Şimdi Ara

Bu seneki Worlds beklentiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel olarak şöyle bir baktığınızda bu sene Worlds'e katılabileceğimizi düşünüyor musunuz? Katılırsak sizce en yüksek nereye kadar gideriz? Ve bu sene Worlds'ü kim kazanır? Yorumlarınızı bekliyorum iyi pazarlar.

Benim düşüncem Supermassive tekrar IWCI'yi geçip Worlds'e kalır gruplardan da çıkma başarısı gösterir. Şampiyon yine SKT T1 olur.

Ek olarak bir şey daha soracağım. Sizce bu seneki Şampiyonlar Şampiyonu skini kime çıkar? Benim tahminim Ashe. Çok saçma bir tahminin daha var o da Mordekaiser ama çok olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shots Fired -- 3 Temmuz 2016; 20:42:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir maç alır döneriz. 2 maç alırsak bayram yaşanır.
  • Bizden bir takım giderse 2-3 win bekliyorum. Ama gruba bağlı tabi.
  • Tek isteğim worlds konusunun biraz canlı olması.

• TSM EDG finali bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence gideriz 2 win alırız gibi geliyor
  • DP alır
  • Skt'nin geleneği bozmayıp bu sene worldse gidememesi lazım
  • SKT'nin bu yıl kazanamayacağını düşünüyorum. Samsung veya Kt'nin kazanacağını düşünüyorum.

• Şu ana kadar hiçbir şampiyon takım ertesi yıl dünya şampiyonasına katılamadı. SKT T1 bu yıl katılırsa gelenek bozulacak.
  • ROX alır ya da KT

Batı alamaz bence

Geleneği bozarsa SKT de alabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Skt'nin geleneği bozmayıp bu sene worldse gidememesi lazım

Çok düşük bir ihtimal. SKT Bahar playofflarını kazandı. Oradan 90 puan geldi. Eğer Yaz mevsiminde de en azından 3. olabilirlerse en iyi 2. takım olarak gitme hakkı kazanırlar. Tabi SKT 3. olur ROX-KT finali olur KT kazanırsa KT 1. olarak gider. SKT ve ROX 160 puanda bitirirler. Bu zamanda SKT ve ROX maç oynarlar. Kazanan en iyi 2. takım olarak gider. Kaybeden Kore bölge elemelerinde final oynayacak. Ama ROX-KT finali olurda ROX kazanırsa SKT 2. takım olarak gidecek. SKT finale çıkarsa yine gidecek. Ben bu sene katılacaklarını düşünüyorum. Şu anda 3. sıradalar. Ama playofflar geldiği zaman asıl performanslarını ortaya koyup en az final görürler.

Worlds meselesine gelirsek buradan gidecek takıma gelecek grup çok önemli. Zamanında Dark Passage'ın katıldığı turnuvadaki gibi bir grup gelirse EDG-SSW-AHQ grubu gelmişti DP'ye 0 çeker yine buradan gidecek takım. Ama EU veya NA LCS takımlarının gelebileceği bir grupta galibiyet şansı var. Kore ve Çin gelmemeli. Şampiyona favorim ise tabi ki SKT.

• Skt almasın ya yeter her turnuvayı domine ediyorlar gram zevk almıyorum

• tsm alır
  • Bu sene RNG taraftariyim uzi mata guzel botlane keske worldste tekrar uzi vayne showunu yapsa

• Cs riven cikicak bu worlds te lnu bekliyorum nasil cikaricaklar bakalim

• Bence gruptan çıkamayız,Kangal alır.

• PagRyze kullanıcısına yanıt
    Onun için açtım zaten bu konuyu eskisi gibi hareketlendirmek için biraz çaba ve el birliği lazım ama.

• FreeSM bubayı alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

FreeSM bubayı alır

Su surda kalsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.