Şimdi Ara

bu modeller gerçekten kullanıslımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • impostoryw (2 mesaj) shikaruzu (1 mesaj) gaisensei (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> bu modeller gerçekten kullanıslımı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daewoo-1997-daewoo-tico-lpg-muayene-sifir-804671318/detay

sehır ıcınde ekonomık ve pratık arac arayanlar ıcın hem ucuz ve tasarım olarak fena olmayan bu modeller sızce kullanıslımıdır?

|
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Ustası bulunuyorsa sıkıntı yok. Gerçi her usta anlar gibime geliyor ne ladar karmaşık olabilir ki? Şehir içinde gerçektrn avantaj küçük araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

usta konusunda zannetmem sikinti olacagini. kutu gibi bi araba zaten direksiyon vites el freni baska da bisey yok. boyle nasi desem ozellikle sahil kentlerinde cok kullanisli olabilir. max 2 veya 3 kisi ile gezilebilir. bazilari sunroof yapiyor, kendi ozelligimi yoksa sonradan mi onu bilmiyorum. kalabalik ve kucuk kentler icin ideal

|
    |
    gaisensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2548 Mesaj
    aracin kendisine baktim, guzel gozukuyor hatta 0.8 matiz var o daha modern duruyor fakat boyu uzun biri bunu kullanabilir mi merak ettim. on koltugu sokup arkaya falan oturmasi gerekir heralde. sehir icinde sikintisiz pratik hafif araclardir dogru ama bu kadar da az yakacagini zannetmem. sonsuza dek kaplumbaga gibi gitmeyeceginize gore elbette bi yerden sonra hizlanma gereksinimi duyacaksiniz. iste orda gaza yuklendiginizde olmasi gerekenden cok cok daha fazla yakar bana gore cunku beygiri cok dusuk ve tork diye biseyde yok zaten.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.