Şimdi Ara

BU FİYATA BENCE SÜPER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU SİSTEM NASIL FİYAT/PERFORMANS AÇISINDAN?

ACER ASPIRE T135 BİLGİSAYAR

Standart Fiyat: 1199 YTL /1.199.000.000 TL
    PEŞİN FİYATINA : 66.61 YTL x 18 TAKSİT

Detaylar : AMD SEMPRON 3000+
    512 DDR RAM
    80 GB HARDDİSK
    128 ATİ EKRAN KARTI
    17 İNÇ LCD ACER MONİTOR
    DVD/CD RW
    56 K FAKS-MODEM
    3 AY BEDAVA İNTERNET
    EKLER : • Aspire Hoparlör Seti • 4X USB 2.0 , 3 X PCI genişleme yuvası • Entegre ses ve ethernet kartı • AGP 8X ekran kartı yuvası • AMD Athlon 64 tipi işlemci desteklenir • Microsoft Windows XP Home Türkçe

• Bence o kdar da süper değil tabi toplamaya göre.
  • HOCAM TOPLAMAYI PEŞİN FGİYATINA 18TAKSİDE VERİYORLAR MI? VE DE MARKLI GİBİ SORUNSUZ OLURMU ARTI LİSANSLI ÜRÜN VS VS..
  • Arkadaşım taksit olayını pek bilemicem o her yerde değişir ama düzgün sistemi toplarsan sorunsuz çalışır. Ayrıca toplamanın lisansız bir tarafı yoktur. Ama toplamada da bilmeyen insanları acaip kandırıyorlar o da war. O yüzden sen karar ver.
  • LİSANSLIDAN KASTIM WİNDOWS FALANDI..
    BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM BU FİYATIN ÇOK OLUP OLMADIĞI. BEN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA UZMAN SAYILMAM O YÜZDEN SİZ BİLEN ARKADAŞLARA SORMAK İSTEDİM VARSA BANA ALTERNATİF ÖNERİLERİNİZ MEMNUN OLURUM.
  • bence fiyat cok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

bence fiyat cok

AMA 17 inç ekran ve peşine 18 taksit var. yine de çok diyorsan daha uygınunu nerede bulabilirim acaba. tabi tek tek parça aramak istemem güvenli ve hazır sistem olursa iyi olur.
    şimdiden sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: YAKAZA

LİSANSLIDAN KASTIM WİNDOWS FALANDI..
    BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM BU FİYATIN ÇOK OLUP OLMADIĞI. BEN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM AMA UZMAN SAYILMAM O YÜZDEN SİZ BİLEN ARKADAŞLARA SORMAK İSTEDİM VARSA BANA ALTERNATİF ÖNERİLERİNİZ MEMNUN OLURUM.

Windowsun lisansının donanımla alaksı yok. Ama pek anlamam diosan marka pc al.
  • pardon 17 inç LCD ekran demek istedim
  • bi kere 17 inç lcd monitör ü hangi oyunda kullanabilceksinki o sistemle? 128 mb ati demişsin hangisi? LCD monitörlerin 1280X1024 çözünürlük altında görüntüsü bozulur umarım bunu biliyorsundur. Ve o sistemle öyle her önüne gelen oyunu o çözünürlükte oynayamazsın korkarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cernunnos

bi kere 17 inç lcd monitör ü hangi oyunda kullanabilceksinki o sistemle? 128 mb ati demişsin hangisi? LCD monitörlerin 1280X1024 çözünürlük altında görüntüsü bozulur umarım bunu biliyorsundur. Ve o sistemle öyle her önüne gelen oyunu o çözünürlükte oynayamazsın korkarım.

hocam dediğin şeyler benim için biraz fazla teknik o yüzden cahillime verin ama dediğim gibi öneri olsa sevinirim
  • quote:

quote:

bi kere 17 inç lcd monitör ü hangi oyunda kullanabilceksinki o sistemle? 128 mb ati demişsin hangisi? LCD monitörlerin 1280X1024 çözünürlük altında görüntüsü bozulur umarım bunu biliyorsundur. Ve o sistemle öyle her önüne gelen oyunu o çözünürlükte oynayamazsın korkarım.

