126 Bis/Fsm#Tamir-Yedek Parça#
758 Cevap86436 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen :
Giriş

2156 Mesaj
1 Temmuz 2008; 20:46:42 

Fiat 126'nın tarihi:

http://ilcubopiccolo126...hrono/histo_chrono1.htm

Yakıt Tüketimi(yabancı bir siteden alınmış veriler):

Karışık : 5.5/100 Lt/Km

Şehirdışı : 4.0/100 Lt/Km

Şehiriçi : 6.0/100 Lt/Km

Lastikler:

135/70 R 13 68 S

http://www.pirelliotola...70-13-HANKOOK-K715.html

Akü:

45 Amp

Fiat 126'nın son üretim tarihi ve yeri, 2000 senesi, Polonya idi. Son olarak 1000 civarında üretilen bu serinin adı 'Happy End'(Mutlu Son) idi. 1972'de başlayan bu macera, 2000'de bitti. Vee, karşınızdaaa, 723 Numara

Yedek Parça

Sahibinden'in yanısıra cidden geniş bir yelpazeyle hizmet sunan site. İleride sahibiyle iletişime geçip buraya indirim de yaptırabiliriz talep doğrultusunda

http://www.ozturhan.net/kategori.php?kat=8

Tamir

Biraz imaj sarsıcı olacak ama, Türkiyede internet üzerinden bulabildiğim bütün 126 tamircilerini de ekliyorum

İstanbul

Maslak Atatürk Sanayi 1. Kısım A Blok No:39 Oto Akdemir, Kemal Akdemir

Kartal Kartal Oto Sanayi Heysem Usta

Kadıköy, Yenisahra, Optimum arkasında Recep Usta

Yenisahra, E5'te Gebze'den Kadıköy istikametine giderken Örnek Mahallesi Mustafa Kemal tarafına olan girişten girdiğinizde 100 m sonra bislerin önünde durduğu dükkan, ismi Dedeymiş

RsnBrg'den

quote:

Arkadaşlar bende 2 tane Tamirci vereyim 2side Göztepede Anadolu yakası

0532 315 83 11 - Recep Ustanın yeri Fren Merkez takımını 80TL Değiştirdim onun dışında baya iyi anlıyor zaten birçok 126 bis kullanıcısı geliyor.

0555 226 60 07 - FİAT Tamir Sadece karburator ve hava filtresi temizliği yapıyor başka anlamıyor 126 bisten bu konuda ihtiyaç olursa ararsınız

Burası tamamen alıntı, 126bis.com'daki Darksea'ye çok teşekkür ediyorum numaralar için

Ankara

İvedik-Matbaacılarda Kıymaz Oto (Mehmet Usta) 0312 394 17 09

Başkent Sanayi Sitesi Süper Otomotiv (Ahmet Budak) 0312 278 37 53 bis ustası değil ama benim aracımı o topladı!

Yedek parça temin konusundada Yeni istanbul Otomotiv Tamer Usta 0312 278 71 36

natogato'ya teşekkürler

İzmir

karabağlar sanayinin orda tren yolunun dibinde enver usta denen usta var.murat oto yazıyordu galiba tabelasında.köşede falan sayılır.işi nasıldır bilemem.ama sanırım çok pahalı iş yapıyor.ben gittim gördüm sadece.iş yapan insanlar tecrübelerini yazarsa müteşekkir olurum.ben silindir kapağı sordum 250 lira dedi mesela.

Diğer illerde tamirci arayanlar için link:

http://126bis.com/forum...re-gore-bis-tamircileri

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 4 Ocak 2014; 20:17:58 >

I wish that I could swim and sleep like a shark does
I'd fall to the bottom and I'd hide til the end of time.

2156 Mesaj
1 Temmuz 2008; 23:33:22 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:30:26 >

2156 Mesaj
4 Temmuz 2008; 17:56:32 

Yok mu yorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:35:13 >

319 Mesaj
4 Temmuz 2008; 19:11:16 

resimler güzel.fakat resimlerdeki gibi temiz ufaklıklardan kaldımı acaba türkiyede.geçenlerde bi tane gördüm.hakketten tam bir ufaklık.vatandaş parketmiş iki aracın arasına.ben boş sanıp direksiyonu kırdım parketmek için ki bi baktım 126 bis varmış:) bi gülümseme geldi bana.

