Şimdi Ara

Bu güne kadar gördüğünüz en ii char kim!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla arkadaslar bence diesde mrslies die asas var human bi onu yatıramıon öyle imkansız gibi bisey adam harika oynuo ve itemelri saglam bende 1820 atack var ona 400 kusur vuruom
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaNa_oLuRuM

quote:

Orjinalden alıntı: ozanhasmet1

0000000

+1

eminim 000000 dan çok daha iyi adamlar vardır adam tanınmış sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeDrO -- 23 Şubat 2006 13:33:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kingrexx

bence sen rutbe kazanmak ıcın yapıosun 2 dk 2 tane topıc acmıssın cvp istiyosan sölüyeyim 0000000 bu adama bayılıyorum ve bence çok ii

evet bu adam areste oynuo ve f9 devil ı yerle bir etti kendisi oyunun en ii assasianı dir ama f9devil hiç pod basmadı nedense onu anlamadım
  • beyler 0000000 ın avantajları var bence kolay kolay yatmaz o adam. bırkere lıght feet le kacıp kendıne heal basıyor dunup tekrar dalıyor sw olanların kacma gıbı bır sansı yok ama 0000000 ın kacma ve kendıne heal basma sansı var. Bıcakcı olmanın avantajları
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeDrO

quote:

quote:

0000000

+1

PEDRO OZAMN VARSA SOYLEYIN KARDES ADAMIN VIDEO SUNU IZLEMISSINDIR GORMUSSUNDUR ADAM YALAN DEGIL COK SAGLAM HE BIDE BERAMUSTA o__O VAR 68 LWL ( EN SON GORDUGUMDE ) PREST VE ODA COK SAGLAM ADAMIN CZ DE OLDUGUNE DAHA SAHIT OLMADIM GOREN VARMI BILMEM

• quote:

Orjinalden alıntı: aykutci

beyler 0000000 ın avantajları var bence kolay kolay yatmaz o adam. bırkere lıght feet le kacıp kendıne heal basıyor dunup tekrar dalıyor sw olanların kacma gıbı bır sansı yok ama 0000000 ın kacma ve kendıne heal basma sansı var. Bıcakcı olmanın avantajları

O BI YANA O ADAMIN OYUN OYNARKEN ELLERINI GORMEK ISTERIM COK SERI VE MANYAK OYNIYOR ADAM HEM DALIYOR HEM LF KACIYOR HEMDE AYNI ANDA MINOR BASIYOR BENIM BILDIGIM ASASINLER GENELDE MAUSUN SAG TUSUNA LF KOYARLAR AMA BU ADAM SKILL BARINDA MINOR YOK(SADECE ILK SAYFAYI SOYLIYORUM 2 SAYFADA OLSA LF MAUSA KOYAR OZMAN MINOR NASIL BASICAK ) KENDINI MINORLAYIP AYNI ANDA LF ILE KACIYOR VIDEO SU OLANLAR COK DIKKATLI BI IZLESIN GORUCEKLER NASIL YAPTIGINI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaNa_oLuRuM -- 23 Şubat 2006 14:01:01 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aykutci

beyler 0000000 ın avantajları var bence kolay kolay yatmaz o adam. bırkere lıght feet le kacıp kendıne heal basıyor dunup tekrar dalıyor sw olanların kacma gıbı bır sansı yok ama 0000000 ın kacma ve kendıne heal basma sansı var. Bıcakcı olmanın avantajları

O BI YANA O ADAMIN OYUN OYNARKEN ELLERINI GORMEK ISTERIM COK SERI VE MANYAK OYNIYOR ADAM HEM DALIYOR HEM LF KACIYOR HEMDE AYNI ANDA MINOR BASIYOR BENIM BILDIGIM ASASINLER GENELDE MAUSUN SAG TUSUNA LF KOYARLAR AMA BU ADAM SKILL BARINDA MINOR YOK(SADECE ILK SAYFAYI SOYLIYORUM 2 SAYFADA OLSA LF MAUSA KOYAR OZMAN MINOR NASIL BASICAK ) KENDINI MINORLAYIP AYNI ANDA LF ILE KACIYOR VIDEO SU OLANLAR COK DIKKATLI BI IZLESIN GORUCEKLER NASIL YAPTIGINI

işte assastan anlayan bir kişi sonunda adamın illegal birşeyler yaptığını farkedebildi o clibi 10 kez izledim adamın f1 den f2 ye geçmeden lf basabilio aynı zamanda minor gelio ben o 0000 oynayısını görmedim ama bence kendi yazdığı bir prog veya genelde kullanılan kohackten kullanıo olabilir.....

