Şimdi Ara

Bu gitarla metal çalınır mı? (ACİL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elime behringer strat geçti, biliyorum stratta metal çalınır mı sorusu garip ama ilk gitarım olacak alırsam.Metal çalmak istiyorum daha çok ama en kısa zamanda da gitar almak istiyorum çok kararsızım.

Acaba strata humbucker taksam olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dandik bir gitarla başlamak her zaman daha iyidir
  • artecin single coil boyutunda humbuckerlari var kopruye tak bir tane.

• Aslında alırdım da 300 diyor bana fazla geldi bu gitar için.Sonuçta üretimi durmuş ve hakkında hiçbir şey yok internette.

Asıl istediğim jackson js11 ama onlar da 5-6 ayda 200 tl zamlandı.700ken 900 oldu 2 elleri bile 700.

• Strat ile metal çalınır fakat her şey ekipmandan geçiyor. Manyetiklerin sarım sayısından geçiyor. O yüzden Bence strat alacaksanız SSH manyetik alın ilerde tarz değişikliği olursa da pek sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicovrobi

Strat ile metal çalınır fakat her şey ekipmandan geçiyor. Manyetiklerin sarım sayısından geçiyor. O yüzden Bence strat alacaksanız SSH manyetik alın ilerde tarz değişikliği olursa da pek sıkıntı yaşamazsınız.

Strat almıycaktım zaten de bu çıkınca düşündüm alayım mı diye vazgeçtim.Jackson js11 almayı düşünüyorum, bakıcaz.

• Jackson da olabilir Schecter da ama sıfır almanızı tavsiye etmem hele ki dolar:4tl olmuşken, scherter baya gelişmekte olan bir gitar markası bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicovrobi

Jackson da olabilir Schecter da ama sıfır almanızı tavsiye etmem hele ki dolar:4tl olmuşken, scherter baya gelişmekte olan bir gitar markası bakmanızı tavsiye ederim.

2.ele de güvenilmiyor ki

• Sahibinden üzerinden kendi şehrinden bakabilirsin ya da yakın olduğun şehirden, Onun dışında Türkrock üzerinden bakabilirsin. Yıllardır alışveriş yaparım bir sorun yaşamadım hatta dün 2 pedal aldım setup için istanbul gibi bir yer de yaşıyorsan eğer büyük avantajlısındır bulursun yani. Ama biraz araştırmaya ve limitini belirlemeye bağlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.