Şimdi Ara

Bu hasarı nasıl yaptırmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yetkili servis hiç dokunma biz tamponu değiştiririz diyor.
    Bir atölyeye sordum ama güvenmedim, tamponu söküp yarısına boya atacağız falan dediler.
    Çok çok ufak bir yırtık ve biraz siyahlıktan dolayı tamponu boyatmak aklıma yatmıyor.
    Sizin önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.
    https://ibb.co/6WmvS1P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombie.TR -- 19 Aralık 2023; 22:44:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hocam bende de böyle bir hasar vardı. Ankara şaşmazda bir tamponcuda 200 tl ye tamponu tamir ettirdim. 800 e de boyattım. 1000 tl tuttu. Experde boya çıkıyor ama bilgin olsun. Yetkili serviste değiştirmeye gerek yok bence.

Bu hasarı nasıl yaptırmalıyım?

• Şimdi eksper raporuma baktım tampona plastik parça olduğu için bakmamışlar.

Tonu tutturamazlar veya tamponu söker takarken öndeki radar sensör vs sıkıntı olur diye korkuyorum açıkçası. Ama rötuşla falan yaptırabilsem süper olur.

• Zombie.TR Z kullanıcısına yanıt
    Hiç ellettirmeyin rutus ile hallettirebiliyorsaniz yaptırın diğer türlü böyle orijinal kalması daha iyi görsel olarak sorun yapacaksanız dediğim gibi yapılması gereken durumlar mevcut geçmiş olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya abicim bırak servisi yetkiliyi bilmem neyi hiç bir şey yok orada al bir tane ince zımpara güzelce temizle orayı git boyacıya aracının boya kodu ile birlikte sprey kutuya bastır boyayı. Sprey boyayı 2 kat bas geç plastik aksam orası tertemiz çıkar. Biz bu anlattığım şekil ile komple çamurluk boyamışlığımız var ve sonuç harika idi Bu hasarı nasıl yaptırmalıyım? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.