• ben ce ben
  • cypherda _Hotmale_ Crimson_King 2side bizim clanda çünkü
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PeDrO

quote:

quote:

0000000

+1

PEDRO OZAMN VARSA SOYLEYIN KARDES ADAMIN VIDEO SUNU IZLEMISSINDIR GORMUSSUNDUR ADAM YALAN DEGIL COK SAGLAM HE BIDE BERAMUSTA o__O VAR 68 LWL ( EN SON GORDUGUMDE ) PREST VE ODA COK SAGLAM ADAMIN CZ DE OLDUGUNE DAHA SAHIT OLMADIM GOREN VARMI BILMEM

ben warım ark oldurdu 69 lwl prıest o da nıck ı zouzounıtsa emme yunandır he turkce bılmes
    enlısh ce konusabılırısnız

• Gelmiş geçmiş en iyi asasin xigenon daki R4PSTAR ( satıldı ) dır ama eski sahibi...Tam bir combo master ...
    yine xigenondaki __MARS__ 66 lvl warrior 5-6 lı vuruşları vardır üstüne warrior görmedim...( banlandı )
    Xigenondan Dowsoncreek(banlandı ), cyperdan 98765( banlandı ) ve Finalhit..
  • quote:

Orjinalden alıntı: RyLand

Gelmiş geçmiş en iyi asasin xigenon daki R4PSTAR ( satıldı ) dır ama eski sahibi...Tam bir combo master ...
    yine xigenondaki __MARS__ 66 lvl warrior 5-6 lı vuruşları vardır üstüne warrior görmedim...( banlandı )
    Xigenondan Dowsoncreek(banlandı ), cyperdan 98765( banlandı ) ve Finalhit..

şey yanlış bilio olmayayım ama 98765 aslında finalhit Şey gibi oldu ahmet kaya öldü mü,98765 banlandımı banlanmadı mı ama 98765 çapada oynuodu bende ordayım arkadaşların söylediği kadarıyla Fİnalhit,98765 miş
  • BEN

• quote:

Orjinalden alıntı: such_is_life

0000000 ares human asasıen level 70 o_O

+0
  • Bence en iyi char diye bişey yok şu an hangi server da olursa olsun en iyi char en iyi hile yapan kişinin charıdır.Fakat herşeye rağmen tanımamama rağmen sadece gördüklerimle areteki F9_Devil ve arkasındaki o manyak derecede süper klavye kabiliyeti olan priest..
    Bu arada forum a yeni katıldım bermus oyuncusuyum bir kaç tane chara sahibim belki tanıyanınız vardır eternity710//:::mohawk::://mssty_//ldn_xul//xxjokerxx
  • Untouchables <<<
    Milti paro<<<<
    AMD_POWER<<<<
    Beau_Ra<<<<<
    XIGENONDA BENCE BUNLARI
  • Benim ßildiğim tek iyi char hitmachinedır manyak ya adam
  • Cyperda Crimson_king gerçekten çok ii bir priest 62 skili ile bana 600 civarı vuruyor ( 60 warirorum defans =1100 ac ile) Malice atınca bu rakam 800 lere çıkıyor ve çok seri vuruyor onunle 1vs1 yapmam çok zor...
    Czde 62+ priestlerle 4 kere 1vs1 yaptım 3 ünü kazandım fakat o adam cidden sağlam...
    Birde üstüne spear defans lı itemler giymiş sanırım atağım 1900 civarı olmasına rağmen 500 vurduğum oldu!
  • Cypherda karşılaştığım en iyi adam BeatItPunk..Çok kötü bir deneyimdi benim için

Beni alamadı kaçtım çünkü ama yanımdaki 5 assasin için aynı şeyi diyemicem
  • xsaintpeterx+r3d_baron xgenonda
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.