Şimdi Ara

BU KONSOL FİYATLARINA DUR DEMEK LAZIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
0
Favori
3.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SENE 2018 'PS4 PRO'
    SENE 2016-2018 'XBOX ONE S'
    SENE 2017 'XBOX ONE X'
    SENE 2018 'XBOX ONE X'

Demek istediğim 2017 Senesinde yaklaşık 700 TL aldığım ikinci el Fat kasa ps4 şimdi 1.500 tl yazıyorlar.
    Doları bahane edip gerçekten çok yüksek fiyatlara millete kitliyorlar.
    Oyunları olsun ek teçhizatları olsun hepsinde x2 fiyat çekiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopainnogain12 -- 19 Eylül 2018; 12:18:42 >

• Ben hep 50 liralık aldığım için beni etkilemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Eylül 2018; 19:6:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek derdin bu olsun sadicim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

tek derdin bu olsun sadicim
    Ben alamadığımdan demiyorum. İki konsolada sahibim.Bugün arkadaşa arıyorduk 2.el ps4 700-800 yeter tek kollu alırız oyunsuz dedim.Ama öyle olmadı işte 1.200 1.500 tl fiyat koyuyorlar.Daha çok artıcak.
  • nopainnogain12 kullanıcısına yanıt
    Bizim halk zaten yamyamdır.

Bunlar doları düşüremezse x2 fiyatlar daha da katlanarak gidecek.

• Öğrenci insanlar var özenip istiyorlar.Onu geçtim ufak çocuklar görüp ebeveynlerinden istiyorlar.Bu fiyatları gördükçe vazgeçiyorlar.

Allah yardımcımız olsun.
  • Ümmet ne anlar.

Ümmete sorsan lüks

Alma, kullanma, çok mu lazım.

Sadece su ve ekmek yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağzın bal yesin kardeşim benimde buda bir nevi ihtiyaç ama.
  • AKP'nin ülkeyi Amerikan dolarına-faiz lobisine teslimiyle ithal ürünleri yarı fiyatına alma dönemi bitmiştir artık ( Petrol ve bazı ürünler hariç onlara ÖTV getirilmişti)

Konsolsuz olabiliriz ama özgürlüksüz asla. Artık sattığımız kadar ithal etmemiz gerekiyor AKP'li veya AKPsiz..2 sene içinde daha kötü olacağız muhtemelen

• Evet fiyatlandırma yapılabilir kur üzerinden artış düşüş. Amma velakin 1600 liralık cihazı 3000 liradan fazlaya satmak resmen soygundur. Xiaomi nin başına gelende o oldu ithal etsen 2 kat daha ucuza gelicek telefon burdaki distribütörler sayesinde 6 bin liralık fiyat görüyor. 2.El piyasasını hallice etkiliyor. Sonra 1500 liraya cihazı alan adam 2.500 fiyat çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopainnogain12 -- 19 Eylül 2018; 13:31:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ee DUR de o zaman tutan mı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoYk kullanıcısına yanıt
    Tutan var.

• Halk böyle istiyor, demokrasinin gereği budur.
  • Haklısın halk istedi hakettiğini aldı.

• Kur+Kdv+ötv yani normal
  • Ülke ne hale gelmiş tuvalet kağıdı altın değerinde olmuş arkadaş konsol derdinde hayat işte kiminin ekmeği bayat, kiminin pırtlantası ufak
  • Neresi normal be üstat. Fiyatlandırma Türkiye özel yapılsa normale döner fiyatlar. Ama adamlarda enayi bulmuşken...

• quote:

Orijinalden alıntı: nopainnogain12

Neresi normal be üstat. Fiyatlandırma Türkiye özel yapılsa normale döner fiyatlar. Ama adamlarda enayi bulmuşken...
    Türkiye'ye özel diye birşey yok ki.Hem sen kimsin malın üreticisi sen değilsin ki senin devletin nankör dengeleme politikası ile bir de ben geçireyim kafasında suçlu varsa oda senin devletin ve izlediği politikalardır.Elalemin adamı seni düşünmez kendi bir fiyat politikası vardır.Bu fiyat tüm dünyada aynıdır o fazlayı sokan da senin devletindir sana ekstra vergi ile.Fiyatı tüm dünyada aynı ürünün 399 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Eylül 2018; 15:22:44 >
  • dur
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.