Şimdi Ara

bu oyunu bilen var mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun pixel 2D bir oyundu, biz bir bilim adamıydık kızımız ve eşimiz vardı, evden çıkıp çalıştığımız yere gidiyorduk ve o sıralarda bi virüs ortaya çıkmıştı. Biz virüse çare bulmaya çalışırken gün geçiyor ve gün geçtikçe şehirde olan insan sayısı virüsten dolayı azalıyordu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bu oyunun bir kaç sonu var bazılarında biz intihar ediyoruz çalıştığımız yerin çatısına çıkıp, bazılarında iş arkaşımız. Sonra virüs yayılmaya başladıktan sonra eve gidince karımızı küvette kanlar içinde buluyoruz. sonra kızımızı yatakta biri bıçaklamış (yanlış hatırlamıyorum umarım). kızımız sarı saçlıydı, eşimiz kahverengi (galiba) arabayla işe gidiyorduk hatta bazen kızımızla parka gidebiliyorduk. Bu oyunu bilen varsa söyleyebilir mi gerçekten aklımdan çıkmıyor.

• Hatırlıyorum o oyunu hatta sanırım sen de benim gibi cezmi kaloriferde oynadın. Efsane bir müziği de vardı. Hatta oyunun başlığını

cezmi kalorifer arabesk müzikli oyun olarak girmişti.

• One Chance adı

• Bu ne ya oynanmayacak kadar kötü.

Gidin hacked flash games bulun bir sürü eğlenceli oyun var.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Amaç kötü veya iyi olması değil ki bende bazen böyle zamanında vakit geçirdiğim eski 2d atari vs oyunları arayıp buluyorum o zamanlar RD2 gibi geliyordu bizleri bunu yaşamayanların anlaması biraz zor..

• fbilker1907 kullanıcısına yanıt

Anlıyorum, ben FCE Ultra emülatörde eski nes oyunlarını bile oynuyorum, kusura bakma bu oyun cidden onlardan bile kötü olduğu

için öyle söyledim yani qbasic'le yazılmış gibi.

Yer yer kimi Commodore oyunundan bile daha kötü geldiği için öyle söyledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.