Şimdi Ara

Bu sekilde giderse tolga cigerciye kufurler edilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu adamin yanina selcuk un formdaki hali gibi bir oyuncu acilen alinmazsa kufurler edilecek

Tolga cok iyi bir gorev adami

Ama yanina muhakkak oyunun hucum yonunu de oynayabilen bir ortasaha olmasi gerekiyor

Mehmet topal sirf bu yuzden galatasarayda begenilmiyordu bir nevi gonderildi

Ayrica asiri abarttik cunku uzun bir aradan sonra top kapan bir oyuncu gorduk

Biraz daha gormemiz lazim mustafa sarp bile ilk 10 hafta takimin en iyisi diye methiyeler duzuluyordu

Tolga les selcuk ile defansif de jong ile oynarsa goze batmaya basliyacak cunku bir ortasaha ve 0 gol 0 asist

İstatiktikler de onemli deil asistlik pasi yok,asist gibi pasi yok

Yani bir melo gibi kadife ayakli degil

Mesela tolga emre colak ikilisi

Selcuk tolga

Tolga dejong ikilisinden

Kalite olarak dusuk de olsa daha uyumlu olurdu

Ayrica tolgayi tolga yapan fizigi eger sezon ortasinda yorulur fiziginden odun verirse cekilmez bir oyuncu olur

Bunu da zaman gosterecek bu kondisyonunu fizik gucunu sezonun tamimina yayabilir mi gorecegiz

Eski selcuk fizik ve kondisyon olarak 1-2 hafta geride de olsa idare edebiliyordu

Keza melo da oyle cunku sadece fizik gucleri ve kondisyonlariyla oynamiyorlardi

Meloda topla birlikte dikine oynama 50 metrelik pas yetenekleri vs de vardi bunlarin yaninda fizigi de kuvvetli oldumu dunyanin en iyi dmc lerinden oluyordu ztn

Tolga bir melo olmadigindan yatip kalkip calismali bu muazzam kondisyon ve fizik gucunu korumali

Devre arasinda da selcuk cine gonderilip eski selcuk ya da bjk de oguzhan tipi bir oyuncu alinmali(oguzhan tipi diyorum oguzhan yetersiz bir oyuncu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takmayın trolü

• Bu şekilde gidersen hergün küfür yiyeceksin.

• ah kadife ayaklı melo ah
  • ağzı olan da konuşuyo konu acıyo
  • adam üşenmiyoda ya bu kadar yazmaya meraklıysan gıt yazar spor yorumcusu bısı ol buralarda yıpratma kendını naş naş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

ah kadife ayaklı melo ah

Melo gibisi kolay gelmez

Tolganin fizik ustunlugu ve kondisyonu melodan iyi

Ama diger ozelliklerde melo daha iyi

Bu fiziksel formunu surekli korumali tolga

Ufak bir dusus ile bile cok siradan oyuncu olur

Yani surekli fit olmak icin calismali boyle devam etmesi icin

• Ne kafa ütüledin be tolga tolga tolga adam top oynuyor suç oynamıyor suç

•  Bu sekilde giderse tolga cigerciye kufurler edilecek
  • öncelikle şunu öğrenmen lazım gürkan ,gs taraftarı kötü oynayana değil canını dişine takmadan oynayana laf söylüyor.
    geçen sene yasin'in maçı takmayan, 30 dk hayalet gibi gezdiği maçlarda herkes yasine sövüyordu,şimdi kimse tek laf etmiyor çünkü adam koşuyor oynuyor.
    tolga'nın böyle bir sorunu olmadı olmayacak,tolga koşmayacak çaba sarfetmeyecek bi oyuncu değil çünkü işi o.
    ben sana yakında kimin ıslıklanacağını söyleyeyim,bruma çok bencilleşirse ıslıklanır,selçuk ıslıklanabilir eğer yana geri pas atmaya devam ederse başka da ıslıklanıcak adam yok gsde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

