Şimdi Ara

Bu Saatten Sonra 6300 Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anneme nokia 6300 almayı düşünüyorum. Bar tipi olmalı çünkü akıllı telefonları kullanamıyor. Sadece görüşme yapılacak ve sarjı uzun gidecek güzel bir model olan 6300 seçtim fakat bu saatten sonra 5-6 sene önce çıkan telefon alınır mı ve internette bulamıyorum şuan sıfırını. bulabilecek var mı güvenilir sitelerden?

• 6300 alınmaz onun yerine, çok daha iyi , şık ve kullanımı kolay olan 6303 alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

6300 alınmaz onun yerine, çok daha iyi , şık ve kullanımı kolay olan 6303 alınır

yorumunuz için teşekkürler fakat o özelliklerde telefon için 460 tl gibi bir fiyat çok pahalı değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDeSPoT

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

6300 alınmaz onun yerine, çok daha iyi , şık ve kullanımı kolay olan 6303 alınır

yorumunuz için teşekkürler fakat o özelliklerde telefon için 460 tl gibi bir fiyat çok pahalı değil mi

O kadar para verilmez. SAhibinden com sitesinde temiz 2. eller var. Şimdi baktım 150 liraya 2. el bulunabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sahibinden.com a güvenilmez çok dolandırılanlar oluyor elden almak daha mantıklı 2. el alınacaksa. Dostum korkut 6300 ın sarjı uzun gitmesi müthiş bir efsane aynısını ablam kullanıyor. en fazla 1 gün gidiyor sarj sabah-akşam günde 2 öğün sarj ediyor fakat tuş takımı güzel. nokianın eski modellereni bak bir istersen şu küçük ekranlı olanlara.
  • Nokia 6300'ın şarjı uzun gitmez.Uzun gitsin istiyorsan :http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=64398551
  • nokia x1-00 alın 1 ay şarjı gidiyor ve renkli şık bayana gidecek bir telefondur fiyatı 220 160tl arasında
  • piyasada şarjı uzun giden 150-200 lira arası onca telefon varken 6300 alınmaz...
  • alınmaz parana yazık
  • AYNEEEEEN
  • Bence alınır hala 6300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8Nasri8 -- 2 Ekim 2012; 18:39:45 >
  • ARKADAŞ ANNESİNE ALCAKMIŞ ANNELERE SINIRSIZ PARAM FEDA
  • aynı durumdayim, var mı başka tavsiyesi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.