Şimdi Ara

Bu güne kadar gördüğünüz en ii char kim!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sakın Nycris ve Bobert i es geçmeyin Nycris 2.5milyon NP Bobert 1.5miyon NP ares ve diğer bütün serverların en iyi 2 adamı 2side karustur dikkat!!!
    Nycris:lvl 70 Bobert:lvl 66

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimi -- 28 Şubat 2006; 11:11:37 >
  • f9devılla 0000000 bence manyak ork kesıyolar

• f9devılla 0000000 bence manyak ork kesıyolar ıkısıde 70 lvl
  • BEN CHEPER DAYIM ORADA KARUS _CONAN_ ONU BİLİRİM. CZ DE ADAMLAR ONU GÖRDÜĞÜ AN TOWN ÇEKİYOLAR
  • BENİM BU GÜNE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ CHAR ::OZEYUS:: 83 LÜK WARRİOR ÜSTÜ +12 SHELL CHITIN 2 +9 KRALİYET ASALARI ADAM TEK BAŞINA ARKASINDA KİMSE OLMADAN TROLL KİNG KESİYOO BİR GÜN ADAMI ARENAYA DAVET ETTİM BANA TOPU TOPU 3 DEFA VURDU ANLAYIN ARTIK ADAMI

NİCK : __PENTEGRAM__
    CHAR :WARRİOR
    LVL : 74
    SERVER : DİES

ARENAYA HERKESİ BEKLERİM :d

• quote:

Orjinalden alıntı: goleda

BENİM BU GÜNE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ CHAR ::OZEYUS:: 83 LÜK WARRİOR ÜSTÜ +12 SHELL CHITIN 2 +9 KRALİYET ASALARI ADAM TEK BAŞINA ARKASINDA KİMSE OLMADAN TROLL KİNG KESİYOO BİR GÜN ADAMI ARENAYA DAVET ETTİM BANA TOPU TOPU 3 DEFA VURDU ANLAYIN ARTIK ADAMI

Dies desin ve lvl 74 sün he? yalancı yalancı yalancı yalancı n00b n00b n00b n00b n00b

• bence kunt beramus orc en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: goleda

BENİM BU GÜNE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ CHAR ::OZEYUS:: 83 LÜK WARRİOR ÜSTÜ +12 SHELL CHITIN 2 +9 KRALİYET ASALARI ADAM TEK BAŞINA ARKASINDA KİMSE OLMADAN TROLL KİNG KESİYOO BİR GÜN ADAMI ARENAYA DAVET ETTİM BANA TOPU TOPU 3 DEFA VURDU ANLAYIN ARTIK ADAMI

DİES de 70 üstünde adam yok bi kere

• ya bı gıt ya cz ye gıt 70 lık adam dolu
  • benim gördüüm en süper char Kruxel oda bu forumda zaten görünce zıplar hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALPPERON

BEN CHEPER DAYIM ORADA KARUS _CONAN_ ONU BİLİRİM. CZ DE ADAMLAR ONU GÖRDÜĞÜ AN TOWN ÇEKİYOLAR

1. ) _CONAN_ değil _KONAN_
    2. ) tamamen KOSP la kasan biri
    3. ) her dupe wipe dan sonra ortalıkta görünmez NEDEN ACABA ?
  • salwatore H_O_N_D_A :rob_lq: ve tabii ben ... bu arada 000000 program kullanıo buna kesinlikle eminim
  • Bence x dekı saıntpeter lvl 70 asas 2mıLyon np var herıfte
  • quote:

Orjinalden alıntı: olion

http://www.knightempire.com/server/stats.php

bu siteyi yeniliolar mı ?? gördüğüm en ii char hitmancine(böle yazlıodu sanrım ) ama 0000000 daha ii tabi ama onu görmedim videodan biliorum
  • 000000 ın videosunu defalarca seyrettim. ayrıda diğer videolardan da seyrettim.

5-1 kalan şu sahneye iyi bakın...
    Bu adamın kaç tane sıkı vuruş yapabileceği skill var ve bunlar ne sıklıkta kullanabilir. Şu dark-mare i indirdiği sahne gerçek olabilir. Pot basarsın yada ne bileyim ama 5 kişi ile uğraşıp hem pot basacan hem combo yapacan hem kaçıcan hemde mouse kullanacan biraz zor gibi. Hadi en yakın rakibe saldırsan oke de o 5 kişi içinden hemen hemen en kolay gözüken mage i seçerken gidişi ve dönüşünü bir seyredin derim. Sanırım bu efsanenin altında bir şeyler yatıyor doğrusu.

Ama diğer yandan birde alcazar ın 2 rouge u devirişi var. adamlar çok fazla dalmaya çekiniyorlar... Kolay değil... worrior devirmek... Hele üst leveldekileri...
  • ben ares ten PiT_BuLL assasianım tanıyanlar tanır forumda bişi dikkatimi çektii f9la 00000 a olan övgüler fazlaa abartmışsınız 00000 videosunda beni yatırdı ama o bikere biz onu binkere f9 la 00000 ı cz de yerden kaldırmıyoruz 00000 yanında debufçı taşıyo artık ee baktı olmuyo :))) ben size oyunun en ii admını söleyimmi nycrissi tek geçerimm 00000 la f9 rkadaş birbirlerini videoya çkip isim yapıyolar fosss yani ikiside nede olsa humann :))
  • 0000000! ne kadar çamur atsanız da,bi bok var desenizde en iyisi o Redbull sen o adamı hiç CZ de gördünmü??

0000000 The Best!
  • Size bişi diyimi bu oyunun ilk 70 i olan omage ve dante oyunun en iyileridir... omage x te 2005 şubatı nda 70 ti dante yi de x te herkes tanır şimdi başka bişi demiyom omega be DANTE_...
  • 0000000
  • Aseseyn değil, aseysin değil, assasian değil, asas değil.. "ASSASSIN"

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.