Şimdi Ara

Bu hastalığı yaşayan ve çözüm önerisi verene iPhone 7 vereceğim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dinsiz

quote:

Orijinalden alıntı: Baba Konu

Hocam benim akrabamda var sürekli geğirme. Tik gibi oldu. Strese girdiğinde sürekli geüiriyor. Çözümünü bulamadık seninde böyleyse stresten uzak dur

https://www.youtube.com/watch?v=mXFptmhn5iY

:)

Huzur islamda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmahmutd -- 20 Haziran 2017; 12:24:27 >
  • Arkadaşlar aynı sıkıntı bendede var çözene iPhone 6s alıcam yurt dışı hiç problem değil yeterki çözümü söylesin midem bulanıyo 7 aydır

• tavsiyem 2-3 ay boyunca aksatmadan hergün çörek otu yağı kapsülü kullanmayı deneyin yanında ek olarakta probiyotik alabilirsiniz. kısa zamanda düzene koyar sindirim sisteminizi
  • hakiki bal keçi sütü filan denediniz mi
  • Iphone filan istemiyorum, derdine çare olsak yeter.

Geğirememe (aynı anda bulantı), büyük - küçük abdestin geldiğinde bulantı oluyor mu ?

Sorun psikolojik olabilir, bunu da göz önünde bulundur.
  • H.pylori saydığınız nedenlere sebep olabilecek bir etken. H.pylorinin 14 günlük 3lü kombine tedavisi var ve bunların sonunda eradike edildiğinin gösterilmesi gerekiyor. H.pylori negatif olana kadar tedaviye devam ettiniz mi?

• hocam bol bol muz yemeyi denedin mi içinde lif olduğu için bağırsağı sindirmeye zorluyor miden çalışmaya başlar.
  • Arkadaşlar aynı sıkıntı bendede var çözene iPhone 6s alıcam yurt dışı hiç problem değil yeterki çözümü söylesin midem bulanıyo 7 aydır
  • Bağırsak sorunlarını çöz herşey hallolur..forumda ibs diye konu var onu takip et..sorun geçirgen bağırsak sendromu,ibs olabilir..bende de var ama şükür böyle şikayetim yok.

Hekimzade.com mustafa yıldız ile irtibata geç.gerçi dindar biridir seni rahatsız eder mi bilmem

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.