Şimdi Ara

Bu kadar para vermeye değer miydi? '1 yıldan sonra Sony WF-1000X'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak Bey çok kaliteli bir içerik oluşturmuşsunuz, tebrik ederim. 8 aydır bu cihazı kullanıyorum ve videonuzun tamamını kulaklığı yeni almışım gibi heyecanla izledim. Ayrıca yıllar sonra donanımhaber'de oturum açıp yorum yapma ve takdirlerimi sunma ihtiyacı hissettim. Yorumladığınız her şey çok tutarlı ve kulaklığı kullanım tecrübemle çok paralel. Video sayesinde hem ANC hem true wireless kulaklık tercihlerim sırasında nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim hem de kendim yapmamış olsam da yazılım güncellemelerinin WF-1000X modeline ne kadar değer kattığının farkına vardım. Son olarak globalde bile bu kadar derin ve bilgilendirici bir video içerik olmadığını belirterek sizlere teşekkürlerimi sunuyorum ve de bu gibi özgün içerikleri farklı ürün gruplarında ve çeşitlerinde sizlerden beklediğimizi belirtmek istiyorum.
    Arkadaş en sonunda bu işi bana yaptıracaksınız insan bir yıldır kullandığı cihaz da l dac olup olmadığını bilmezmi hemde editör kulaklık inceleme yapacaksanız önce bana gönderin ben size ön bilgi veririm birkaç kulaklık ve amfim de var lambalı transistör lü bir sürü stereo sistem felan filan.
  • Bu kulaklığın siyah olanını kullanıyorum. Siyahı kesinlikle daha güzel.

• Çok iyi bir inceleme olmuş; ayrıntılı, zengin ve doyurucu.

• 1000XM3 incelemesi olmayacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

1000XM3 incelemesi olmayacak mı?
    Videoda söylediğim gibi, inceleme ürünü geleceğini zannetmiyorum dolasıyla kendim satın alıp inceleyebilirim.
  • Konuşma tarzın barış özcanı andırdı.

• Müzikalitesini fena sayılmaz telefon sesi iyi değil

• Burak Bey çok kaliteli bir içerik oluşturmuşsunuz, tebrik ederim. 8 aydır bu cihazı kullanıyorum ve videonuzun tamamını kulaklığı yeni almışım gibi heyecanla izledim. Ayrıca yıllar sonra donanımhaber'de oturum açıp yorum yapma ve takdirlerimi sunma ihtiyacı hissettim. Yorumladığınız her şey çok tutarlı ve kulaklığı kullanım tecrübemle çok paralel. Video sayesinde hem ANC hem true wireless kulaklık tercihlerim sırasında nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim hem de kendim yapmamış olsam da yazılım güncellemelerinin WF-1000X modeline ne kadar değer kattığının farkına vardım. Son olarak globalde bile bu kadar derin ve bilgilendirici bir video içerik olmadığını belirterek sizlere teşekkürlerimi sunuyorum ve de bu gibi özgün içerikleri farklı ürün gruplarında ve çeşitlerinde sizlerden beklediğimizi belirtmek istiyorum.

• Distorsiyon nedir Burak, bozulma diyemiyor musun nedir yani?!?

• 19 dakika videoyu kim izleyecek... belliki saçma sapan bir kulaklık diğer türlü 5 dakikada anlatırdın

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    kopyası

• snowy95 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

rica ederim, detaylı incelemelerle yine karşınızda olacağım.

Uzun kullanım deneyimimi anlattığım birkaç video daha yolda.
  • Arkadaş en sonunda bu işi bana yaptıracaksınız insan bir yıldır kullandığı cihaz da l dac olup olmadığını bilmezmi hemde editör kulaklık inceleme yapacaksanız önce bana gönderin ben size ön bilgi veririm birkaç kulaklık ve amfim de var lambalı transistör lü bir sürü stereo sistem felan filan.

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Hayır yanlış anlaşılmasın, Burak şu platformda en iyi içerik üreticilerinden birisi, seviyorum bu genç arkadaşı ama dili kullanma konusunda kendisini geliştirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Evet içerik üretildiği doğru fakat içerikte hele hele l dac gibi bir yanlış bilgi olur ise ve yanlış bası olan bir kulaklığın basının da daha fazla bas veriyor diye verilen bilgi yanlış olur ise işi bilen birilerinin böyle yazması da normal bence işi bilmez ve bu tip ürünleri önemsemez iseniz ayrı tabiki saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Hocam ldac olduğuna emin miyiz? Ben yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jabra Elite 75T incelemesi olacak mı?

• Nikola Tesla ya tipin çok benziyor Burak enteresan...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gayet iyi bir video olmuş, elinize ağzınıza sağlık. Kulaklığı beğeniyordum ama almamıştım. Daha doğrusu o anlık hevesi geçti ve unutmuştum. Şimdi tekrar bir araştırma yapıp satın almayı planlıyorum. Çok güzel geliştirmeler olmuş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.