Çavuş
25 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

2019 haziran ayında aracın lpgli muayenesi yaptırdım hatta üstüne 2021de de yaptırdım ama notere lpgyi işletmeyi unutmuşum aracın satışını yapınca ortaya çıktı.

Şimdi gerekli lpg evrakları duruyorsa ve son muayane raporuyla sadece ceza ödeyerek yeni alıcı noterde lpgyi ruhsata işletebilir mi?

Evde sadece mutfak ve yatak odasi petegi acik salon da cok nadir kullaniuorum ama 1 saatlik gecersem ilik olsun diye odada bulunan 2 petekten 1ini acmak nasil bir hareket olur. Daha mi cok yakar. Aradaki fark yakit sarfiyati acisindan ne olur?

Bende tek kollu siyah xbox one x var.2.el bir ekstra kol almak istiyorum. Seceneklerim ilk model bluetoothsuz xbox one siyah gamepad ya da bluetoothlu beyaz one s gamepad. Siz hangisini tercih ederdiniz yoksa farketmez mi derdiniz?
Malum bir sitede bir satıcı sag anolg asinmis diye video gönderdi ama islevini yapiyor mu yoksa bozuk mu anlamadim. Uzmanlarina soralim dedim.

https://streamable.com/p0z8xl
Merhaba;

Ben sitemizin internetten bulabildiğim resminde de gösterdiğim gibi 3 bloklu sitenin son bloğunun 5.katındayım.Bağlanmak istediğim modem ise ilk bloğun giriş katında(sadece direkler filan var girişte) hemen sağda pimapenden bir odanın içinde.Tahminen enlemesine 100-150 metre,yükseklik olarak da 5.kat olduğundan 15 metre filan var mesafe.En az masrafla nasıl bağlanabilirim bu modeme.Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba;

Bundan 10 gün önce belirttiğim yazıcıyı ve Cescesor bitmeyen kartuş aldım,kullandım.Azalmasına yakın kartuşu doldurdum.Yazıcıda kartuş doldurma işlemini yaptım ama kartuş seviyesi yükselmemişti buna anlam verememiştim ama çıktı alabiliyordum.Daha sonra içinde mürekkep olmasına rağmen kartuş değiştirmemi istedi ve kartuşu tanımamaya başladı.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Türk Telekom telefon ve interneti kapatmak istiyorum.Dahi olduğum hiçbir modem,indirim kampanyası tahahhütüm filan yok.Sorum şu diyelim ayın başlarında örneğin 5'inde kapattırdım.O ayın tamamının ücretini mi alıyorlar yoksa kullandığım gün kadarını mı?
Modemi onlar verince taahhüt yapma şartı mı koyuyorlar modemin parasını vererek taahhütsüz bir yol seçemezmiyim?Ya da dışarıdan kendim alabiliyormuyum o modemi?
Alırsan kablolu modem alıp elimdeki adsl airties kablosuz modemle onu kablosuza dönüştürebilirmiyim?
Türk Telekomun telefon sabit ücreti 14 lira hiçbirşey yapmadan 18 lira haybeden para ödüyoruz ve bu biraz gına getirmiş durumda.Adana'ya Süperonline yeni geldi şu an hizmete girdi mi bilmiyorum ama geçmeyi düşünebilirim gibi bu boş yere ödediğin 18 lira insana koyuyor.Peki SüperOnline'da telefon için sabit ücret kaç lira? 50 gb'ı geçtikten sonra internet hızı düşüyor mu düşüyorsa kaça düşüyor?Geçmeye değer mi çünkü bu haybeden alınan ücretler bıktırdı.
Arkadaşlar maksimum 60 lira Nokia 5800 kulaklık önerebilirmisiniz?Bir de bütün 3.5 mm mp3 kulaklıkları uyumludur değil mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 119
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 9.413 (Bu ay: 193)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.