Msi K9N Ati 690,Amd Brisbane X2 4200+, elixir 2x2 gb dual ddr2 800mhz, feel hurricane 550 watt, 160 gb + 80 gb sata seagate, ati x1650xt powercolor,asus cdwriter,Liteon Sata DVDRW, 19 " Datron LCD,lexmark 3350,genius slim star,5+1 microlab....

ACER GEMSTONE 5710G

726 Mesaj
4 Temmuz 2008; 19:16:51 

Asvalt biti denilirdi ilk çıktığında...Ve bir çok iddalı modele göre, onlara kafa tutarcasına sokaklarda dolaşıyorlar. Ama çoğusu zevksiz, bilnçsiz, özenti saplantılı kişilerin elinde şekilden şekile girip perişan olmuş vaziyette.

4870 Mesaj
7 Temmuz 2008; 7:56:50 

kaç hp bu araçlar? teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba?

Mercedes-Benz

3767 Mesaj
13 Temmuz 2008; 0:14:47 

19 die biliyorum ama

Samsung Galaxy Note3 32+16gb CANON EOS 60D Tamron 17-50 f2/8 Canon Ef 50mm f1.8-Prime ,METZ 50 AF1 TTL HSS Flash--toyota corolla 2013 HakanLevent Bursa/Osmangazi http://500px.com/hakanlevent

2017 Mesaj
13 Temmuz 2008; 11:25:04 

hayırLı oLsun Forum...elimizden geLdiğince bişeyLer yazacaz..!!

***** DemiR24 *****
SeRviSe GitmeYeN FIAT KullaNıcıLaRı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Temmuz 2008; 19:52:20 

geçen yıl bir 126bis olayına canlı şahit oldum. 126bis, bmw 528i maymun etti. devamını yorumlarınızdan sonra anlatırım

1264 Mesaj
13 Temmuz 2008; 20:14:02 

bis efsanedir ya çok sevdigim meraklıı oldugum arabalardandır

<---DoBLo TeAm--->

2006 1.4FİRE COMBİ

kimisi için sadece forum bizim için AİLE.

2682 Mesaj
13 Temmuz 2008; 21:17:27 

ileride imkanım olursa bir tane kesinlikle alacağım bulursam.

2156 Mesaj
14 Temmuz 2008; 1:29:06 

Fotoğrafları koymaya çekiniyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:36:47 >

2156 Mesaj
15 Temmuz 2008; 1:42:33 

AP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:38:27 >

1264 Mesaj
15 Temmuz 2008; 1:57:33 

bıs power hocam istedigin kadar foto koy bisim bisimiz yok ki koyalım :)

<---DoBLo TeAm--->

2006 1.4FİRE COMBİ

kimisi için sadece forum bizim için AİLE.

2156 Mesaj
15 Temmuz 2008; 17:44:12 

Ben bu sitede 126bisefsanesi.com dan arkadaşların olduğunu düşünüyorum.Bir kez aynı nickle karşılaştım burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:39:01 >

10935 Mesaj
15 Temmuz 2008; 23:52:40 

bisle ş. dışına çıkan varmı acaba şehirler arası

Fiat Stilo 1.6 dynamic kristal yeşil sky window keyles go

2156 Mesaj
16 Temmuz 2008; 13:19:27 

Yolculuk olayı aslında çok abartılır.Tabi son model arabalar gibi olmaz,arada bir dinlendirmek gerekir.Ama havalı motoru ile de çok rahat yolculuk yapılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:40:44 >

4457 Mesaj
16 Temmuz 2008; 13:56:48 

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

bisle ş. dışına çıkan varmı acaba şehirler arası

ş.dışımı ??

