Şimdi Ara

bu netler neden artmıyor ACİL YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar başlıktanda belirttiğim gibi netlerim nedense hiç artmıyor. mubarek sabitlenmişler gibi 82 de takıldılar. Bir kere 96 oldu son bi daha olmadı. ne kadar çalışsam da olmuyor çıldırıcam bu netler neden bir türlü artmıyor anlamış değilim en az 5 saat çalışıyorum ama olmuyor bıktım bırakıcam artık mezuna kalmayı düşünüyorum mezuna kalırsamda sınav sistemi umarım değişmez tek dileğim bu. Zaten dersanede yok 12. sınıfım bu arada var mı benim gibi olanlar veya ben de sen gibiydim ama sonradan bir anda arttı diyebilecek birisi

• Ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O hedefe bakılırsa mezuna kalmışsın zaten kardeşim
  • shasheennn S kullanıcısına yanıt
    biz nerde hata yapıyoruz hocam verim mi alamıyoruz acaba
  • kimse yardım etmicek galiba bize :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mercedes-

O hedefe bakılırsa mezuna kalmışsın zaten kardeşim

hocam mezuna kalıyım da keşke olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalllik

quote:

Orijinalden alıntı: -Mercedes-

O hedefe bakılırsa mezuna kalmışsın zaten kardeşim

hocam mezuna kalıyım da keşke olsa

Bence sistem değişmesinden korkma konular aynı kalacak yazılı sınav falan hayal zaten dersanelerde kapanmayacak sıkıntı yok yani.Bende mezuna kalabilirim de
  • -Mercedes- kullanıcısına yanıt
    doğru diyosun hocam istediğimiz yer olsunda 1 yılım feda olsun artık bıraktım çalışmıycam da zaten gerek yok kasmaya
  • Yanlışların hep aynı yerlerden mi?
    Sakin ol... Panik yaparak anlayamazsın. Sakin kafayla çalış.
    Sınav düzeninin en azından iki sene boyunca değişmeyeceğini düşünüyorum. Bir kere seneye değişmesi yaş iştir.
    Mezuna kalma işine ailen nasıl bakıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalamirHun -- 2 Şubat 2014; 23:36:39 >
  • Hocam hangi konulardan eksiğin var git bak o konuları çalış 50 soru çöz , çözemediklerini hocaya sor

• quote:

Orijinalden alıntı: BalamirHun

Yanlışların hep aynı yerlerden mi?
    Sınav düzeninin en azından iki sene boyunca değişmeyeceğini düşünüyorum. Bir kere seneye değişmesi yaş iştir.
    Benim aileme kalsa orta halli bir yere gideyimde sene kaybetmeyeyim. :) Babam lisesinin birincisi ve üniversite sınavında derece yapmış birisi. Üstelik sınava ikinci kez girip yerini değiştirmiş olduğu halde ilk sene yerleş git diyor. Ben ilk on bini hedefliyorum . İlkokul arkadaşlarımda lisede hazırlık okuyup, bir de üzerine snıf tekrarı yapanlar var. Durum böyleyken bir sene fazla hazırlanmam benim için kayıp olmaz. Aksine artı olur diye düşünüyorum. Yalnız ikilemde kaldığım mevzu, seneye hazırlanırsam dershaneye gidip gitmeme konusunda...
    Denemelerde yanlışlarım genelde aynı yerlerden oluyor. Bildiğim konulardan yanlış okuma-yorumlama sonucu hata yapabiliyorum. Öncelikle dikkatli okuyup, eksiklerimi belirliyorum. Ona göre çalışıyorum. Bri sonraki denemede o hataları yapmıyorum.

hocam valla ben denemeyi yaptıktan sonra yanlışlarıma bakmıyorum. evet biraz panikte var :) Bizim evde nerdeyse hemen hemen herkes kasma olmadı mı olmaz seneye tekrar girersin istediğin yer olmadı mı biz zaten göndermeyiz diyolar özellikle de annem hatta kadın çalışma yeter artık diyor biraz rahatla sıkma kendini diyor durmadan yani sıcak bakıyolar bu mezun işine

haklısın hocam bence mezuna kalıp istediğin yeri kazanmak var ilk sene yerleşip pişman olup tekrar hazırlanmak yine aynı sonuç ama obp düşecek ve bu kötü
    şu anda elime çözdüğüm denemelerden birini geçirdim
    türkçeden 17.50 net
    mat 27,25
    sosyal 24
    fen 17,50
    türçem çok kötü fen de

• quote:

doğru diyosun hocam istediğimiz yer olsunda 1 yılım feda olsun artık bıraktım çalışmıycam da zaten gerek yok kasmaya

Reis hemen birakirsan zaten mezuna kalmanin bir anlami olmaz mezuna kalmakta istiyorsan simdiden basla yavas yavas bitir konu eksikliklerini tekrarini yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • win8 kullanıcısına yanıt
    hocam işe yaramı bi de ben dershaneye gitmiyorum tuhaf bi huyumda vardır gidip soru soramam hocalara ha bi kaç kere denedim birisinde herkes sıradaydı tam benim soruya geldi uzattım hop hemen başkasının kisini aldı bekledim belki görmedi be inssaf 2. sindedemi görmedin bende sormuyorum diye atar yaptım adam akıllı gidip soru sormadım matematiçime .
    Ama fizik hocam hiç kırmadı biraz sorulara uğraşsada çözüyor alllahtan zaten istikrarımıda görüyor hayır da demiyor sayesinde fen netlerim de artış oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

quote:

