Şimdi Ara

bu pcye bu ekrtan kartı olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarlar hakkında pek bılgım yok bu nedenle buldugum butun bılgılerı dolduruyorum.

pcm:
    pro 2000 işlemcı:amd a8 -5600k apu with radeon hd graphıcs 3.60 ghz

ram:16 gb
    sistem turu 64 bıt işletım sıstemı *64 tabanlı ıslmecı

ekran kartım AMD Radeon HD 6570

bu pcye bu ekran kartı taktırsam olur mu sızce:

ıstedıgım ekran kartı:

Gigabyte Nvidia GeForce GTX 960 2GB 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GV-N960G1 GAMING-2GD)

ve bu ekran kartıyla evolve gta 4 ve 5 farcry 4 skyrım wıthcers2 ve thıefın son cıkan oyunu oynbanır mı

tesekkurler cahıllıgım ıcın ozur dılerım

• pardon wıtchers3 wild hunt ve assasın creed in butun serılerı de olabılır mı
  • Witcher 3, Gta 5 açık dünya oyunları işlemciye çok önem verirler. APU İşlemci ile ne kadar oynanınabilir tam bende bilmiyorum.

Ayrıca muhtemelen hazır bir bilgisayar olduğu için güç kaynağın kötü, bir yazmanda fayda var. Yoksa ekran kartını alıp çalıştıramaman muhtemel. :)
  • Güç kaynağınız nedir?
  • youlaw güç kaynagının ne kadar oldugunu nerden ogrenebılırım denetım masasından bı tarıf eder mısın yazıyım sana
  • avestar kullanıcısına yanıt
    avestar guc kaynagımın ne model oldugunu nasıl ogrenırım wındows 8 benım pc
  • ozan9999 O kullanıcısına yanıt
    Psu(guc kaynagi) nun ustunde yazar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan9999 O kullanıcısına yanıt
    Kasayı açıp güç kaynağının üzerindeki yazılara bakmanız lazım. 350-400-500W diye bir şeyler yazar.
  • Kasanın içinde üstünde 3v 12v yazan kutu gibi birşey güç kaynağı. Guç kaynağınız 500w üzeri ise r9 280 almanız daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tmm arkadaslar abime solıyım alet edavat getırsın aksama dogru yazıcam ınsallah ben hıc anlamam kasayı nacarsam tek basıma kesın bozarım
  • arkadaslr konuyu acan kişiyim bılgısayarın ıcını acıcaktım ama pcyı cevırdım arkasında ac 220 v yazıyodu.w degıl fıkırlerınızı ve pıyasadakı butun oyunları kaldırabılecek bı pc hazırlmaka ıcın tavsıyelerınız nelerdır 900 lıra lımıtım var o da anca kredı kartını taksıt yaptırıcam tavsıyelerınızı beklıyorum
  • arkadaslasr kasayı acıcaktım ama arkada asagıda ac 220v yazıyodu.w degıl uoy12345 de benım burda faceden baglanamadım ondan ordan yazdım bı yardım pıyasadakı butun en agır oyunları ıı calıstırabılecek bı pc cıkarabılır mıyım sızce bu aletten 900 lıra kredı kartına taksıt yapabılıcem onumuzdekı ay guc kaynagı da alabılırım ek en fazla 250 lıra da ona ayırabılırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.