Şimdi Ara

Bu nerenin numarası ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
33.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 dakika önce aramış şarjdaydı görmedim. Numara şu :+78000090

Neyin nesidir anlamadım

• Kanada olabilir

Edit: Kanada değil Azerbaycan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.F.S.A.N.E -- 16 Temmuz 2010; 15:22:48 >
  • benide aradı bu işte bir iş var kandırmaca herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee67
    benide aradı bu işte bir iş var kandırmaca herhalde

açtın mı sen konuştu mu biri? Büyük ihtimal dolandırıcılardır.
  • bakamadım ama aradım geri rusça konuşuyordu operatördekı
  • arada bankalar arıyor beni fak falan diyip kapıyorum yada hiç açma en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuts55

bir ara da bulgaristandan aramışlardı dolandırıcılar. bu da öyle birşey olabilir mi acaba

hocam şu aralar benide farklı farklı bulgar numaraları arıyoda siz dolandırıcı olduğunu nerden anladınız ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

quote:

Orijinalden alıntı: umuts55

bir ara da bulgaristandan aramışlardı dolandırıcılar. bu da öyle birşey olabilir mi acaba

hocam şu aralar benide farklı farklı bulgar numaraları arıyoda siz dolandırıcı olduğunu nerden anladınız ??

internete baktım arıyorlarmış sizi açınca 2-3 sn sonra kapatıyorlarmış. eğer siz de onu ararsanız geri kim diye saniyesi bilmemkaç liradan giriyormuş 900lü hatlar gibi.

• bana da yanı telden geldi çağrı...
  • Şimdi az önce banada bu numaradan çağrı geldi. Açmadım. Kıllandım.
    Bayağı bayağı aramaya başladıklarınıa göre milleti var bu iş'te bir numara, açmamak lazım,
  • Arkadaşlar benide biraz önce aradı bu numara 10 saniye filan çaldı tam açacakken kapandı.Dolandırıcılardan mı +780 00090 nasıl bi numaraysa artık bu dolandırıcıdır büyük ihtimal.
  • Beni de Bulgaristan'dan arıyorlar.Açmama fırsat vermeden kapanıyor.
  • Hort mort ama aynı başlıkla konu açmaktan iyidir.

Beni de iki gündür 0850 257 67 00 numarasından arıyorlar. Sessize alıp bırakıyorum, üstüne de basmıyorum.

Belki bu şekilde "ulan bu numarada iş yok" deyip listeden silerler diye ufak ta olsa bir ümit besliyorum.
    Çünkü yüzüne kapatsam "Elbet açacaksın uleennn" tarzı bir ümidi karşı tarafa yollamak olanak dahilinde.

Peki kim bu numara bilen var mı?
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    bu numara yandexin galiba eğer telefon numaran internet üzerinde herhangi biryerde kayıtlıysa arıyolar 6 kere aradılar kardeşim yok mok dedik dinlemiyolar yine arıyolar.
    aradıklarında aç askım seni sevıyorum de kapat

deli zannedip uğraşmıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaosTiyatrosu

bu numara yandexin galiba eğer telefon numaran internet üzerinde herhangi biryerde kayıtlıysa arıyolar 6 kere aradılar kardeşim yok mok dedik dinlemiyolar yine arıyolar.
    aradıklarında aç askım seni sevıyorum de kapat

deli zannedip uğraşmıyolar

(Hiç açmadım birkaç defadan sonra aramadı)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.