öncelikle şunu öğrenmen lazım gürkan ,gs taraftarı kötü oynayana değil canını dişine takmadan oynayana laf söylüyor.
    geçen sene yasin'in maçı takmayan, 30 dk hayalet gibi gezdiği maçlarda herkes yasine sövüyordu,şimdi kimse tek laf etmiyor çünkü adam koşuyor oynuyor.
    tolga'nın böyle bir sorunu olmadı olmayacak,tolga koşmayacak çaba sarfetmeyecek bi oyuncu değil çünkü işi o.
    ben sana yakında kimin ıslıklanacağını söyleyeyim,bruma çok bencilleşirse ıslıklanır,selçuk ıslıklanabilir eğer yana geri pas atmaya devam ederse başka da ıslıklanıcak adam yok gsde

Tamam ben de diyorum ki bu formunu bu kondisyonunu korumalı yoksa ıslıklanır

bu takım kimleri ıslıkladı

burak yılmazı ıslıkladı , burak yılmazın koşmayan mücade etmeyen bir yapısı mı vardı

sabriyi ıslıkladı koşmayan mücadele etmeyen bir yapısı mı vardı

mehmet topal ıslıklandı

bunların hangisi mücadeleden kaçan futbolculardı?

bunu net söylüyorum tolgayı tolga yapan fiziği ve kondisyonu bunu korumak zorunda eğer bunu koruyamazsa istediği kadar mücadele etsin , mustafa sarp olur çünkü o da koşuyordu

tolgayı izlediğinizde neyi beğeniyoruz mesela adam ikili mücadelelerin hepsinde top alıyor, iyi top kapıyor, temposu iyi, her yere koşuyor

ama bu takımda 2009 yılında ilk 10 hafta en iyi transfer mustafa sarp deniliyordu çabuk unuttunuz

tolga tek başına bu ortasahanın yükünü kaldıramaz

yanına hucum yonü iyi bir ortasaha alınması lazım

çünkü eğer de jong ile oynarsa insanlar artık ondan hucumda beklemeye başlıyacak bu da onu yıpratır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 21 Eylül 2016; 9:43:05 >

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    burak yılmaz'ın mücadele ettiği maç kadar etmediği maç var
    mehmet topal gs'de ayağa pas atmayı bile bilmiyordu,bildiğin kazma kategorisindeydi
    sabri'nin ıslıklanma sebebi top kaptırmaları,gereksiz çalım denemeleri,defansta yapamadığı müdahalelerdi
    mustafa sarp'ın en iyi maçlarında bile ayağının düzgün olmadığını hepimiz görüyoduk,ona bile sırf mücadele ediyor diye destek verdik.
    barış özbeki bile destekledik bazı maçlarda kendini veriyor diye.
    tolga eğer şu formunun %70'ini bile sergilese gs için yeterlidir,avrupada oynamayan gs için yeterlidir.
    senin amacın tolgaya laf sokmak ama de jong oynasa sadece tolga yerinde tolga'nın şu an oynadığının yarısını bile oynayamayacağını biliyoruz.
    o yüzden tolga şu an için gerekli her şeyi yapıyor.
    avrupa liglerinde en çok isabetli pas yapan 3. oyuncu.en çok pas yapan 3. oyuncu.
    git diarra'yı almayan yönetimi eleştir,neden tolga'ya vuruyorsun bu konu üzerinden adam daha ne yapabilir.
    ligde ona yakın top çalan adam yok,ikili mücadele kazanan adam yok,pas konusunda rakiplerine 20 30 fark atmış.
    tolga ile çok yanlış insanları karşılaştırıyorsun.
    tolga ve eren şu takımda mücadelesinden şüphe duymayacağım insanlar.

• quote:

mehmet topal gs'de ayağa pas atmayı bile bilmiyordu,bildiğin kazma kategorisindeydi
    sabri'nin ıslıklanma sebebi top kaptırmaları,gereksiz çalım denemeleri,defansta yapamadığı müdahalelerdi
    mustafa sarp'ın en iyi maçlarında bile ayağının düzgün olmadığını hepimiz görüyoduk,ona bile sırf mücadele ediyor diye destek verdik.
    tolga eğer şu formunun %70'ini bile sergilese gs için yeterlidir,avrupada oynamayan gs için yeterlidir.
    senin amacın tolgaya laf sokmak ama de jong oynasa sadece tolga yerinde tolga'nın şu an oynadığının yarısını bile oynayamayacağını biliyoruz.
    avrupa liglerinde en çok isabetli pas yapan 3. oyuncu.en çok pas yapan 3. oyuncu.
    git diarra'yı almayan yönetimi eleştir,neden tolga'ya vuruyorsun bu konu üzerinden adam daha ne yapabilir.
    ligde ona yakın top çalan adam yok,ikili mücadele kazanan adam yok,pas konusunda rakiplerine 20 30 fark atmış.

