Şimdi Ara

Bu küçük hasar için ne yapmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Bugün başıma 1.5 ay önce aldığım sıfır audi a3 ile talihsiz bir kaza geldi. Kaza kendi dikkatsizliğim ve hatamdan dolayı oldu. Karşı tarafta bir sıkıntı yok. Küçük birşey olduğu için tutanak filan tutmadım.

Aracın genişletilmiş kaskosu var. Kaskoyu bozmak istemiyorum, mini onarım filan oluyor mu bilgim yok. Hasar kaydı işler mi onu da bilmiyorum. Tampondan hafif boya kalkmış, boyatmak istemiyorum. Sadece temponun üst kısmındaki parçadaki göçüğü düzeltmek istiyorum. Serviste kendim yaptırsam kaça malolur? Dışarda yaptırsam kaça malolur, garanti bozulur mu?
     Bu küçük hasar için ne yapmalı? Bu küçük hasar için ne yapmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakapaca37 -- 5 Eylül 2016; 17:12:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok sinir bozucu bir durum gecmis olsun benimde sol camurlukta belirli belirsiz bi göcuk var boyasiz duzeltiyorlar iyi bir serviste yaptirman gerekiyor.

• Mini onarımdan hallettirebilirsin RS ile anlaşmalı ise kaskon , hasar kaydına geçmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Mini onarımdan hallettirebilirsin RS ile anlaşmalı ise kaskon , hasar kaydına geçmiyor.

Eureko kasko plus genişletilmiş kasko. Rs'nin sitesinde anlaşmalı olarak gözüküyor. Orada yaptırsam kasko indirimine ve aracın garantisine bir sıkıntısı olmaz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

quote:

Mini onarımdan hallettirebilirsin RS ile anlaşmalı ise kaskon , hasar kaydına geçmiyor.

Eureko kasko plus genişletilmiş kasko. Rs'nin sitesinde anlaşmalı olarak gözüküyor. Orada yaptırsam kasko indirimine ve aracın garantisine bir sıkıntısı olmaz değil mi?

Hiçbir sıkıntı olmaz, benim de eşim marşpiyeri vurdu, rs den yaptırdım, çokta güzel yaptılar, hiç fark edilmiyor.
    Özellikle belirttikleri dosya açılmadığı için "mini onarım" olarak geçtiği için asla kaskoda oynama olmuyor , ki bu olayın üzerinden kasko yaptırdım yine , hasarsızlığım bir sonraki yıl devam etti.
    Maltepe RSyi tavsiye ederim

• Kaskoyu arayıp sor, Euroka benim bildiğim Autoking ile anlaşmalı. Ücretsiz yaparlar çok ufak bir hasar bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

quote:

Hiçbir sıkıntı olmaz, benim de eşim marşpiyeri vurdu, rs den yaptırdım, çokta güzel yaptılar, hiç fark edilmiyor.
    Özellikle belirttikleri dosya açılmadığı için "mini onarım" olarak geçtiği için asla kaskoda oynama olmuyor , ki bu olayın üzerinden kasko yaptırdım yine , hasarsızlığım bir sonraki yıl devam etti.
    Maltepe RSyi tavsiye ederim

Teşekkür ederim

• Boyattirma.pasta aliyosa pasta cila ile aldir almiyosa kalsn hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyasiz yuzde yuz yapilir bu hasar boyatmayin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.