Reis hemen birakirsan zaten mezuna kalmanin bir anlami olmaz mezuna kalmakta istiyorsan simdiden basla yavas yavas bitir konu eksikliklerini tekrarini yap

tabi hocam ama o kadar fazla değil günde 7 saat te kastığım oldu uykudan taviz verip ama şu an en fazla 3 saat çalışırım beyne oturta oturta

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

quote:

tabi hocam ama o kadar fazla değil günde 7 saat te kastığım oldu uykudan taviz verip ama şu an en fazla 3 saat çalışırım beyne oturta oturta

Aynen ondan bahsediyorum konulari mantığıyla kavra coz beyninde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• metalllik kullanıcısına yanıt
    Neden yanlışlarını kontrol etmiyorsun?
    Sosyale fazla çalışmana gerek yok. MF-3 puanı için en az etkili olan sosyal zaten.
    Türkçe ve Fen'e ağırlık ver. Türkçe dilbilgisini boşver istersen şimdilik. Paragraf vs kısımlara bak derim. Hem kendi alanındaki soruları anlamana da yardımcı olur.

Kış kış düğün yapıyorlar bizim burada... Evin yakınında düğün salonu olmasının çevrede dolaşıp olay çıkarabilecek ayyaş potansiyelinden başka bir eksisi geceye kadar gelen sesler.
    Kardeş Kendıne 1 ay tatil ayır gez uyu kafanı dagıt kısacası sonra bir program yap yaza kadar uygula ondan sonra lys calısmaya basla 12. sınıfı ihmal etme
    baskasinin netinin sana ne gibi bi faydasi olabilir soyler misin.

• quote:

quote:

Yanlışların hep aynı yerlerden mi?
    Benim aileme kalsa orta halli bir yere gideyimde sene kaybetmeyeyim. :) Babam lisesinin birincisi ve üniversite sınavında derece yapmış birisi. Üstelik sınava ikinci kez girip yerini değiştirmiş olduğu halde ilk sene yerleş git diyor. Ben ilk on bini hedefliyorum . İlkokul arkadaşlarımda lisede hazırlık okuyup, bir de üzerine snıf tekrarı yapanlar var. Durum böyleyken bir sene fazla hazırlanmam benim için kayıp olmaz. Aksine artı olur diye düşünüyorum. Yalnız ikilemde kaldığım mevzu, seneye hazırlanırsam dershaneye gidip gitmeme konusunda...
    Denemelerde yanlışlarım genelde aynı yerlerden oluyor. Bildiğim konulardan yanlış okuma-yorumlama sonucu hata yapabiliyorum. Öncelikle dikkatli okuyup, eksiklerimi belirliyorum. Ona göre çalışıyorum. Bri sonraki denemede o hataları yapmıyorum.

hocam valla ben denemeyi yaptıktan sonra yanlışlarıma bakmıyorum. evet biraz panikte var :) Bizim evde nerdeyse hemen hemen herkes kasma olmadı mı olmaz seneye tekrar girersin istediğin yer olmadı mı biz zaten göndermeyiz diyolar özellikle de annem hatta kadın çalışma yeter artık diyor biraz rahatla sıkma kendini diyor durmadan yani sıcak bakıyolar bu mezun işine

haklısın hocam bence mezuna kalıp istediğin yeri kazanmak var ilk sene yerleşip pişman olup tekrar hazırlanmak yine aynı sonuç ama obp düşecek ve bu kötü
    şu anda elime çözdüğüm denemelerden birini geçirdim
    türkçeden 17.50 net
    mat 27,25
    sosyal 24
    fen 17,50
    türçem çok kötü fen de

Hocam o hedef için çok sağlam bi altyapı yoksa 5 saat cidden az ve elbette bir sene verilir hedef için ama şimdiden çalışmayı sakın bırakma daha çok asıl hatta. Düşünmüşsündür keşke geçen sene başlasaydım çalışmaya diye aynısını bu sene demek istemiyorsan sakın bırakma çalışmayı ve ayrıca denemeleri kontrol etmessen boşa girmiş olursun hepsini sil sil baştan çöz yanlışlarının sakla arada bir kontrol et inşallah istediğin seviyeye gelirsin.

• quote:

Neden yanlışlarını kontrol etmiyorsun?
    Sosyale fazla çalışmana gerek yok. MF-3 puanı için en az etkili olan sosyal zaten.
    Türkçe ve Fen'e ağırlık ver. Türkçe dilbilgisini boşver istersen şimdilik. Paragraf vs kısımlara bak derim. Hem kendi alanındaki soruları anlamana da yardımcı olur.

Kış kış düğün yapıyorlar bizim burada... Evin yakınında düğün salonu olmasının çevrede dolaşıp olay çıkarabilecek ayyaş potansiyelinden başka bir eksisi geceye kadar gelen sesler.

moralim bozuluyor atıyorum kitapçığı bi kenara ama bundan sonra öyle bi şey yapmıcam artık
    hocam ben sosyale hiç çalışmam tarihim iyidir okulda tarih sınavlarım bile 100 dü tmciler falan şaşırırdı coğrafya desen 9 10 dan kalan bilgilerle çözüyorum şu ana kadar oturup sosyal kasmadım felsefe zaten hangi şık daha yakınsa ona gittim
    haklısın türkçe ve fen kasmam lazım

töbe töbe bunun yazı var ne acelesi anlamadım ki alcan kırbacı vurcan bunlara kolay gelsin hocam işin zor valla en fettiğim şeydir düğünler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.