Şimdi Ara

!!! BU OYUNUN ADI NEYDİ !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi NES oyunu vardı platform tarzı, ben "disneyland 2" diye hatırlıyorum oyunun adını ama gerçekte bu değil sanırım. Böyle bi lunaparkta ilerliyordunuz, adamınız (mavi, kaskı vardı başında) ateş tuşuna basınca futbol topu atardı düşmanlara, değdikçe adam renk değiştirir toplar küçülürdü (veya çoğalırdı galiba) , çook uzun bi oyundu, son olarak rollercoasterda tıkanmıştım....
    Heryerde aradım ama bulamadım, var mı hatırlayan bu oyunun adını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rex1 -- 20 Ekim 2010; 6:20:28 >

• megaman olabilir mi?
  •  !!! BU OYUNUN ADI NEYDİ !!!

• ++++++++++++
  • Arkadaşın dediği oyun Megaman değil.Bende arıyorum bu oyunu.Oyun hafiften RPG tarzındaydı.Disneyland gibi bir yer (Tepeden görünüyor).Kahramanımız çadırların arasındaki yollardan ilereleyebiliyor ve istediği çadıra girebiliyor.Her çadırın içinde ayrı bir oyun vardı sanırım.Çok küçük olduğum için bu kadarını hatırlayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_GnC

Arkadaşın dediği oyun Megaman değil.Bende arıyorum bu oyunu.Oyun hafiften RPG tarzındaydı.Disneyland gibi bir yer (Tepeden görünüyor).Kahramanımız çadırların arasındaki yollardan ilereleyebiliyor ve istediği çadıra girebiliyor.Her çadırın içinde ayrı bir oyun vardı sanırım.Çok küçük olduğum için bu kadarını hatırlayabiliyorum.

Herkese teşekkürler.

Dediğin gibi arkadaşım MEGAMAN değil, onu herkes biliyor
    Baya bi aradım ama Youtube sayesinde buldum. Aradığım oyunun adı 'Doki Doki Amusement Park' mış. Buldum oynuyorum ama paslanmışız artık...

Hocam bu arada senin aradığın oyunun adıda Disneyland diye geçer kartuşlarda...Gerçek adı 'Adventures in the Magic Kingdom' Bu şekilde ararsan anında karşında oyun
    Playstation'daki meşhur 'Kingdom Hearts' serisinin ilk oyunu, yani atasıdır...15 sene önce bitirmiştim güzel oyundu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.