Şimdi Ara

Bu ilana bi bakın 8910 satıyolar 490 ytl ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam açık artırmada. N serisine yeni bi rakip şahsen ben bakarken utandım ama adam koymaktan utanmamış...

http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/1129976/cep_telefonu/nokia_8910__8910i_satilik_nokia.php

• Bu adam o telefonu gittigidiyorda satamadı şimdi burada çıkarmış piyasaya .... Elbette bunu alacaklar da çıkar hani sonuçta karizma değil mi tüm olay
  • ben bu telefona 5 krş vermem tip yokki
  • alttaki açıklamada adam 1000$ verdim yazmış . yuh be abi bu kadar para verilirmi şu telefona .
  • bunu bedava verseler cebimden çıkarmaya utanırım
  • okdarda değil karizma telefn da 150 milyon dan fazla etmez
    quote:

Orjinalden alıntı: yagmur_ygmr

bunu bedava verseler cebimden çıkarmaya utanırım
  • o paraya ne telefonlar alınır be bide 9 ay önce 1000$ a almış 9 ay önce üretilmioduki o telefon
  • şahsen BEN dediğim gibi milletin içinde utanırm o teli cebimden çıkarmaya

quote:

Orjinalden alıntı: alpacinoo

okdarda değil karizma telefn da 150 milyon dan fazla etmez
    quote:

Orjinalden alıntı: yagmur_ygmr

bunu bedava verseler cebimden çıkarmaya utanırım

• Kasasını vs ..vs herşeyini degistirdim diyor ve sallıyor nerden değiştirdin kardeş telefon üretilmiyorki 2 senedir?, yedek parçasımı üretilcek
  • Karizma yapacağım diye 2. el telefon alanın aklına şaşarım.
  • telefonun suçu yok,gayet güzel de,satan elemanın denyoluğu işte kek buliim iteliim diye düşünüyor,kendisi çok uyanık ya,falaka yok mu falaka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 19 Ekim 2006; 19:09:14 >
  • bence zamanının kral telefonlarından biriydi 3 sene önce istese bu parayı belki o zaman ederdi ama şimdi 100 verenin elini öpüp vermesi lazim
  • Tuhaf olan bu zat 8910i telefonumu satiyorum diye yazmis ancak sattigi telefon monokrom ekranli 8910 gibi geldi bana yaniliyorda olabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7ES

Tuhaf olan bu zat 8910i telefonumu satiyorum diye yazmis ancak sattigi telefon monokrom ekranli 8910 gibi geldi bana yaniliyorda olabilirim.

• Ya ne adamlar varyaa.Demek bu adam bu telefonu bu sözlerle satacağına inanıyor öyle mi?Yani inşallah safın biri çıkıpta almaz telefonu adamın sözlerine kanıp
  • bu tlfn farklı n series farklı arkadşlar bunun tutkusu başka bi şey bende de vardı satıp n90 aldım fakt bu kdr yuksek bı rakama diil
  • 9 ay önce 1000 dolara aldıma bittim ben. ya bunu kandırıp sattılar o fiyata hakikaten ya da sahtekar bir şahıs. o ne yaa 1000dolar

ha bide satıcının diğer ürünleri dediğinde bu ilan çıkıyor

SATILIK Sürat Teknesi - StarBoat Conqueror 5.70m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homeedition88 -- 19 Ekim 2006; 21:15:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.