Şimdi Ara

Bu seneki Worlds beklentiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tsm fanboyları hypelanmış yine gördüğüm gibi ;D
  • TSM ile ilgili bir fikrim yok NA LCS'te takım tutmadığım için pek takip de etmiyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSM diyenlere lafım;

Doublelift: TSM is FREESM
  • You cant spell autism without tsm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

TSM diyenlere lafım;

İşin garibi o adam şu an tsmde

• * Immortals ve G2 nin kadroları çok güzel.

* Fakat Asya'lı takımlar çok üstün ve ben açıkçası Asyalıların domine ettiği turnuva izlemekten sıkıldım artık.
  • Sup gidemicek bu sefer, giden takımda iwc de elenecek bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

TSM diyenlere lafım;

İşin garibi o adam şu an tsmde

FREESM oldu FREELG
  • CLG-SKT T1 finali görebiliriz.Katılırsa Supermassive katılır diğer takımlaarda o potansiyeli görmüyorum.
    Süpriz final takımı G2 olabilir TSM den bişey beklemiyorum açıkçası.
    Ama tabiki Supermassive'i finalde görmek isteriz.
    Shalke04 gelecek iyi takım bence alıştıklarında harika takım olabilirler.
    Şampiyonlar şampiyonu Lucian veya nişancılardan birisinden bekliyoorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessuyu -- 3 Temmuz 2016; 23:01:35 >
  • Şampiyonu konuşmak için erken ama benim favorim Rox. Ayrıca bu sene en az bir tane NA takımı yarıfinal oynayacak. Özellikle Tsm finale bile kalabilir. NA için umutlarım büyük EU için ise tam tersi. Bu sene EU için en kötü sene olacak. Biz de eğer ballı gruba düşersek belki gruptan çıkabiliriz.

• Şampiyon Royal Never Give UP olacak.
  • Yine bir underdog çıkacak herkes hypelanacak skt o balonu patlatıp şampiyon olacak.

• kore çin maçlarını izlemediğim için hangi takım ne durumda bilemiyorum fakat skt domine eder gibi
  • patatessuyu kullanıcısına yanıt
    Clg önce na'da hak kazansansın katılmaya. Tsm imt ve c9 ile mücadele edemezler. Bugünkü maçta da iki kere bronze dive girip maçı tsm verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 4 Temmuz 2016; 16:48:55 >
  • Doublelift yine çöp Doublelift her zamanki bildiğim yani Biofrost çok iyi eğer bu adamın oynayışı harita baskısı olmasa TSM 10-0ı bırak 5-5 devam ederdi.TRden hiçbir takım Worldse katılamaz.Şampiyon SKT ya da ROX olur.Takip etmiyorum ama EDG de fena değil ve şansları var.Onların da yenilgisi yok diye biliyorum 8-0 gibi bir durumda olmaları lazım.

LPL takip edemedim bu sezon pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 4 Temmuz 2016; 20:24:37 >
  • Bu splitte çok bakamasam da LPL LCK in bi kaç maçına baktım ve na eu lcsi ve tclyi takip edebildiğimce ettim. Öncelikle eu dan birşey olmaz ne g2 ne fnc ne og ne diğerleri bir kore çin ve amerika takımını yenecek kadar güçlüler . na en iyi günlerini yaşıyor şu an sktnin agresif ve baskılı oyun anlayışını benimseyen artık bir na takımı var o takım da tsm . immortals deseniz daha çok bireysel çabalarla maçları alıyorlar c9 ise zaten her zamanki gibi geride düştüğü maçı çeviren takım özelliğini koruyor meteos da formunu kaybetmemiş ayrıca hatta daha da arttırmış . çine gelince belki de hayallerimizin botlanei olan uzi + mataya sahip rng var ve yeni oyuncu değişiklikleriyle eskisinden de güçlü bir edg var bu iki takımın çok iyi işler yapacağını düşünüyorum . tayvan takip etmedim bu yıl o yüzden birşey diyemicem . türkiyeye gelirsek dpnin yeni transferleri takıma oturmuş halpern de oyun bilgisi iyi olan bir koç , supsa geçen yılki kadroyu korumuş anladığım kadarıyla da fab artık as top lane oldu thaldrinin performansının düşmesi ve fabın daha iyi takımla uyumu supun performansını arttırıyor ve zaten supa da taşıyıcı değil desteksel bir top lane lazımdı . ama tbfyi sup kazanır worldste de güzel bir gruba düşerse 1-2 galibiyet alır diye düşünüyorum 3 galibiyet mucize olur .

bu yıl ki yarı finalist tahminlerim de skt(düşük performansları varsa başka bir kore takımı) - edg - rng - tsm diye düşünüyorum finali de artık takımların o zamanki performansına ve meta uyumlarına bağlı orasını bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nycha -- 4 Temmuz 2016; 21:07:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir türk takımının katılacagını sanmıyorum. SKT Sampiyon olur
  • Ben flash wolwesi finalde görüyorum
    Son 8 içinde beklentim edg skt rox tsm fw koo fnc rng
    Beklediğimiz tabiki tsm şampiyonluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jo Martinez -- 4 Temmuz 2016; 21:24:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatessuyu

CLG-SKT T1 finali görebiliriz.Katılırsa Supermassive katılır diğer takımlaarda o potansiyeli görmüyorum.
    Süpriz final takımı G2 olabilir TSM den bişey beklemiyorum açıkçası.
    Ama tabiki Supermassive'i finalde görmek isteriz.
    Shalke04 gelecek iyi takım bence alıştıklarında harika takım olabilirler.
    Şampiyonlar şampiyonu Lucian veya nişancılardan birisinden bekliyoorum.

CLG - SKT1 finali demişsin de CLG şuan NA de 6. Bir şey beklemiyorum dediğin TSM de 10W-0L ile birinci. Geçen mevsim takip etmeyi bıraktın sanırım.
  • MSI turnuvası katılan takımları baya etkiledi ama toparlar hepsi de kesinlikle meta değişiminden dolayı.Aphro daha split boyunca adam gibi Karma-Nami-Zyra gibi şampiyonları oynamadı Bard oynuyor kalırsa Alistar alıyor.Huhi kötü Darshan tam formunda değil bu yüzden CLG toparlar o konuda eminim de NA Spliti kazanabilirler mi bilemiyorum.SKT de yine MSI dan dolayı 1-2 ay öncesinden yine antrenman yapamadı bu yüzden bu 2 takım fazla küçümseniyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.