Şimdi Ara

bu nasıl oluyo 5700 rotateme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar burdan cevap cıkmazsa hiç cıkmaz yav en azından nasıl olcana dair bi yorum yapın
  • bu proğramı yüklediğinde yanlızca galeri,de çalışıyor..diğer fonksiyonları işlemiyor...ben rotateme yi denedim...5700 de kalem tuşu olmadığından dolayı olmuyor.yanlız galeri dönüyor.diğerleri aynen duruyor...çözümünüde bulamadım..sevgiler
  • ama herifte sanki sensör var baksana hemen dönyü ve ayrıca galeri yada real player e programsız yatay tutabiliyosun ama bu işlemi kendi yapıyo o yüzden
    ayrıca belki biliyosundur 5700 da kare tusu kalem tusudur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet-im -- 15 Aralık 2008; 10:56:18 >
  • rotateME diye arat google indir kur

manuel döndürmeli olanı da kurabilirsin
  • yok yok rotateme acılmıyo bile 5700 da calısan rotateme henüz ya cıkmadı ya ben rastlamadım landscape de aynı şekil.herifler dolu sürüm cıkıardılar.hepsini deneme fısrastım olmadı ki kalmıs bazen aynı sürüm olsa dahi biri calısıyo biri calısmıyo.5700 a göre varmı peki.3250 içinde istemiştim.ona cözünürlükten dediler.e bunun ne eksiği var cözemiyorumki
  • 5700 da hareket sensörü varmı?
  • sadece ısık sensörü var :) oda o görevi görmez dimi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-im

sadece ısık sensörü var :) oda o görevi görmez dimi :)

varmı bilemem ama hareket sensörü olmak zorunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

5700 da hareket sensörü varmı?

imkanı yok manuel dir bu pro baktım ama çaktırmadan bi tuşa basıo bence
  • 5700 da hareket sensörü maalesef bulunmuyor linkteki arkadaşta manuel olarak yapıyor bu işi...
  • yahuu eşşek gibi tuş sesi gelio yani tuşa basıo adam basmadan olmuo pff
  • hep sessiz izledim :) gecişler cok yumusak olunca o yüzden öle bişemi var diye
  • puhahahahhahaa bende sessiz izledim
  • iyicene kulaklıktan dinliyim hele

demekki ses önemliymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet-im -- 16 Aralık 2008; 14:47:58 >
  • arkadaslar ben bu konuyu araştırdım 5700 hareket sensoru olmadığından yatay şekilde kullanılmıyo sadece galerıde ve vıdeo ızlerken yatay kullanılabılıyo bosuna bulmaya calişmayın oyle yapmanız için telefona hareket sensoru almanız gerekmektedır duyrulur :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceoy54

arkadaslar ben bu konuyu araştırdım 5700 hareket sensoru olmadığından yatay şekilde kullanılmıyo sadece galerıde ve vıdeo ızlerken yatay kullanılabılıyo bosuna bulmaya calişmayın oyle yapmanız için telefona hareket sensoru almanız gerekmektedır duyrulur :)

hareket sensörü ayrıca satılan bir parça değildironun için hareket sensörlü bir telefon alman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-im

sadece ısık sensörü var :) oda o görevi görmez dimi :)

varmı bilemem ama hareket sensörü olmak zorunda

değil ben N73 de kullanıyordum onda da hareket sensörü yok ama manuel olarak çevirebiliyordun ekranı menüdede oluyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.