Şimdi Ara

Bu nasıl bir skandal ya?Şunu bana aciklayabilen birisi var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit 1:Anladigim kadariyla basvuru tarihi esas alinior ama çok saçma.Operator degistirecek adam neden sozlesmenin son gununu beklesinki?Ustune 2 gun surse işlem,kullanim bedeli odeyecek Turkcelle.

Arkadaslar taahhut verdigim turbo fırsat paketinin taahhutu 9 martta sona ermektedir.5 martta faturasiz icin basvuru yapacaktim bana cayma bedeli cikacagi soylendi.7 martta yine gittim 20 tl cayma bedeli cikacagini ogrendim kuplere bindim tabiri caizse.Hemen 532 yi aradim.Dedigi aynen şu bazı paketlerimizde son ay icerisinde cayma bedeli odemeden cikabiliorken bazilarinda sozlesmenin son gununu gectikten sonra islem yapabilecegim soylendi.Hayatimda ilk defa boyle bir sey duyuyorum.Gelelim skandala.Ayin 9 unda islem yapsam faturasiza gecis 4 gun sureceginden benim bu 4 gunluk hesabi turkcele ayriyeten odemem gerekmis.Bunun haricinde demek operator degisikligi yapmaya kalksam yine Turkcelle para odemem gerekiyor o zaman çünkü ayin 9 undan once islem yapmaya kalksam pat cayma bedeli cikior.Bu nasil bir rezilliktir ya? Musteri hizmetlerindeki kadin sozlesmenin bitisini yani yillik abonelikten aylik abonelige gecen zamani bekleyin dior eee ben kullandigim gun kadar ayriyeten bir para odemem gerekior dedim o da onayladi.Bu kullandigim gun kadar aylik abonelige gore baz alinirsa nasil olacak bu is o zaman?Nasil is yapiorlar anlamiorum ki?Tek ben degil forumda daha once konu acan arkadaslarda vardi bu konuyla ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 7 Mart 2020; 18:55:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında olması gereken bu. Hiçbir zaman 12. ay neden cayma bedeli alınmadığını anlamadım. Nasıl ki ilk ay cayma bedeli yansıyorsa son ay da yansıtılmalı.

Ha bunca zaman olan birşey neden şimdi değişti onuda anlamadım. Kullandığın tarifenin detaylarına bakmak lazım, belki orada belirtmişlerdir.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone yahut tt li son ay cayma bedeli odemezken biz niye oduoruz?Onu gectim adam operator degistirecek.Ayin 8 inde basvuru yapar 10 unda hatti acilir.Simdi 10 unda basvuru yapip niye aradaki 2 gunu Turkcelle odemek zorundaki?Anladigim kadariyla basvuru tarihi esas alinior artik.Daha once bazilari konu acmisti yine bunun gibi.Demekki islem sozlesme bittikten sonra yapilacak bazi paketlerde.Adam niye sozlesmenin bitisini beklesinki?Turkcell para koparmaya calisior.8 senelik musterileriyim,memnunum lakin enayi yerine de koymasinlar adami.En sinir oldugum şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akcam46 -- 7 Mart 2020; 18:40:19 >
  • Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Turkcell faturasıza geçince, 1 haftalık paket tanımlayıp ondan da 30 tl aldığını belirtmişti. Ona da dikkat edin.

• Ya ö kadar ay bekliyorsun 3 5 gün daha bekle ne olacak

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Son ay tam fatura diyor zaten son indirim bedelini alıyor zaten yani cayma bedeli alıyor aslında

Tüketici lehine olan tutar yansıtmak zorunda hangisi düşük ücret onu almak zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 8 Mart 2020; 10:46:52 >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Tüketici yararına olanı alıyor zaten. Ayrıca son ay cayarsan taahhütsüz fiyat üzerinden ödüyorsun.

İlk ay ve son ay cayma bedeli olmamalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.