Şimdi Ara

Bu Macbook nasıl?Kullananlar ve bilenler yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Core 2 Duo 2.1 Ghz 1 Gb 120 Gb 13.3" Mac OS X Leopard
    http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=1476

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo
    İşlemci Türü Core 2 Duo T8100 2.10 Ghz - 3 Mb
    Bellek 1024 Mb
    Bellek Türü DDR II 667
    Maks. Bellek 2048 Mb
    Sabit Disk 120 Gb
    Disk Dönüş Hızı 5400 Rpm
    Ekran Boyutu 13.3"
    Ekran Çöz. 1280 x 800
    Ekran Türü WXGA
    Ekran Kartı Türü Paylaşımlı
    Ekran Kartı Intel GMA X3100 - 384 Mb
    Optik Sürücü DVD/CD-RW Combo
    Ses Kartı Onboard
    Ethernet Gigabit Ethernet
    Kablosuz Ağ 802.11a/b/g Draft N
    Bluetooth Var
    Kamera Var
    Ağırlık 2 - 2.5 Kg
    İşletim Sistemi Mac OS X Leopard
    Portlar 2 x USB, 1 x Firewire, 1 x Mikrofon Girişi, 1 x Ses Çıkışı
    Kart Okuyucu Yok
    Parmak İzi Ok. Yok
    Pil Tipi Li-Ion 6 cell
    Garanti 24 Ay

PS2 oyun konsolum olduğu için bilgisyarda oyun oynamıyorum.Apple almayı düşünüyorum,bu model fiyat olarak bana uygun görünüyor.Bu modeli kullanan ya da bilen arkadaşlar fikirlerini yazarlarsa çok sevinirim.İnternette çok değişik yorumlar var kimisi sararıyor,kimisi de çatlıyor diyor vb. en önemlisi de performans olarak nasıl bir modeldir.

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Şu anda Lenovo 3000 N200 1.5 Ghz,2 Gb RAM,160 Gb HDD,256 Nvidia Geforce özellikli bilgisayar kullanmaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdirim -- 19 Nisan 2009; 15:18:40 >

• sevgili arkadaşım bahsettiğin cihazı kullanıyorum.

beyaz oldugu ıcın rengını korumak gercekten zor alacaksan yanında bir de invisible shield alman iyi olur.
    sağ alttan açılan makinalar var genellikle tek elle ordan tutup kaldırmaktan olduğu soyleniyor forumlarda. bende henuz bir acılma olmadı.
    performans olarak ben ne olur ne olmaz diye 3 gb ram takdırdım. oyun oynayan biri değilim. şu da olmuyor diyebileceğim hiç bir şey olmadı.

beni en cok zorlayan yanı dvd yazmaması oldu dıyebılırım. bi de sadece windowsda calısan yazılımlar oldu (bootcamp ta windows vs kuruluyor ama ugrasmadım) ama butun bunların yanında stabil olması win gibi saç baş yolduran hatalar vermemesi ve sağladığı kullanıcı kolaylığı her daim alınabilir kılıyor gözümde mac i. yani evet yine olsa yine alırdım.
  • o sararma problemleri 2006 yılında çıkan ilk seride vardı.şimdiki serilerde öyle bir sorun yok yani için rahat bir şekilde alabilirsin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOROCK_LP -- 19 Nisan 2009; 22:36:43 >
  • tabi imkanın varsa yeni çıkan alüminyum serileri amerika'dan daha ucuza getirebilirsin.gg,sahibinden gibi sitelere bakmanı öneririm......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOROCK_LP -- 19 Nisan 2009; 22:52:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.