Bizim evin orada çok hafif bi rampa var ordan çıkamıyo ş.dışına çıkacağını zannetmiyorum

2013 Renault Megane 1.6 16v 110 HP iCON

2156 Mesaj
16 Temmuz 2008; 20:32:59 

Araca bağlıdır tabi.18 yaşında bakımsız arabadan fazla şey beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Kasım 2008; 16:41:49 >

62 Mesaj
14 Ekim 2008; 9:49:14 

Hiç sanmıyorsun ama bu arabaları kullanına yada bir bilene sordun mu? Gerçek bilenine yani bana yaza sitedeki 600 üyeye :)

126 Bis severlerin sitesi

isterseniz gelin sizi de 126 Bisci yapalım...

Eski Oyun Konsolları Emülatörler ve Oyunları
http://www.eskikonsol.com/

3755 Mesaj
16 Ekim 2008; 22:25:27 

yakıtı ne kadar bunların ya lpg takılıyomu

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

62 Mesaj
17 Ekim 2008; 11:07:48 

evet LPG takılıyor. Ama Sanırım ruhsatta problem olabiliyor. Bir kaç tipi takılıyor.

Yakıtı tabii ki benzin.

Eski Oyun Konsolları Emülatörler ve Oyunları
http://www.eskikonsol.com/

2156 Mesaj
14 Kasım 2008; 16:16:56 

quote:

Orjinalden alıntı: cykilic

evet LPG takılıyor. Ama Sanırım ruhsatta problem olabiliyor. Bir kaç tipi takılıyor.

Yakıtı tabii ki benzin.

Hoşgeldin abi.Yazdım seni.Araba varsa fotoğraflarını koyar mısın.?

2156 Mesaj
14 Kasım 2008; 16:48:57 

Geçen gün bir cd'ciye girdim ve başladım oyunlara bakmaya.Dikkatimi bir sayfa çekti.O mu değil mi,o mu değil mi.Evet o.Baya heyecanlandım.Büyük ihtimalle Polonyalı işidir.Grafikleri normal düzeyde ve arabanın çok fazla çeşidi var.Standart 26 HP ve en yüksek olan Red Thunder adlı araç ise 120 HP .

2 FAST DRİVERS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 17 Kasım 2008; 19:14:31 >

2156 Mesaj
17 Kasım 2008; 19:15:47 

UP

2110 Mesaj
17 Kasım 2008; 19:36:29 

bende bis almak istiyorum 2000 ytl param var tavsiye edermisiniz maksat ayağımı yerden kessin yeter yakıtı çok uygun bildiğim kadarı ile istanbuldada parça sorunu yokmuş motosiklet alacağıma bunu alırım kışında binerim en azından kullananlar araç hk biraz bilgi verebilirmi?

Fiat 500L Living+Hyosung GT250r

2156 Mesaj
20 Kasım 2008; 19:17:05 

Eskiden bilenler ama şimdiki durumunu bilmeyenler bazı hakaretler yapabiliyor.Mesela parçası az bulunur diyebiliyorlar.BU-LU-NUR.Bu arabaların iyi olanları zaten 1500-2000 arası.Temiz bir tane ilan vereyim ama ilgilenirsen arabanın motor durumunu temizliğini vs öğren Alamazsan ben alacam.

