Şimdi Ara

Bu sezon OTP hero tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Zyra reworkundan önce Dünya Zyra 4. süydüm. midde supta sadece bunu oynardım. Artık hem hero mekanikleri hoşuma gitmiyor, hemde yeni rünler işlevsiz bırakıyor zed fizz tek comboda yok ediyorlar. Daha dayanıklı ve daha işlevsel bi hero arıyorum.

Tercihim insta ban alamayan bi hero olmalı. İlk başta jayce düşündüm hem mid hem solo için banlanma sıkıntısı da yok.
    Cho istiyordum ama 6 oyun girdim hepsinde cho banlanıyor oynatmayacaklar. Birde en basitinden master yi düşünüyorum aslında ama bilemedim. Jax istemiyorum çok uzun süre jax oynadım ve burda ciddi bi "ceks" fanı var :D Tavsiyeleri bekliyorum .

• Tek bir şampiyon yerine her rolde 2-3 şampiyonla geçirmeyi düşünüyorum bu sezon ben de

Üst koridor ; kayle, kennen

Orta koridor ; anivia, viktor

Orman ; jax, shyvanna

Adc; jhin, ashe

Destek; braum, janna, zilean

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mid ve solo istiyorsan malzahar swain gibi herolara odaklanabilirsin mesela ben anivia oynuyordum hala anivia devam ediyorum solotop çıkarsa da dahil.
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Orta koridor tercihlerini gözden gecirmelisin

• Sırasıyla Camille,Akali,Kayn,Twitch,Tahm Kench

• "Ceks fanı"

• Camile middede cok iyi kata ve zedin ct si meteor al w ile dürt.

• Camille hiç oynayamadım ya ben q yu atıyorum gerçek hasar vuranı bekleyim falan filan derken hiç hoşlanmadım herodan. ölümüne feedledim zaten.

Shyvana kırmızı çarpla soloda meşhurken çok oynardım şuandada güçlü shyvana nasıl olur acaba yine soloda.
  • Karma malzahar brand velkoz xerath bunlardan birini seç.
  • Morgana deneyebilirsin çok zevkli

• quote:

Orijinalden alıntı: SneK10o3

Morgana deneyebilirsin çok zevkli

sen daha bu sabah konu açıp "yeni başladım tavsiye verin" diyen değil misin ? ne ara millete tavsiye verir oldun
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-basladim-tavsiye-istiyorum--130955327
  • Solo Top: Fiora, Shyvana

Jungle: Warwick,Rengar,Kha,Evelyn(seç birini ya da ikisini mainle)

Mid: Karma,Talon(Baştan uyarayım karma oyun başında biraz kasılamazsa bariz düşüyor ama earlysi güçlü ve çok zevkli bir mid laner az 800k ağlatmadım :) )

Adc: Kara hasatlı ez, Lucian, Vayne

Sup: Thresh, Braum, Bard

• Pantheon vlad swain
  • kayn nasıl sizce zevkli mi hero etkili mi
  • Hocam suan jungle lar bozuk. Eve shy j4 wukong cidden oyun kazandırırlar ama otp yap diyemem cunku suanki metada ustunler sadece 1 er nerf ile metadan dusebilirler su sira bunlari oynamalisin fikrimce.

• Sezon 4 olması lazım 5 te olabilir Lulu alırdım Top oynanırdı Supp oynanırdı Mid e faker bile alırdı bence zorlansada jungle bile dönerdi
  • dediklerinizn çoğunu denedim nasıl söyleyim herkesin bir tarzı vardır ya. işte o tarzıma uymadı. Birde olaf deneyim dedim çok çok hoşuma gitti. Soloda çok güçlü bence şuanda anlamsız q yu bi kere yerse bidaha zaten slow üstüne slow cok nalet bir hero. karşı takım CC manyağı bir takım olmasına rağmen. en arkadaki kogmawa cok rahat ulaşıp ya tfden uzak tutuyordum yada tamamen öldürebiliyordum.

Ancak herkes olafı aery ile oynamış pro buildde. Ben isabetten o ayakkabı şeklinde olanla oynadım güzel oldu. Ayakkabı efsunlayan hakeza öyle. Neden aery bu kadar tercih edilmiş profesyonelde anlayamadım açıkcası.
  • Jungle: Lee

Mid ve solo: Zed, yasuo

ADC: vayne

Sup: thresh

• support main biri olarak bu sezon taric yapacağım . geçen sezon sorakaydım . bu sezon agro supportlar çok üstün olacak gibi geliyor .o yüzden öneririm. taric gibi hem agro hem defansif kalabilen hero''
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

quote:

Orijinalden alıntı: SneK10o3

Morgana deneyebilirsin çok zevkli

sen daha bu sabah konu açıp "yeni başladım tavsiye verin" diyen değil misin ? ne ara millete tavsiye verir oldun
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-basladim-tavsiye-istiyorum--130955327

Merhabalar,evet morgana oynadım ve çok beğendim o yüzden tavsiye etmek istedim o kadar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.