Şimdi Ara

BU SAATTEN SONRA ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu saatten sonra GOMEZ . SOSA . ETOO gelse dahil ilk 4 hafta kesinlikle oynamayacak .

evelallah CENK herturlu gorevini yerine getirirde uyum sureci cok uzun surecek .

SOSA : A2 ile calismaya baslamis ama bisey yaptigi yok .

GOMEZ : her ne kadar takimi tanisada sezon basi antremanlarini kacirdigi icin zamana
    ihtiyaci olacagini dusunuyorum .

ETOO : iclerinde en guvendigim isim adam sergen gibi antrenmana ihtiyaci yok . ALLAH
    vergisi yetenekleriyle 1 ayda takima uyum saglar .

Başkanımızın tutumlu tavrını herdaim doğru bulsamda bu sefer çok uzattı transfer işini . ve benim anlam veremediğim nokta BEŞİKTAŞ ve FB bu kadar tutumlu davranırken GS ve TS nasıl bu kadar paralar harcıyabiliyor .

bu finansal fairplay sadece avrupa kupalarına katılan takımlaramı uygulanıyor

• Sosa geçen sene de 16.haftadaki Kayserispor maçına kadar 0 gol 1 asist ile oynamıştı.Hatta şöyle söyleyeyim Şenol Güneş maksimum 45 dakika dayanıp Necip ile değiştiriyordu.

Gomez de kalsaydı bile veya hala dönecekse dahi izinli olacaktı Euro2016 dolayısıyla.Quaresma da takıma katılmadı daha.Gomez dönerse eğer lige kadar hazır olur rahatlıkla.Zaten orayı bir kaç hafta Cenk de rahatlıkla götürür.1 tane stoper alındığı takdirde mevcut kadro 3-4 maçı rahat rahat götürür.İlk 2 haftadan sonra milli maç arası var zaten orada sıkıntılar giderilir.
  • Gs'ye transfer sınırı yok sadece men yedi. Ts avrupada olmadığı için açık verebiliyor.

Ayrıca şu darbe terör olayları süreci baya yavaşlattı diye düşünüyorum. Bu sefer baya geciktik çünkü.

İlk şl maçımız 15 eylülde. O güne kadar transferler takıma uyum sağlar. Sosa 1 eylülde imza attı mesela. Oyuncuyla da alakalı biraz bu durum. Gomez de yine sakatlık sorununa ve maç eksiğine rağmen çok iyi uyum sağladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı açan adam Galatasaraylı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • uefaya gitmedikleri için gs ve ts kafasına göre takılıyor ama seneye ne yerler orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Başlığı açan adam Galatasaraylı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Ben de öyle hatırlıyorum. Benzer nick olabilir mi ki?

• Lionel Andres Messi kullanıcısına yanıt
    megi21 o
  • Fb ve Bjk Avrupa kupalarına katılacakları için göz önündeler ve dikkatli olmak zorundalar. Gs ve Ts Avrupa kupalarında yer almadıkları için bu konuda daha rahat hareket ediyorlar. Ama bu yaptıkları transferler çöp olursa Avrupa kupalarına katılacakları zaman başları çok ağrır, o da işin ayrı boyutu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Andres Messi

quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Başlığı açan adam Galatasaraylı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Ben de öyle hatırlıyorum. Benzer nick olabilir mi ki?

o megi21
  • Ağlamayın başımızda şenol hoca var. Tolgay gayet fit sosa hazır olana kadar iş görür.Gelen forvette ligde her türlü iş yapar sistemde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk haftalar sıkıntı olmaz bence. Önemli olan bence son düzlük. Geçen sene son düzlükte Gomez her maç gol attı, Sosa her maç asist yaptı.
  • Anlamıyorum arkadaşlar.
    Neden ayrılmak isteyen bir futbolcuyu kadronuza katmak istiyorsunuz?
    Bjk taraftarı, biraz daha dik durmalısınız. Başka santrafor mu yok. Sırf o adam için 1,5 ay kaybettiniz.
    Siz şamp. Ligi oynayacak takımsınız. Fener elendi. Şu saatten sonra sosa da yok. 10 numara transferi de yok. Bence çok geç kaldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartOfBonnie

Anlamıyorum arkadaşlar.
    Bjk taraftarı, biraz daha dik durmalısınız. Başka santrafor mu yok. Sırf o adam için 1,5 ay kaybettiniz.
    Siz şamp. Ligi oynayacak takımsınız. Fener elendi. Şu saatten sonra sosa da yok. 10 numara transferi de yok. Bence çok geç kaldınız.

Ffp

Gomez varken 2. sınıf bir forvet almak daha kötü. Ya da Sosa varken bi ton para verip yeni 10 numara almak. Para sorunu olmasa daha erken çözülürdü.

Bu adamlar top class seviyesinde. 1 ay beklemeye değer. Zaten 2 hafta lig maçını idare ederiz sonra milli takım arası başlıyor antreman eksiğini kapatırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

quote:

Orijinalden alıntı: HeartOfBonnie

Anlamıyorum arkadaşlar.

Ffp

Gomez varken 2. sınıf bir forvet almak daha kötü. Ya da Sosa varken bi ton para verip yeni 10 numara almak. Para sorunu olmasa daha erken çözülürdü.

Bu adamlar top class seviyesinde. 1 ay beklemeye değer. Zaten 2 hafta lig maçını idare ederiz sonra milli takım arası başlıyor antreman eksiğini kapatırlar.

Tamam, evet antreman eksiğini kapatırlar da.
    Nu adam ev alacak. Çocuklarına bakacak.
    Karısıyla sex yapacak.

Yeni ülkeye alışacak.
    O kadar çok şey var ki.
    Zaten gelen adam artık hazır gelir. Sıkıntı olmaz. Ama çok ama çok geç kalındı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.