görülmüştür. karıya kıza laf atan biyere tüneyip 10 kişi etrafı kesen at hırsızı doludur. benim zamanında arkadaş orda otururdu ara sıra giderdim. akşamları da gezdiğim olmuştur bişey olmadı ama dediğim gibi. kimseye bulaşma, mümkün olduğunca kısa sürede de tüy ordan

edit: şirinevlerde oturan DH lilere laf yok düzgün adamlar da var tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-972BF2B59 -- 19 Eylül 2013; 17:45:21 >

• quote:

painkiller, sen konu dışına bak abi bi buluşalım biz

mhmr1, eyvallah yine de ben belki eğitim fakültesindedirler falan demiştim de diilmiş Gelebilirsen geceye buluşuuruz belki

Yurda giris 8:30 o yuzden aksam cikamiyorum pazartesi basliyor okul butun gun yurttayim ama bu hafta sonu musait degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Welcome to Ankara

1 sene Kızılay'da kaldım. Travestiler sarktı , 5 kişi 1 kişiyi zorla arabaya bindirmeye çalıştı. Evin pencelerisinden sex seyrettim. Neler neler. Gece pek dışarı çıkma.

iyiymiş

• Balici görmedim.
    daha

Eyvallah ama konuya arada bak, buluşma düşünüyorum

@cnbzkrt
  • quote:

geçen arkadaşla oturuyoz adam bıçakladılar ilerimizde

• @deadlifter, abi tüyersem karşıya tüymeyi düşünüyorum ya da bahçelievlere. O civarlarda boş ev bilen varsa bi mesaj yollasın

@gıbıç, ciddi misin

@painkiller, tamam ama ilerde uygun olursan bekleriz
  • Çok güzel olur valla bir buluşma

@.:Power:.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbzkrt -- 21 Eylül 2013; 12:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Çok güzel olur valla bir buluşma

@.:Power:.

http://forum.donanimhaber.com/m_81497522/tm.htm

• Şirinevlerın neresınde tam olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^beetlejuice

Şirinevlerın neresınde tam olarak ?

Buluşma mı kaldığım yer mi
  • 2 gün önce akşam bir elemanı bıçakladılar, meydandaki hacı sayid'in önünde. Olayı tam görmedim, 1 dk ile kaçırdım. Çevre esnafa göre 1 lira istemiş, mevzu ordan patlak vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boor

2 gün önce akşam bir elemanı bıçakladılar, meydandaki hacı sayid'in önünde. Olayı tam görmedim, 1 dk ile kaçırdım. Çevre esnafa göre 1 lira istemiş, mevzu ordan patlak vermiş.

O akşam arkadaşla burger'da yemek yemeye gittik
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.