Şimdi Ara

asaaaaasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 31 Mayıs 2022; 16:23:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Buraya destan gibi uzun uzun yazmak yerine onlara iki çift laf edeydin iyiydi
  • Sonra haberlerden duyardik
    Bicaklandi öldu diye
    Sahsen ben olsam ben de sormazdim
  • Paragraflarca yazı yazacağına gidip sen alsaydın o zaman tenekeyi. Bunlar herkesin bildiği şeyler aynı şeyleri tekrar tekrar yazınca bir şey değişmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye alsın tenekeyi kardeşim ya, bu tipler yüz buldukça iyice ağzına etmeye meyilliler zaten.

Bunlar önce annelerinden yüz buluyorlar, sonra diğer aile bireylerinden, sonra yanındakilerden, en son da böyle oluyorlar, insan yetiştirmeyi yanlış biliyoruz sonuçlarına da katlanıyoruz, yazık.

• Hkikomori kullanıcısına yanıt
    Oldu kanka isi gucu birakayim milletin çöpünü toplayayim. 500 kisi 7/24 çöp toplasan da bitmez, zihniyet bu oldukca. Atani engellemek lazim

• Hkikomori kullanıcısına yanıt
    Oldu kanka isi gucu birakayim milletin çöpünü toplayayim. 500 kisi 7/24 çöp toplasan da bitmez, zihniyet bu oldukca. Atani engellemek lazim

Bi de sen okuma git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 7 Mart 2021; 14:44:2 >
  • çocuk ailede görmüyor böyle şeyleri malesef.

etik nedir ahlak nedir toplumsal kurallar nedir görgü nedir.. ailede hiç bişey görmüyor çünkü aile zır cahil. evde sürekli küfür kıyamet kavga. çocuk büyüyor ilk okula başlıyor bu sefer okulda birşey görmüyor. sınıf öğretmenide zır cahil. e okulda da bişey yok sen bu çocuktan ne bekliyorsun?

geçen hafta ankara kızılaydaydım. yeminle 5 6 kişi önüme balgam attı maskeyi çıkarıp. 3 kişi maskeyi indirip hapşurdu. biri kaldırıma sıçmış.

hadi onları geçtim pandemi öncesi soğuksu milli parkına gittim. 2000 yıllık fosil ağaç var. 45 dakika yürüme mesafesi var ormanın içinden. çok güzel ortam görmeniz lazım mutlaka. abi fosil ağacın dibi izmarit dolu yahu. ayıp insan utanır. ne küfürler ettim bilseniz..

o geziden sonra beypazarı köyüne gittim pandemi döneminde. güdülün içnde o kadar uzak bir yer. çayın kenarına oturduk mangal yakıyoruz. orada bile o kadar çok maske ve çöp atmışlarki. mangal sonrası kalan külü dahi aldım poşetledim en ufak çöp bırakmadım ama ne fayda.

zor yani. eğitim ailede başlar. bizdeki aileler zır cahil. bu durumu ancak eğitim çözer. o da ülkemizde malum.. eğitimi neden bitirdiler zannediyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 7 Mart 2021; 14:19:39 >

• Bazı insanlarda din=ahlak anlayışı var. Dinlerin ahlak anlayışı vardır ama ahlak dinin bir parçası değildir. Okullardaki din kültürü ve ahlak bilgisi dersi de ahlak konusundaki ciddiyeti gösteriyor. Ahlak tek başına ele alınması gereken koskoca bir konudur. İlkokulda çocukların göreceği ahlak dersi matematikten falan kat kat daha önemlidir. Ne yazık ki ahlak konusunda ülkecek sınıfta kaldığımızı düşünüyorum. Böyle olunca da açılan konudaki gibi olaylar sıradan hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm bu eğitimlerden çok en önemli 3 eğitimi almaları gerekiyor. Sırf bu eğitimler verilse ülke 50 sene ileri gider.

1. Kaldırımda yürüme eğitimi
    2. Tuvaleti kullanma eğitimi
    3. Konuşurken başkasının sözünü kesmeme eğitim
  • En doğru konulardan biri. Ve bu kalitesizliğe rağmen hala bazıları seçimle işlerin düzeleceğini düşünüyor.

Bu ülke mevcut kitleyle dü-zel-mez. Tüm siyasi görüş mensupları da boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turrkka -- 8 Mart 2021; 23:17:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.