Tolgaya mı vuruyorum

okuduğunu anlamıyorsun sanırım

tolga şu haliyle çok iyi diyorum

ama kabul edelim yeteneği yok diyorum

o yüzden de bu formunu fit şekilde korumalı

hafızan sanırım çok düşük bu takımda Mustafa Sarp hiçbir zaman destek görmedi

galatasarayın oyuncusu değildi ama o takımda mustafa sarpa gelene kadar bir sürü adam vardı

ayrıca burakın kazmalığına her lafı söylersin ama hırsına laf edemezsin

sabri mehmet topal ve mustafa sarp konularına da değinmiyorum bir önceki mesajında koşan mücadele eden ıslıklanmaz diyorken

şimdi ıslıkladılar ama vsvs diyorsun

tolgaya gelince iyi bir görev adamı ama

yanına yetenekli bir oyuncu olmazsa sırıtır

mehmet topal gibi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Tolgaya mı vuruyorum

okuduğunu anlamıyorsun sanırım

tolga şu haliyle çok iyi diyorum

ama kabul edelim yeteneği yok diyorum

o yüzden de bu formunu fit şekilde korumalı

hafızan sanırım çok düşük bu takımda Mustafa Sarp hiçbir zaman destek görmedi

galatasarayın oyuncusu değildi ama o takımda mustafa sarpa gelene kadar bir sürü adam vardı

ayrıca burakın kazmalığına her lafı söylersin ama hırsına laf edemezsin

sabri mehmet topal ve mustafa sarp konularına da değinmiyorum bir önceki mesajında koşan mücadele eden ıslıklanmaz diyorken

şimdi ıslıkladılar ama vsvs diyorsun

tolgaya gelince iyi bir görev adamı ama

yanına yetenekli bir oyuncu olmazsa sırıtır

mehmet topal gibi olur

senin hafızan benden daha düşük,eğer hazırlık maçlarını hatırlarsan o zamanlar mustafa sarp sürekli arka direkte gol atıyor,kendini orta sahada çok veriyor diye taraftar destekledi ama herkes ayağının düzgün olmadığını çok net biliyordu.
    en ufak hatasında ıslıklanmaya başlamasının da sebebi galatasaray seviyesinde olmamasıydı.
    ama tolga şu an pas açısından belki de son 10 yılın en iyi adamı orta sahada,top kapma ve ikili mücadelede belki melo kapışır onunla ama şu an tolga mükemmel oynuyor.
    ben seni busquets üretici değil,ondan bi şey olmaz diyen 2006 barçacılarına benzetiyorum.
    burak'ın da çoğu maçta hayalet gibi gezdiğini biliyoruz,belki sen sadece gol attığı maçları hatırlarsın ben çalışmadığı maçları da hatırlarım.
    tolga hiçbir zaman sırıtmayacak göreceksin,kendisi senin kafanda kurduğun planların çok dışında bi oyuncu ,hem dikine gidebilen,hem pas yapıp,hem korkmadan ikili mücadeleye giren biri.
    yanına adam ihtiyacı yok,olsa ne olur,olsa zaten otomatik şampiyon olarak yazabiliriz galatasaray'ı. çünkü öyle bi orta saha tandeminin yanına yaklaşabilecek lig takımı yok.
    mehmet topal ıslıklanmadı çünkü zaten bizde silik bi oyuncuydu,mehmet güven ,mehmet topal arasında fark bile göremiyorduk.
    mustafa sarp'ın en başlarda ıslıklanmama sebebi sadece faydalı bi oyuncu gibi oynuyordu ,kornerlerde arka direğe gidip ortalığı karıştırıyordu ama hepimiz ayağının berbat olduğunu biliyorduk.
    tolga seni utandıracak,hem de tek başına 2 kişilik oynayarak utandıracak.

