Şimdi Ara

Bu gün bir tanıdığım 'Hayat güzel be' dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sen de ona: " hayat sana güzel be! " diyecektin.  

çok uzun zaman önce bir kişiden duymuştum "bu yukarıda yazdığım cümleyi". o kadar itici gelmişti ki, hiç unutmadım. hastalık derecesinde, herkese laf arasında bu cümleyi söylüyordu. halbuki bu cümle kendisine hitap ediyordu.

edit: denden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykoatmaca -- 14 Kasım 2022; 1:32:49 >
  • karanlık yollardan geçtik...
  • Lan z kuşağı amma büyütüyorsunuz olm bu karı kız olaylarını.Bu durumdan kurtulmak için sen ne yapıyorsun önce bir onu düşün boş vakitlerinde. Kız arkadaş öyle boş boş ekran karşısında oturarak kucağına gelmiyor. Hiç arkadaşın yoksa bu senin suçun. Önce kendine saygı duyup kişisel gelişimine odaklanacaksın. Eğitim olur, spor olur, muzikle uğraşmak olur. Yeni insanlarla tanışmak, onlarla sohbet etmek, kendini en iyi ve en hızlı tanıma yöntemi. Hangi yönlerin eksik, kızlara nasıl davranılması gerekir, gold diggerlar ile düzgün kızların farkını nasıl anlarım durumlarını çözmek için bol bol insan tanıyın.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

hepsi boş, para yoksa kadın da yok.

• Yalnızlık çok zordur. Yalnızlık güzellemesi yapan adam ya gerçekten yalnız değildir boş konuşuyordur.

Tek tanrılı dinlerde bile yalnızlık tanrıya mahsustur ayeti midir sözü mü neyi var.
  • ben de kendime baktım whatsapp 0 mesaj, arayan soran yok, kız yok, iş var, sosyal hayat arkadaş yok

boş boş ekrana bakmıyorum ama dizi vs oyun takılıyorum

• Bendede çevre varda ne oluyor ,önemli bir ihtiyaç olduğunda yardım edenin varmı o önemli ,bir süre sonra o çevre senden bişeyler talep etme peşine koşuyor ama ufak ama büyük ,yeri geliyor insanın kardeşleri bile yardımcı olmuyor/olamıyor ,insanlar boş vakit geçirmek için iyidir bol bol geyik yaparsın vs ama gerisi yok işte.

• İlmek ilmek işlenmiş roman değerinde efsane konu hatırladık gene

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.