Şimdi Ara

Bu gece başlatılan download kotaya nasıl etki eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın ayın 1i ve ben şuanda 23 gb lık bir dosyayı indirmeye başlasam bu ayın kotasından mı düşer yoksa aralık ayı kotasına da yansır mı?

• Bugün yaptığın downloadlar 00:00 dan önce modemi resetlemezsen Aralık ayından sayar
  • Kotaya girmez. Bug hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingRoyality

Bugün yaptığın downloadlar 00:00 dan önce modemi resetlemezsen Aralık ayından sayar

ben aralık ayına geçmesin istiyorum çünkü bu ay fazla bişey indirmedim bu ayki kotadan düşsün istiyorum.
  • - Ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve 12 saatten kısa süren bağlantılar için kota kullanım
    miktarı o aya ait kota kullanım miktarına dahil edilir. Ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve
    12 saatten uzun süren bağlantılar için kota kullanım miktarı gelecek ayın kota kullanım miktarına
    dahil edilir.

resmi bilgi bu. yani öğlen 12den sonra interneti kullanmaya başladıktan sonra işini halledip 0000 olmadan(23:59) modemi resetlersen bu aya yansır. Resetlemezsen bugün öğlen 12den sonra kullandığın internetin kotası bir sonraki aya devreder. Türk telekomun çakallığı
  • beyler modemi saat kaçta resetleyelim ?

birde resetleme derken modemi kapatıp açıcaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremDede

beyler modemi saat kaçta resetleyelim ?

birde resetleme derken modemi kapatıp açıcaz mı ?

para ile ilgili konu ac hallolur kendiliginden

• quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

- Ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve 12 saatten kısa süren bağlantılar için kota kullanım
    miktarı o aya ait kota kullanım miktarına dahil edilir. Ayın son günü 12:00'den sonra başlatılan ve
    12 saatten uzun süren bağlantılar için kota kullanım miktarı gelecek ayın kota kullanım miktarına
    dahil edilir.

resmi bilgi bu. yani öğlen 12den sonra interneti kullanmaya başladıktan sonra işini halledip 0000 olmadan(23:59) modemi resetlersen bu aya yansır. Resetlemezsen bugün öğlen 12den sonra kullandığın internetin kotası bir sonraki aya devreder. Türk telekomun çakallığı

teşekkürler net olarak anlaşıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.