http://www.sahibinden.c...48159WQQpXQQdisplayitem

2156 Mesaj
23 Kasım 2008; 19:59:31 

Up

2156 Mesaj
3 Aralık 2008; 16:21:59 

Bari yorum yapın da altlara düşmesin konu

376 Mesaj
4 Aralık 2008; 4:34:48 

quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

Forumda konuyu tesadüfen gördüm ve eski bir dostu görmüş gibi heyecanlandım.
7 yıla yakın BIS kullandım. Çok zevkli.
Oto pazarına gittiğimde aklımda olmayan aslında ilk gördüğümde gönlüme giren ilginç bir oto olan bisle karşılaştım. Laf olsun diye baktım, bir deneme turu attım ve o an almaya karar verdim. İyi ki de almışım diyorum.
Direksiyonu sportif ve kıvrak. Bu kıvraklık doğan ve şahinlerde yok. 3 kez çok ciddi olabilecek kazalardan direksiyonun ve otonun kıvraklığı sayesinde kurtuldum.
Hız olarak denemek için otoyolda 130-135 kadar çıktım ama çok zorunlu kalmayınca bir daha denemedim; çünkü oto epeyce hafifliyor, risk artıyor. O süratle bir çukura veya taşa denk gelirseniz, sonuç ne olur bilemem.
Özellikle süratiniz 90 km/saat olursa yakıt son derece ekonomik.
Kent dışına ve başka şehirlere de gittim. eğer 2 kişiyseniz biletten daha ucuza geliyor.
Otoyu kişiselleştirebiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar. .:Power arkadaş konunun altlara düşmesini istemiyor, tabi ki ben de istemem. O nedenle devamı azzz sonraaa..

2156 Mesaj
4 Aralık 2008; 15:51:06 

quote:

Orjinalden alıntı: sensia

quote:

Forumda konuyu tesadüfen gördüm ve eski bir dostu görmüş gibi heyecanlandım.
7 yıla yakın BIS kullandım. Çok zevkli.
Oto pazarına gittiğimde aklımda olmayan aslında ilk gördüğümde gönlüme giren ilginç bir oto olan bisle karşılaştım. Laf olsun diye baktım, bir deneme turu attım ve o an almaya karar verdim. İyi ki de almışım diyorum.
Direksiyonu sportif ve kıvrak. Bu kıvraklık doğan ve şahinlerde yok. 3 kez çok ciddi olabilecek kazalardan direksiyonun ve otonun kıvraklığı sayesinde kurtuldum.
Hız olarak denemek için otoyolda 130-135 kadar çıktım ama çok zorunlu kalmayınca bir daha denemedim; çünkü oto epeyce hafifliyor, risk artıyor. O süratle bir çukura veya taşa denk gelirseniz, sonuç ne olur bilemem.
Özellikle süratiniz 90 km/saat olursa yakıt son derece ekonomik.
Kent dışına ve başka şehirlere de gittim. eğer 2 kişiyseniz biletten daha ucuza geliyor.
Otoyu kişiselleştirebiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar. .:Power arkadaş konunun altlara düşmesini istemiyor, tabi ki ben de istemem. O nedenle devamı azzz sonraaa..

Çok teşekkürler abi.Bu bayram 1 sene olacak arabamız satılalı.Bi acayip ya Aslında motoru dinlendirmeden devirli bir şekilde yolculuk yapılabilir.Hiç de yorulmazsınız.Hem de ekonomik.Ama motorun kronik arızası olan tarafları değiştirilmeli,bağlantı yolları kontrol edilmelidir.Aksi halde yolda kalma,kaza kaçınılmaz olacaktır.Herkes düşünmez bu arabanın sevildiğini,baktırmaz.Ama yine de en fazla 500 YTL'ye motor yenilenir,kaporta düzeltilir,eksik parça alınır.O da en fazla.Hiç bilinmedi değeri bu arabanın,Çoğu yanlış ellerde çürüdü.