• Kramers Lawyer kullanıcısına yanıt
    Cocukca bir yorum yqsmissin kusurq bakma

Hem tolganij yanina adama gerek yok diyorsun

Hem de olursa saten otomqtik sampiyonus diyorsun

Amac zaten sampiyon olmak deil mi

Ben tolgayi kucumsemiyorum

Adam dikine oynayan biri deil diyorum

Senin gibi boyle olmqdigini dusunen adamlar tolgayi isliklicak adamlardir

Ama tolgadan hucum beklememek lazim

O fisigiyle kondisyonuyla temposuyla oynayan oyuncu diyenler ise

Bunun farkinda

Siz balik suyun ustune sicradi diye ucmasini bekliyorsunuz

Hayir barca maci da mi izlemiyorsun busquets dedigin adam arapas atabilen bir adam

Koy biz de amc ye asist krali olabilecek teknikte

• quote:

Cocukca bir yorum yqsmissin kusurq bakma

Hem tolganij yanina adama gerek yok diyorsun

Hem de olursa saten otomqtik sampiyonus diyorsun

Amac zaten sampiyon olmak deil mi

Ben tolgayi kucumsemiyorum

Adam dikine oynayan biri deil diyorum

Senin gibi boyle olmqdigini dusunen adamlar tolgayi isliklicak adamlardir

Ama tolgadan hucum beklememek lazim

O fisigiyle kondisyonuyla temposuyla oynayan oyuncu diyenler ise

Bunun farkinda

Siz balik suyun ustune sicradi diye ucmasini bekliyorsunuz

Hayir barca maci da mi izlemiyorsun busquets dedigin adam arapas atabilen bir adam

Koy biz de amc ye asist krali olabilecek teknikte

sana o zaman eski barçayı da anlatarak başlamak lazım olaya,kendisi şu anki tolgadan 2 kat kötü bi adamdı,2 li mücadeleleri kaybederdi,tolga'nın pas yüzdesinden çok daha aşağıdaydı,değil oyunun yönünü değiştirmek,kulüpten yollamayı bile düşünüyolardı.
    sana diyorum ki,nasıl 2011-2012,2012-2013 te zorlanmadan gs şampiyon olduysa,playoff olayları yüzünden zorlanmış gözüktü,yoksa zaten farklı şampiyondu.
    onun sebebi tamamen selçuk - melo ikilisinin %100 lerine yakın oynamasından dolayıydı.yani orta saha tandeminin yanına yaklaşabilecek bi takım yoktu.
    fakat şu an selçuk inan kendisinin %30'unu bile oynamadığı için tolga'nın yanına adam lazım diyorsun.ben de diyorum ki sana tolga o zamanki melodan çok daha iyi durumda şu anda.hem pas açısından selçuğun açığını kapatıyor,hem de melo'nun verdiği mücadeleyi veriyor.
    busquest dediğin adamı sırf takımdan atmak için mascherano'yu transfer ettiler ama o pas yüzdesini arttırdı,şu an %95lerle oynuyor eskiden %80lerle oynayan adam.
    barça toure deco gittikten sonra ,en çok busquest'in bölgesinde acı çekti,bence senin amacın tamamen tolga'yı ,ileri pas atamayan,sadece mücadele eden,hürriyet göçer gibi bi adam göstermek.
    sana diyorum ki tolga kendini az daha geliştirirse elimizde bile tutamayız.
    senin tolgaya bakışın ,yiğit incedemir'in bi gömlek üstü şeklinde.
    eğer selçuk'un yerine tolga'nın seviyesinde bi adam gelse maçların oynanmasına gerek bile kalmaz.

Barca niye iki busquets ile oynamiyor ozaman

Hala tolga gibi diyorsun

İleriye oynayabilen oyuncu lazim

Neyse gerci ne desem bosa

Ortak noktamiz yok

• quote:

Barca niye iki busquets ile oynamiyor ozaman

Hala tolga gibi diyorsun

İleriye oynayabilen oyuncu lazim

Neyse gerci ne desem bosa

Ortak noktamiz yok

tolga gibi derken tolga seviyesinde dedim,şu anki selçuk değil 2012 deki selçuk seviyesinde oynaayn biri daha olsa,direk şampiyon olur kulüp.değil şu anki beşiktaş ,o zamanki gs bile zor kafa tutar.
    Eeee o zaman yanina neden adam lazim degil diyorsun

Benim ilk mesajimi oku bakiyim tekrar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.