Şimdi Ara

Bu oyundan utanan bir ben miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başakşehir maçında eski fanatiklerden 60 yaşındaki babamı zorla maça çağırdım. Senelerdir maç izlemeyen adamı ikna etim.
    Adam TV ye baktığı sırada tam o anda selçuk ile chedjou nun birbirleriyle sürekli paslastigi ve bir türlü oyun kurulamayan dakikalarda denk geldi.

Utandım. Telefon resmen bu türk futbolundan utandım.
    Futbol seyircisi gün geçtikçe azalıyor ve kimsede o eski heyecanlar yok.
    Ligtv mi artık yenilememeye karar verdim. Bundan sonra kimseye bu sacmaligi izlettirerek vakit kaybı yaşatmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• devir esports devri. acın lol worlds izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

devir esports devri. acın lol worlds izleyin

sandalyede, koltukta vs. saatlerce oturarak spor mu yapılıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ben de utanıyorum daha doğrusu çoğunlukla sınır krizi geciriyorum. Selcuk-bilal gibi bir orta saha ikilisini kabullenemiyor.. Selçuk un topu ayağına alıp 1 dk eveleyip gevelemesinden her topu geriye atmasından biktim usandim.. Bilal desen aynı bir farkı yok.. Bir kez şöyle topu alayim da ileriye goturelim derdi yok varsa yoksa kendilerini yere atıp faul almaya çalışıyorlar.. Bir de merak ettiğim bu adamların ayağına zincir mi bağlı hava topuna ziplamiyorlar bile..
    Orta saha dedigin takimin can damaridir..adamlar pogba-vidal-marchisio seklinde oynuyordu gecen yıl bir de bizim izlediğimiz takıma bak.. Açık ve net ligin en zayıf en dirençsiz orta sahası bizde.. Orta saha böyleyken takımın kalan kısımlarını eleştirmek bile yersiz.. Bu orta sahanın arkasına hangi defansı koysan yalama olur önüne hangi forveti kanadı koysan tıkanır , oyundan soğur..
    İnanın forveti sunu bunu gectim sadece 2 tane taş gibi orta saha istiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya ciddi bir yorum yapmayı düşünüyordum ama geçmiş mesajların aklıma gelince vazgeçtim. Devam böyle şu galibiyetleri seriye bağlayıp takım ciddi özgüven tazeleyince daha da iyi olacak. Ayrıca bugün deplasmanda hiç susmayan GERÇEK Galatasaray taraftarına teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

quote:

futbol maçını ayakta mı izliyon
  • Maç izleyip spor yapıyorum diyen görmedim ben. Ama oyun oynayıp spor yapıyorum diyenler oldukça fazla sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

quote:

futbol maçını ayakta mı izliyon

ben o e-sporu yapanlardan bahsetmiştim.

• İzlerken acayip sıkılıyorum. Chelsea-Southampton maçını izledim abi adamlar oynuyor. :(
  • beşiktaş'ta arkadaşlarla izledik maçı, iki galatasaraylıydık, bir de beşiktaşlı vardı. maç boyu o kadar utandım ki oynadığımız oyundan, maç biter bitmez bir daha futbol konuşmadık zaten.
  • ee hep diyom galatasaray anadolu kafasıyla oynuyo futbolu artık 1 gol attıktan sonra 10 kişi defans yapıyoz

nerde elmanderli urfalılı sezon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.