376 Mesaj
5 Aralık 2008; 13:37:07 

Bu arabayı genellikle emekliler ucuz diye alıyordu ve sonradan pişman oluyorlardı.
Çünkü birincisi kara şanzıman olması, ikincisi de oto tamircilerinin en az yarısının üçkağıtçı, yalancı olmasından dolayı.
Bu oto diğerlerine benzemez, bir alışma süreci var. Eğer kişi diğer otolara alışmışsa bunda ilk günler biraz acemilik çekecektir.
Kendine özgü özelliklerinden ötürü yabancısı olana tuhaf gelir.
Yokuşlarda, özellikle dik yokuşlarda vitesi 1'e düşürmeniz gerektiğinde otonun hareketsiz kalması yani yürümemesi gerekir ki, dişlilere zarar vermeyesiniz. Çünkü "kara şanzıman" dedikleri sistem bunu gerektirir.
Tabi bizim emekliler yokuşta oto çıkmaya zorlandığında telaşlanıp, otonun yürümesini durdurmadan vitesi 1'e taktıklarında dişlilerde sıyırmalar oluyor.
Bu birkaç kez tekrarlandığında tamirciye gitmek zorunda kalıyorlar.
Zaten oto tamircilerini denetleyen bir mekanizma da olmadığı için, tamircinin eline düştüğünüzde yandınız.
Başlar size hikaye anlatmaya " ah abim, bununparçası da yok ama ben sana bulurum, yalnız biraz tuzlu olur" der; bir yeri tamir ederken diğer yeri bozar, tekrar tekrar bu "iyi kalpli"!!!! tamirciye gelip, paraları kaptırmaya başlarsınız.
Yani paraları Leyla'ya değil, BiS'e basarsınız.
Başlar derin pişmanlıklar arabayı aldığınıza dair.
Halbuki parçası gayet de bol bulur, hatta tofaş parçalarının çoğu buna uyar.
Ayrıca yurtdışından gelen TIRcıların çoğu çıkma parça getirirler. Verin siparişinizi, dönüşte getirsinler, hem de çok ucuza.
Yukarıda bir arkadaş otonun yokuşta zorlandığını söylüyordu. Bu sadece avans ayarı ile ilgilidir. Yokuş istediği kadar dik olsun, 2. vites, hadi olmadı 1. vitese takın, çıkamayacağı yokuş yoktur.
İşe gidip gelirken kullanıyordum, evim kenti genişçe gören bir tepenin (hatta küçük bir dağcık diyebiliriz) üzerinde. Sitemiz buraya kurulmuş, iyi ki de kurulmuş. Ancak yukarı çıkan yolların varyantı iyi ayarlanamadığı için bazı yerderde diklenme yüksek. Buna rağmen hiç zorluk çekmedim.
Arabanızın yağına, suyuna ve en önemlisi bir de avansına bakın yeter.
Artık bütün yollar sizin.

2156 Mesaj
5 Aralık 2008; 15:06:15 

376 Mesaj
8 Aralık 2008; 5:09:29 

Eğer otonuzun avans ayarını gerektiği gibi ayarlamazsanız, zorlandığı zaman neksefe ve platinde sorunlar çıkar, bilesiniz.
Tabi bu avans ayarı yakıt tüketimini de etkiliyor.
Daha fazla çekiş gücüne göre ayarlarsanız, yokuşta ve ağırlıkta sorun çekmezsiniz ama yakıt harcamasını yükseltir. Merak etmeyin çok değil.
Eğer kent içinde belli güzergahlarda kullanıyorsanız ve yol eğimlerinde fazla zorlama yoksa avansı düşük tutarsınız, yakıt da az kullanılır.
Bu avans ayarını bir tamirci yaparken çok dikkatli bakın, sonra siz de bir-iki denemeden sonra yapabilirsiniz.

Evet BISciler, neden yazmıyorsunuz.
Hadi sizler de bişiler yazın da, arka sayfalara düşmeyelim.

İleriki bölümde kurmak istediğim ama gerçekleşemeyen BiS FAN CLUP hikayesini de anlatacağım.

.:Power:. kardeş, sen arabanı niye sattın? Üzüldüm doğrusu.

2156 Mesaj
10 Aralık 2008; 1:13:04 

Ben 14,abim 15 yaşındaydı bir sene önce.Araba dökülüyordu.Tabi dolandırıp aldığın arabanın neresine bakacaksın ki?Bu araba 99 ve ya 00'de babamdaydı.Devri babamda kaldı.O aralar araba saat gibi.Sonra birine sattı onu dolandırdılar vss..Sonunda araba bulundu.550 YTL'ye kapattık arabayı.Hayatımın en güzel bayramıydı.Sonra babamın içine doğdu herhalde akü şarjının kaynağı kopmuş e tabi köyde 1.000 YTL'ye satılcak potansiyel var arabada,baya havamız oldu.Sonunda babam biraz emrivakiyle sattı arabayı.Sonra da araba bozulmuş,200 YTL'ye almışlar akü şarjı .Şimdi babama diyorum ama uno falan bir şeyler geveliyorlar,parçası zor diyorlar(Sen de bir üst kapak contasına 750 lira versen seninde için yanar.)Ama Afyon'da meşhur kerata,buluruz inşallah bir tane.Para biriktirmeye başladım,baktığım araba satılmazsa yapcaz bi şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Power:. -- 14 Aralık 2008; 17:47:05 >

2156 Mesaj
14 Aralık 2008; 17:49:34 

İmza için yardım..!!!

