Yüzbaşı
18 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
363082 Gün Cezalı
357746 gün 1 s. 22 dk. kaldı
Gönderileri
forumdaki Karabüksporlular burada buluşalım. KARABÜKLÜYÜZ İŞTE O KADAR...
www.karabukspor.net ayrıca internetteki kalemiz.

Karabükün meşhur cildikısık tüneli.

arkdaşlar 2-3 gün önce durup dururken bilgisayarın sesi gitti winamp ile bir mp3 açmaya kalktığımda şöyle bir uyarı veriyor

ayrıca bilgisayar aygıt yöneticisini açtırmıyor . aygıt yöneticisi bir saniye gözüküyor sonra hemen kendiliğinden kapanıyor. o bir saniyelik sürede yakaladdığım ekran görüntüsünde microsoft çekirdek dalga ses karıştırıcısının yanında bir ünlem işareti gözüküyor ben işin içinden çıkamadım lütfen yardım.

arkadaşlar hiç düşündünüzmü bir amerikalı niye saz çalmazda biz gideriz onların gitarını çalarız , yada niye bir amerikalı çiftetelli oynamazda biz hiphop müzikle dans ederiz , bir amerikalı kaçtane türk sanatçı bilir ama biz iye nerdeyse bütün sanatçılarını tanırız , niye avrupalı tarhanayı içmez ama biz hamburgeri yeriz, niye bir avrupalının aile yapısı çökmüştürde bizde çok önemliyken şimdi aile yapısı sallanmaktadır , neden çoçukluğumuzdan beri hep batılı gibi olmaya çalışırızda onlar gibi çalışmayız ,niye benzemek isteriz batıya çünkü onların istediğide bu . bizi biz yapan değerleri anlamazsak yakında hepimiz birer batılı olacağız ama türklüğümüz olmayacak
bu ne ya bu insanlarla aynı oksijeni yakıyoruz.
http://media.putfile.com/Yorumsuz-43
arkadaşlar bu konu verilmişmiydi. ben bulamadım eğer verilmediyse vercem.
alın size 0 Km Taunus lar beyler

Daha önceden verilmiş olabilir ama ben yinede bilmeyen arkadaşlar için veriyorum.

*#06# Seri No'yu Gösterir
*#0000# Versiyonu Gösterir
*#7760# Üretim Seri numarasını gösterir
*#92702689# Garanti bilgileri gösterme ve düzenleme
*#2820# Bluetooth bilgilerini gösterir
*#73# Telefondaki oyunların skorlarını ve zamanlarını sıfırlar
*#335738# Mobil operatörden alınan SMS ve MMS ve GPRS'den alınmış profilleri siler
*#7370925538# Tüm cüzdan ve cüzdan kotlarını siler
*#7780# Fabrika ayarlarına geri döner
*#7370# Soft format
[Yeşil tuş]*3 Hard format
http://www.nokia.co.uk/nokia/0,1522,,00.html?orig=/softwareupdate sitesinden n70,n72,6131,6630,6680,6681,6682 yazılımını (firmware update) bedavaya güncelleyebilirsiniz arkadaşlar ben denemedim ama bedavaya versiyon yenilemiş olmak güzel bişey yani.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.033
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.855 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.