Şimdi Ara

BU PC NİN ÇALIŞTIRAMAYACAĞI BİR ŞEY VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    x99 msi sli pkus ddr4 anakart
    2800mhz quad kit 16gb ddr4 ripjaws ram
    msi gtx titan black 6gb 384bit
    zalman z11 kasa (şeklini seviyorum)
    zalman zm850gvm 850w psu
    sıvı soğutma sistemi (henüz karar aşamasında)
    ve 2 adet 256lik ssd

araştırmalar sonucu bu pc yi toplama düşüncesindeyim. çalıştırmayacağı veya kasacağı herhangi bi program veya oyun varmıdır? varsa olmaması için gerekli degisiklikler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutferman -- 3 Ekim 2014; 1:40:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tam olarak ne işte kullanılacağı önemli. oyun ise sıkıntı çıkarmaz, tasarım ve render işi varsa (profesyonel anlamda) ekran kartını amd fire pro ya da nvdia quadro serisinden almanız mantıklı olur. SSD eklemeyi de unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

tam olarak ne işte kullanılacağı önemli. oyun ise sıkıntı çıkarmaz, tasarım ve render işi varsa (profesyonel anlamda) ekran kartını amd fire pro ya da nvdia quadro serisinden almanız mantıklı olur. SSD eklemeyi de unutmayın.

ssd tabiki olcakta ben herşeyi yapabileceğim bi pc toplamaya çalışıyorum quadroda k5000 dışında hepsinden iyi bi ekran kartı dediler bu ekran kartını

• Titan Black ' e 3000 tl vermek hiç mantıklı gelmiyor bana, ne amaçla kullanılcağını yazmamışşınız ama 970 Sli varken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: c36ab7c4

Titan Black ' e 3000 tl vermek hiç mantıklı gelmiyor bana, ne amaçla kullanılcağını yazmamışşınız ama 970 Sli varken..

3d max autocad photoshop ilist ve oyun. pc 8-9 saat çalışacak video animasyonla işimiz yok sadece 3 boyutlu tasarımlarla tabela totem sunumları yapıcaz. o ekran kartına ait fiyat bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutferman

quote:

tam olarak ne işte kullanılacağı önemli. oyun ise sıkıntı çıkarmaz, tasarım ve render işi varsa (profesyonel anlamda) ekran kartını amd fire pro ya da nvdia quadro serisinden almanız mantıklı olur. SSD eklemeyi de unutmayın.

ssd tabiki olcakta ben herşeyi yapabileceğim bi pc toplamaya çalışıyorum quadroda k5000 dışında hepsinden iyi bi ekran kartı dediler bu ekran kartını

titan black'in 750 milyon po**** kadar sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. ancak oyun oynanmayacaksa quadro k2000 bile titan black'den daha iyi performans verir render'larda, o yüzden biraz daha araştırmalısınız

• Gtx 980 almanı tavsiye ederim titan black e gerçekten varsa bile para verme !
  • aykutferman A kullanıcısına yanıt
    bencede normal ekran kartı almayın.

Quadro veya firepro bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

Gtx 980 almanı tavsiye ederim titan black e gerçekten varsa bile para verme !

arkadaşlar gemi veya recidance tasarımı yapmıcaz, altı üstü 3 boyutlu tabela totem. gtx 980 / 970 sli / quadro 4000 veya 5000 bunları önerdiniz, açık ara farkla önde olan?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykutferman

quote:

titan black'in 750 milyon po**** kadar sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. ancak oyun oynanmayacaksa quadro k2000 bile titan black'den daha iyi performans verir render'larda, o yüzden biraz daha araştırmalısınız

oyun oynanmayacaksa quadro 2000 demişiz, quadro 2000in çalıştıramayacağı oyun varmı? varsada quadro 4000 veya 5000 olsa isteklerin tamamına cevap verirmi?

• aykutferman A kullanıcısına yanıt
    Quadro 5000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.