376 Mesaj
18 Aralık 2008; 4:04:24 

Bu otonun bi de şöyle güzel yanı var. Kapının önüne koydunuzsa içiniz rahat etsin. Hırsız falan götüremez. Benimkine 3 kez teşebbüs ettiler ama başaramadılar.
Çünkü bilmeyen otoyu hemen çaılştıramaz. Tabi ki işin püf noktasını burada vermeyeceğim. Uyanmasın hırsızlar.
Çalınca ne yapacaklar, ya parçalayıp satacak oto hırsızlarıdır; ya da oto kendilerine ilginç geldiği için, çalıp gezmek isteyen yeniyetmelerdir.
Herhalükarda içiniz rahat etsin.
Bir başka sebebi mi?... Azzz sonraaa...

2156 Mesaj
18 Aralık 2008; 13:41:00 

Abi gece vakti ne yapıyosun pc başında yat uyu yaf .Valla marş için kuvvet gerektiren bi ayrıntıydı herhalde he .Çok da geçmiş olsun size.Arabanın fotoğrafları varsa koyar mısınız?

376 Mesaj
20 Aralık 2008; 0:34:32 

quote:

Abi gece vakti ne yapıyosun pc başında yat uyu yaf .Valla marş için kuvvet gerektiren bi ayrıntıydı herhalde he .Çok da geçmiş olsun size.Arabanın fotoğrafları varsa koyar mısınız?

Tv'de güzel bir film vardı, seyredince uykum kaçtı herhalde.
Benim BiS kırmızıydı. Birkaç fotosu olacak bulursam eklerim.
Marş için ayrıntıyı vermeyeyim, nedeni malum. Ama herhangi bir parçasını falan da sökmüyordum.
Kapının önüne koyduğunuz BiSinizi sabah yerinde bulamazsanız ya da yanmış (malum zaman zaman vandallar iş başında oluyor) görürseniz fazla üzülmeyin. Çünkü fiyatı 1000 ytl ile 1500 ytl arasında birşey. Ya 30 bin ytl'lik arabanıza birşey olursa, ya eski model başka bir marka ederi 6-bin ytl olan otonuza birşey olursa...

Herkese tavsiyem, çin malı yedek parçası bulunmayan dandik motorlardan alacağınıza bu fiyata oto almak daha iyi.
Motorun elbette zevki farklı ama, yanınıza birkaç arkadaş da alıp, yollara dalabilirsiniz.
Üstelik kış geldi, yağmurdan çamurdan korunmak gerek di mi?

2156 Mesaj
20 Aralık 2008; 1:38:47 

Tam da bi ilan verecektim abi bu arabanın tesisatı sökülmüş haline 10.000 ytl isteseler veririm diye üstteki ilanı buldum .Bizimkide bundan kötüydü,düşün yani .

Afyon'daki

Bunun da önden görünüşüne hastayım

376 Mesaj
20 Aralık 2008; 23:08:44 

quote:

Tam da bi ilan verecektim abi bu arabanın tesisatı sökülmüş haline 10.000 ytl isteseler veririm diye üstteki ilanı buldum .Bizimkide bundan kötüydü,düşün yani .

