Şimdi Ara

Bu gamepad bozuk mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum bir sitede bir satıcı sag anolg asinmis diye video gönderdi ama islevini yapiyor mu yoksa bozuk mu anlamadim. Uzmanlarina soralim dedim.

https://streamable.com/p0z8xl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaLLoPII -- 8 Mayıs 2020; 0:13:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu anlayan?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaLLoPII kullanıcısına yanıt
    Yani tam olarak bozuk mu değilmi onu oynarken gösterseymiş daha güzel olurmuş.Bana sorarsan ben almazdım.Çünkü sağdaki kol oyunlarda saga sola yukarı aşağı dönmeni sağlıyor.Videoda arada o kol takılı kalıyor yani normal kolda sola bakmak için sola doğru ittirdiğinizde geri kendi otamatik olarak ortaya gelir.Bu kolda sola baktığınızda takılı kalırsa kendı etrafınızda dönmeye başlarsınız.Takıldığı zaman sürekli düz bir konuma getirmeniz gerekicek.Bunu alışmak zaman alır ve alışınca bile sinir bozucu bir durum olacağınız düşünüyorum
  • Bu kol alinmaz NET

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağ analog takılıyor. Birde game pad bakarsan ilk değil one S ler ve sonrası çıkan Bluetooth lu versiyon 3.5 mm kulaklık girişi olanlardan bak. Önceki çıkanlarda sorunsuz ama bluetooth ve yok telefona bağlayamıyorsun extra olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence almayın o sag analog insanı çileden çıkarır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.