Şimdi Ara

Bu Gözümü Varya Alın Naparsanız Yapın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Danilo Thann

97 aldığına inanmıyorum şahsen

ilk sınavlar bitsin ara karne vericekler burda yayınlarım..
    unutursam pm at oK ?
  • YORUMLARA KOPUYORUM FULL
  • quote:

Orjinalden alıntı: Virtus

ben lise de matematikten 45 aldımmı takla atıyordum sen ne diyorsun be

bu forumun en tembeli ben sanıyodum benim gibilerde warmıs
    yemin ediyorum tam benim gibi adamsın(by recep ivedik)
  • quote:

Orjinalden alıntı: De Morgan

quote:

Orjinalden alıntı: Danilo Thann

97 aldığına inanmıyorum şahsen

ilk sınavlar bitsin ara karne vericekler burda yayınlarım..
    unutursam pm at oK ?

inek.

hadi de bakayım

MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
  • millet 50 ye 60 a sevinir 97 almış ağlıyo sopalıksın dostum
  • o gözlerini Allah göstermesin bi kaybedersen ah keşkem demeye başlarsın
  • lise 1 in matematiginde ne var be hele daha ilk sınav mantıkmış kümeymiş çocuk oyuncağı onlar benim hep 100 dü mat lise 1 deyken, lise 2 ye bi gelde, polinom,parabol falan ufaktan ufaktan yol alsın içine doğru.....
  • 100 e bu kadar yaklaşıp 97 alınırmı be. bırak hiç okuma o okulda gençlerin önünü kapatma

• quote:

Orjinalden alıntı: De Morgan

quote:

Orjinalden alıntı: Gamlı Baykuş

artist.100 olsa ne olacak.ona bakarsan da ben coğrafyadan 83 aldım.

ya 100 ün ayrı havası var..
    97 böğğ

Knight Online bölümündeki ziya mısın nesin sen ?

100 alcakmış 97 almış burdan ucarım sana gorursun 3 puanı
  • Bana da bugün nurettin arka sıradan silgi attı kafama. Biz de süleyman, ökkeş ve hayrullah ile bi köşede sıkıştırıp ağız burun daldık.
    Bu da öğretmene şikayet etmiş. Öğretmen de bizi dövdü. Ağladık.
  • benım math sınavlarımın toplamı 100 etmez milletin üzüldüğü şeye bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: __JokeR__

lise 1 in matematiginde ne var be hele daha ilk sınav mantıkmış kümeymiş çocuk oyuncağı onlar benim hep 100 dü mat lise 1 deyken, lise 2 ye bi gelde, polinom,parabol falan ufaktan ufaktan yol alsın içine doğru.....

zor değil
  • hadi len
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1400-50-3

İslam Kültüründe Turan: İslami kaynaklarda Turan kavramı genellikle Orta Asya Türkleriyle özdeşleştirilmiştir. Şehname, "Türk" ve "Turanlı" sözcüklerini eş anlamlı olarak kullanır. Taberi (838-923) de Turanlıların Türkler olduğu kanısındadır. Buna karşılık tarihçi Mesudi (896-956), Efrasiyab'ın kendi çağında Türklere ait olan ülkede yaşadığı için Türk sanıldığını ancak Türk olamayacağını savunur.

Türkler İslamiyetle birlikte İran kültürel referanslarını kabul ederken, Turan kavramını da benimsemişlerdir. Karahanlı hükümdarları (11. yüzyıl) Efrasiyab soyundan geldiklerini iddia ederler. Kaşgarlı Mahmut, Divan-ı Lugat-it Türk'te Efrasiyab'ın Türk efsanesinde adı geçen Alp Er Tunga olduğunu belirtir.

• 3 puan mı ben anlamadım matematikte 1 rakam yanlış olması sorunun tamamının yanlış olması demektir.Sen yanlış rakamla dogru sonuca nasıl ulaştın?ENTERESAN..
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bana da bugün nurettin arka sıradan silgi attı kafama. Biz de süleyman, ökkeş ve hayrullah ile bi köşede sıkıştırıp ağız burun daldık.
    Bu da öğretmene şikayet etmiş. Öğretmen de bizi dövdü. Ağladık.

HASUDHASDASKDHASKHDAS
  • tam sopalık ha
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeaDLYKiSS

quote:

İslam Kültüründe Turan: İslami kaynaklarda Turan kavramı genellikle Orta Asya Türkleriyle özdeşleştirilmiştir. Şehname, "Türk" ve "Turanlı" sözcüklerini eş anlamlı olarak kullanır. Taberi (838-923) de Turanlıların Türkler olduğu kanısındadır. Buna karşılık tarihçi Mesudi (896-956), Efrasiyab'ın kendi çağında Türklere ait olan ülkede yaşadığı için Türk sanıldığını ancak Türk olamayacağını savunur.

Türkler İslamiyetle birlikte İran kültürel referanslarını kabul ederken, Turan kavramını da benimsemişlerdir. Karahanlı hükümdarları (11. yüzyıl) Efrasiyab soyundan geldiklerini iddia ederler. Kaşgarlı Mahmut, Divan-ı Lugat-it Türk'te Efrasiyab'ın Türk efsanesinde adı geçen Alp Er Tunga olduğunu belirtir.

hacı adam matematik dio islam kültürünü demio

varol sen la

• quote:

Bu ne lan

• quote:

Orjinalden alıntı: IamBadGuy

3 puan mı ben anlamadım matematikte 1 rakam yanlış olması sorunun tamamının yanlış olması demektir.Sen yanlış rakamla dogru sonuca nasıl ulaştın?ENTERESAN..

Hangi devirde yaşıyosun sen,1 rakamın yanlış olması sorunun tamamının yanlış olması anlamına gelmez soruyu bi yere kadar dogru getirmişssindir fakat sadece son rakamı yanlış yazmıssındır mesela.O zaman hocasına göre değişir kaç puan alacağın , bazı hocalar kıldır yarım puan kırar bazıları sever ögrenciyi 1,2 puan kırar bazı gıcıklarda hic vermeyebilir ama sonuç olarak hocasına göre değişir 1 rakamın yanlış yazılması tüm puanı götürmez .Bende arkadaşın açtığı konuyu saçma buluyorum gelmiş bikaç mantık çözüp 90 küsür puan almış burda artistlik yapıyo ama adamı doğru bilgilerle iğnelersek daha etkileyici olur.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.