Şimdi Ara

BU GECE BİSİLER OLMUS OKUYUN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet kullandigim telefon erikson t610i. simdi bu sabah yasadigim olayi anlatayim. sabah kalktim cep telefonuma baktim. erikson telefonlarda bilen bilir telefonun sahibi olarak kendi numaralarinizi kaydedebilirsiniz. sizin isminizle telefon sahibi olarak kayitli durur. telefona baktigimda 3tane yeni mesaj gordum. 2si arkadasimdan 1i kendimden. yani kendime mesaj atmisim!!! kendime attigim mesaji okuyunca 2.soku yasadim mesaj aynen sole "ben ......(adim soyadim),bu msgi telefon rehberimdeki herkese gonderiyorum, gercekleri bilmenizi istiyorum, ben asagilik bir ......., allah benim belami versin" aynen bole. nasil sasirdim varya. sonra 2.msja baktim turkcell li bir arkadasimdan onun agzindan ve numarasindan banada atilmis. diger 3.msj ise benden bu msj atilan arkadasimdan cevap oda "ne dion" demis. benim hattim avea. gece bluetooth kapaliydi telefonumun herhangibi dis baglantisi yoktu. evden saka yapabilecek herhangibir kisi yok. annemle yasiyorum. avea yi aradigimda bana "msj sadece sizin telefonunuzdan elle yazilarak atilabilir" dendi. fakat bu imkansiz. bana onun agzindan ayni msjin geldigi arkadasimi aradim o hattini gece boyunca takmamis bile. arkadaslar birincisi cok ciddi bir saldiri sozkonusu ve bu netten yapilcak bir sey deil. cunku telefon kontaklarim hicbir yerde kayitli deildir. su anda kontor bilgisine gore sadece bir arkadasima gonderilmis bu msj. ya ciddi bir kisiye gitseydi ya ben bir is adami olup diger bir calisanima gitseydi. lutfen yorumlar fikirler bilen bilmeyenler bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reunion -- 5 Kasım 2005, 13:22:31 >

• OHA çok ilginçyane harbi çok ilginç valla nie böle bişi olduunu bilemiorm ama gerçekten çok şaşırtıcı
  • BU olay turkcelldede var numaranı birisi alıyor kendisi gibi senin hattından herkese msj atıyor bi hackerlık yatıyor bunun içinde programı sitelerde var ama bazı gözü dönmüşler yapıyor.Şimdi aveadada çıkmış oda iyi
  • sim kartının kopyasını alan biri bunu yapabilir. sim kartının ( iki kartı birleştirme) gibi bi operasyon yaptırdıysna orda kopyalanmış olabilir. kısacası sim kartını okutup yeni bi kart yapabilirler.
  • Sim kart ile ilgisi yok bunun işte yeni nesil hacker dallamaları sağolsun cep telefonu virüsleri artık gelişmeye başladı eski telefonlara uygun virüsler bile var dikkatli olmak lazım cep telefonları içinde anti virüs programları yazmak lazım aslında . Geçmiş olsun dostum .
  • Tamamda yeri burası mı sen git bi yüzünü yıka şöle bi çay yudumla.Hadi bakem.
  • birader şimdi iki üç gün öncesini hatırla bakalım telefonunu kimler aldı kimler kurcaladı
    bu işin iki üç günlük mazisi varmış gibime geldi yani birisi iki ü gün önceden ayar çekti o da bugün nüksetti
  • arkadaslar yapan belli oldu. bir arkadasmis. cesitli bloflerle ve ustalikla bulduk. tabiki yedik bi kere msji. simdi intikam zamani. onerilere aciim
  • şunu bize anlat da biz de öğrenelim. kendimizi koruruz.
  • Yok daha neler ne önerisi...
  • birde internette bir site vardı kapandı sonra benzerleri açılmıştır.. istediğin kişinin numarasını kullanarak mesaj atabiliyorsun. sözde şaka amaçlı açılmış ve maddi bir beklentisi yokmuş (1 mesaj bedeli 1 milyon civarıydı) !
  • bu 5 mesaj hakkın olan ismi msn pro 3 olan bi program istediin kişie istediin kişiden gibimiş gibi atabilion hemde beleş
  • demek avea dada varmış evet bu bir güvenlik açığı ve turcell de de var ve hala kapatılmadı
  • Güvenmediğiniz kişilere cep tel numaranızı vermeyin.Ofis /ev numarasını verseniz daha güvenli olur.
  • o nası arkadaşmış öle ya
  • valla gecmis olsun ne diyelim ama hakkaten yaaa o nası arkadas öle
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrFuchs[TURKEY]

Star ı ara Saadettin Teksoy'u Bağlamalarını İste. O senin Sırrını Çözer
    yiyde bunun konunun donanımla ne alaksı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 5 Kasım 2005, 17:55:28 >

• kardeş bu bizim sitede çok oldu sen bilmiyorsun.bunu yapanların anasını ........... lazım ama bilemiyorum.gemiş olsun bu arada
    @DrFuchs[TURKEY]
  • çooook ilginç 1 olay uykulu uykulu şok olmuşsundur heralde!
  • aslında bunu yapmak o kadar kolay ki.bazı bedava sms sitelere üye olurken verdiin numarayla mesaj atıyorsun yani mesaj o numaradan gitmiş oluyo.ama işin ilginç yani o mesaj sana nasıl geldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.