Şimdi Ara

Bu seneki Worlds beklentiniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    InSigN AcE be qarizma ötesi cooool

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    tşk karçim YaŞuYohAseQiaSerYo yapcaktımda arkadaşlar çok dalga geçiyordu gizli yaşüyo 800kyım ben şş kimseye söyleme taam mı?
  • Bu yıl hiç Worlds hevesim yok TCL takımlarından biri giderse güzel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Carry

2014 çok belliydi ya herkes SSW Dünya'nın en iyi takımı diyordu zaten.

2014deki turnuvada herkes SSB turnuvanın favorisi diyordu.Dade ve deft takımı taşıyacak diye bekliyorlardı çok kötü bir turnuva geçirdiler. Bence efsane olan kısmı SSW gördüğüm en iyi worlds performansını sergilemesiydi. Kusursuz işleyen bir takım vardı ve gayet izlemesi keyifli complar kuruluyordu cidden izlemesi çok keyifliydi.

Sup worlds de yer alırsa yine turnuvanın süpriz takımı konumunda olabilir.Bence o seviyede oynayabileceklerini gördüler ve bu takımın motivasyonunu artıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an4cond4 -- 5 Ağustos 2016; 15:06:35 >
  • TSM artık bi final görsün istiyorum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

zamanında riwen oynuyordum şimdiki kickboxkickbox felan fasa fiso 1k riwen vardı q lar flash q w lar akıyor sonra günlerden bir gün yaşü diye bir çar cıkardı rito yaşünün hikayesinde riwen tam bir muşto çıktı tabiki dururmuyum hemen 1k riwen i saldım yaşü kastım 800k yaşü var kod adı yaşü çıkcak inş bu beleş kod adı skin şeylerınden kod adı yaşümde olcak riwene küsüp yaşüye başlayınca çıkan cs skini kaçırdım tabi eski mein Riwendi yeni mein ya-(su-water)-o

s6 donmadan izle full izle yaşü build.mp4

rünler saldırı hızı attack krit almayın zaten yaşü %1000 krit vuruyor kılıç sonuçta

ilk item hayalet dansöz sonra üçlü priz sonra edebi kılıç gerisi rakibe göre atak :)

edebi kılıç divan edebiyatından bir eser olursa yaşü ultisi kulelerede vurur bak bu gizli pasifi kimse bilmez.

Okuyunca gozlerim hassaki çekti eyw kardes

• Türkiye dışında başka bir ligi izlemiyorum çünkü LoL'ü bıraktım, zaman geçsin diye bakıyorum arada Türkiye'ye

-Supermassive dışında istikrarlı hiçbir takım yok %90 Supermassive IWC gider
    -IWC'den %80 ihtimalle yine Supermassive çıkar ayrıca Worlds'de gruba göre 2 veya 3 win bekliyorum
    -Şampiyon'un Asya kökenli bir takımdan çıkacağını düşünüyorum ama belki bu sefer Kore değil de Çin olabilir
    -Şampiyonlar Şampiyonu kostümü AP ağırlıklı bir şampiyona çıkar diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICreativee -- 6 Ağustos 2016; 15:30:53 >
  • Beyler pek takip etmiyorum ama xpeke neden ADC'ye geçti bilen var mı? Kendi kararı mıydı yoksa takım için mi?

• Bu sene skt kötü ya maçlarını izledim ve gerçekten kötüler ama skt final takımı finallerde yine beklenmedik sürprizler yapabilirler aynı msi da yaptıkları gibi ayrıca edg de bu sezon yine favorilerden efsane oynuyorlar rox kt gibi takımlar gruptan sadece çıkma başarısı gösterebilir diye düşünüyorum şimdi na dan 3 takım gidecek ve tsm bence kupayı kazanacağı için garanti gider diğer iki takım imt ve c9 olacağını düşünüyorum ama imt ne kdr iyi oynasada gruptan çıkacaklarını dusunmuyorum aynısı sup içinde geçerli en fazla 2win alabilirler oda Kore ve Çin takımları gelmediği sürece eu dan g2 spylce gider 3takim için fnatic ve giants oynar diye düşünüyorum ve benim fikrimce belki hayal olabilir ama 😂 TSM yarı finalde skt ile eslesicektir ve skt yi eleyecektir finalde kesin bi Çin takımı görürüz diye düşünüyorum ve bence TSM edg olacak edg 3-1le kupayı alır ggwp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kendinize gelin ya TSM gruplardan bile çıkamaz farkında mısınız diğer takımların gücünü. Umarım türk takımlarıda gidemez egolarından nefret ediyorum
  • Fekkır abimle byerksen knkimi ayni lanede izlemek istiyorum ya heycan yapiyorum cok guzel oluyo

• 2 yıldır Piglet'i worldste görmeyi bekliyorum, gidiş o gidiş.

Bu yıl sadece TL academy'ı takip ettim ama skt giderse kazanır tecrübe farklı bir şey en başta Koç farkı bile büyük etken.

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Piglet yok artık ama Impact'i götüreceğiz bu sene Worlds'e bizi tut

• Ne zaman olacak bilen var mi?

• Cgrylmz30 C kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 18-0 Fnatic gördük SKT yarı finalde parçaladı çok ümitlenme derim.

• SKT kazanır.
  • Cloud9 katılıp gruptan çıkarsa bir de koreli veya Çinli dışında birileri şampiyon olursa çok sevinirim.
  • Bu sene yine birileri mükemmel twisted fate ve twitch oynaycak

Sonra trdeki herkes alıp feedleyecek

• Rox vs skt görmek zevk veriyor

• İmp gitsin yeter benim için :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.