Şimdi Ara

Bu nasıl iyi ekonomi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi evin mutfak tüpünü değiştirdim , 59,5 TL ödedim , mazot olmuş 3,4 TL , benzin olmuş 4 TL nerede ise 5 TL olacak , evin telefonundan sabit ücret adı altında her ay 18.72 TL para alınır ( görüşme ücretimden fazla ) , İnternet hem pahalı , hem yavaş , limitliyle baş edemedim her ay 63 TL fatura gelmeye
    başlayınca geçen ay limitsize geçtim yeni yılda 45 TL den 49 TL çıkmış bana gelen fatura 78 TL , 1 kg kıyma 26 TL , vallahi işin içinden çıkamaz oldum
    Ben bağkur emeklisiyim aylık 700 TL alıyorum , şimdi bu nasıl iyi ekonomi , işe girsem maaşımdan 80 TL kesiyorlar , gerçi bu saatten sonra işe girme
    şansım nedir , onca genç çocuk işsizken. Bunları kesinlikle siyaset yapmak ve polemik için yazmadım , bir vatandaşın durum tespiti ve fevaranıdır.Lütfen
    sorgulayın.

• Arkadaşlar özür dilerim iki defa yayınlanmış , lütfen yönetici arkadaş mesajın birini silsin , tekrar kusuruma bakmayın.
  • buradakiler çoluk çocuk olup ev geçindirmedikleri için seni anlamayacaklar muhtelen.
    yazdıklarında tamamen haklısın.
  • Kendimizi sorgulamıyoruz bir türlü bütün bunların suçlusu biziz aslında.
  • ARZ-TALEP ve Türkiye de henüz oturtulamamış rekabet piyasasının sonuçları bunlar.
    Benzin 10 tl de olsa alırım diyenler veya tüp fiyatlarında tekelci firmaların fiyatları yukarı çekmesini farkedemeyenler.
    İktisattan anlamayan milyonlarca insan ve özelleştiriliyor diye yaygara kopartan bazı topluluklar.
    BuNda kim suçlu,hepiniz suçlusuz.
  • ...yukardaki şartlar doğrultusunda herşeye rağmen 6-7 TL'lik sigara içenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 21 Ocak 2011; 12:32:17 >
  • iyi , iyi iyi, memkelet eyiye gediğiy elhamdüllillah. kastomunu ben ...

tolplumlar hak ettiği hayatı yaşar.

eklme : videoyu koymayı unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 21 Ocak 2011; 12:40:26 >
  • baş kaldırış olmadıkça aynı hızla fiyatlar yükselmeye devam edecek..

bakınız zamanındaki fransadaki benzin fiyatlarına zam..yüzde 10 mu ne yapıldı millet sokağa döküldü ertesi gün geri aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

baş kaldırış olmadıkça aynı hızla fiyatlar yükselmeye devam edecek..

bakınız zamanındaki fransadaki benzin fiyatlarına zam..yüzde 10 mu ne yapıldı millet sokağa döküldü ertesi gün geri aldılar

NERDE BİZİM MİLLETTE O G.T
  • Anladım ki milletin tuzu kuru
    bir benim durumum kel ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderkutlu -- 23 Ocak 2011; 11:12:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.