Afyon'daki

Bunun da önden görünüşüne hastayım

Bis sahibi olmak güzel olsa da, 4 bin ytl'ye almayı pek tavsiye etmem. Fiyatta vatandaş epey uçmuş.
Bin ytl'ye rahatlıkla bulunabilir. Durumuna göre birkaç yüz ytl'ye çok iyi duruma getirilir.
Tabi alırken iyi bir kontrolden geçirmek gerek. Alt takımlar, motor, lastik, çürüme, boya gibi. Bunlardan birinde ya da birkaçında sorun varsa kaç ytl'ye tamamlanır, ona bakılır ve karar verilir. :))
Bu otolara fazla modifiye yapmak hem orjinalliklerini bozmak hem de ayıptır söylemesi biraz görmemişlik demek gibi olur.
Yaz sonunda 750-800 ytl'ye verecek birini bile bulmuştum, ama canı çıkmıştı. Yine de bin ytl harcansa canavar gibi olurdu, masrafı artıran lastik ve jantlarıydı. Bazen hâlâ sapasağlam, pırıl pırıl olanları görüyorum.
Aldığında senden hiçbir masraf istemeyecek olanlara en fazla verilecek fiyat bence 1.750 ytl.
Yine de "para benim için sorun değil" diyorsan, zevk meselesidir ve zevkler de tartışılmaz, alınır.

2156 Mesaj
21 Aralık 2008; 3:21:31 

İnternet yanıltıyor insanı,şahsen en başından beri kendi gözünle görmen lazım.Senin dediğin kriterlerde 1.750 ytl'ye bisi gerçekten iyi birinin satması lazım.

376 Mesaj
21 Aralık 2008; 16:11:30 

Bugün hafta sonu, atla BiS'ine git bi kır kahvesine, gir içeri ver bi selam, sıcak demli çayını içerken içerdeki hiç tanımadığın kişilerle sohbet et.

2156 Mesaj
22 Aralık 2008; 15:12:05 

Abi,uzun yolda ve şehiriçinde yakıt tüketimi nasıl?

376 Mesaj
22 Aralık 2008; 16:51:22 

quote:

Abi,uzun yolda ve şehiriçinde yakıt tüketimi nasıl?

90 km hızı geçmezsen otobüs biletinden ucuz.

2156 Mesaj
22 Aralık 2008; 20:41:48 

Bi oraya geleyimde

376 Mesaj
24 Aralık 2008; 0:37:45 

BiSciler neden vosvoscular gibi bir clup kurmuyorlar?

Halbuki kurulsa çok süper olacak.

2156 Mesaj
25 Aralık 2008; 17:19:47 

Sanıyolar ki kro arabası,herkes modifiyeli görüyor bunları,gerçek yüzünü bilenler yazmış,orjinal halini gören kişilerin olduğunu sanmıyorum.Keşke daha iyi yerlere gelseydi...

376 Mesaj
25 Aralık 2008; 22:55:04 

TÜRKİYENİN BİSCİLERİ BİRLEŞİN !...

2156 Mesaj
26 Aralık 2008; 15:29:12 

Forumun desek...Ayrıca herkes 126 bis efsnesi'ne gitmiş.Ben pek hazzetmedim,heryeri çok karışık sitenin,ayrıca arabadan da pek konuşan yok,arada sorun çıkarsa yazıyorlar.

45 Mesaj
26 Aralık 2008; 18:11:54 

bis forever

2156 Mesaj
26 Aralık 2008; 19:21:01 

quote:

Orjinalden alıntı: aziz.alptekin

bis forever

Devaaam..!!!

2110 Mesaj
28 Aralık 2008; 16:26:09 

arkadaşlar bende biss arıyorum eğer satmak isteyen varsa irtibata geçerse sevinirim

Fiat 500L Living+Hyosung GT250r

376 Mesaj
30 Aralık 2008; 16:24:18 

İnternetten, gazete ilanlarından, çevrenden bulabilirsin. Hatta bi web siteleri bile var, bir de oraya bak.

2156 Mesaj
30 Aralık 2008; 17:37:59 

Sanal ortam en son bakacağın yer olsun,çevreden araştır..

376 Mesaj
2 Ocak 2009; 19:19:17 

BiSciler nerdesiniz?

191 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:57:31 

BİS

Ekteki dosya (1)

Citroen C4

2156 Mesaj
4 Ocak 2009; 22:04:36 

Boşuna yeniden üretilsin demiyoruz,gidicem fabrikasına,basıcam parasını,yapın lan şunu diyecem atacam önlerine projeyi,sw ferrari yaptıkları gibi yapacaklar

2110 Mesaj