hocam dediğin şeyler benim için biraz fazla teknik o yüzden cahillime verin ama dediğim gibi öneri olsa sevinirim

daha terimsiz anlatim o zaman şöyleki oyunun çözünürlüğü arttıkça görüntü kalitesi artar. Fakat lcd ekranlarda 1280X1024 çözünürlükten daha alt çözünürlüklerde - daha kötü görüntülerde / sistem oyunu tam kaldırmazsa yani - görüntüde bulanıklaşmalar başlıyor, ekranın kenarlarında karaltılar, birkaç hata daha... Artı olarak ölü pixel denen bi olay var. Ekrandaki bazı noktalar zamanla bozulabiliyor, hatta sana bozuk olarak bile gelebiliyor. Ve bu sorun sadece lcd monitörlerde var. 2 yıl garanti sonunda bir daha senin ölü pixel in için ekranını değiştirmeyecek bu adamlar. Ve o aradaki bozuk noktalar hep kalacak. Senin taksitler zaten 1.5 yıl, sonrasında 6 ay ekle. Bi daha değiştirmeyecek bu adamlar o ekranı. Bence lcd yanlış bir seçim. Onun yerine bildiğimiz Crt ekranlardan al. Daha ucuz, daha güvenli şimdilik - lcd teknolojisi ne olur zamanla bilinmez - ve ayrıca lcd ve crt ekranlar arasındaki fiyat farkını - crt ler daha ucuz - diğer parçalara ekleyip daha iyi bi sistem alabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

daha terimsiz anlatim o zaman şöyleki oyunun çözünürlüğü arttıkça görüntü kalitesi artar. Fakat lcd ekranlarda 1280X1024 çözünürlükten daha alt çözünürlüklerde - daha kötü görüntülerde / sistem oyunu tam kaldırmazsa yani - görüntüde bulanıklaşmalar başlıyor, ekranın kenarlarında karaltılar, birkaç hata daha... Artı olarak ölü pixel denen bi olay var. Ekrandaki bazı noktalar zamanla bozulabiliyor, hatta sana bozuk olarak bile gelebiliyor. Ve bu sorun sadece lcd monitörlerde var. 2 yıl garanti sonunda bir daha senin ölü pixel in için ekranını değiştirmeyecek bu adamlar. Ve o aradaki bozuk noktalar hep kalacak. Senin taksitler zaten 1.5 yıl, sonrasında 6 ay ekle. Bi daha değiştirmeyecek bu adamlar o ekranı. Bence lcd yanlış bir seçim. Onun yerine bildiğimiz Crt ekranlardan al. Daha ucuz, daha güvenli şimdilik - lcd teknolojisi ne olur zamanla bilinmez - ve ayrıca lcd ve crt ekranlar arasındaki fiyat farkını - crt ler daha ucuz - diğer parçalara ekleyip daha iyi bi sistem alabilirsin.

sağol biraz daha iyi anladım galiba. aslında bilgisayara uzak değilim. yaklaşık 10 senedir var bilgisayarım ve 15 seneden beri kullanırım yani windows 3.1 den beri ama teknik konulara pek dalmadım daha çok genel anlamda son tüketici oldum.
    demem o ki, eğer daha iyi alternatiflerin olduğunu söylüyorsan ki doğru olduğuna bende eminim ama ne bunları firma firma dolaşaşak kadar zamanım ne de parça parça satan kurtların eline düşecek kadar enayiliğim var.
    başımı ağrıtmayacaksa ki toplamadan yandı daha önce ama markalı kullanıyorum işyerinde vede celeron olmasına rağmen canavar gibi.

• gold, dijital cente rgibi firmalarda tüm parçaları bulursun ve çıkışta kendileri birleştirirler kasayı Ne firma firma dolaşman gerekir, ne de birleştirmen. Sonuçta toplama alınca adamlar sana ucuz malları satmaya çalışcaktır. Ve çoğu bilgisiz eleman olur satıcıların. Burda biraz araştırıp gidip parçaları istersen tek tek kimse bişe diyemez orda
  • bu arada bu carrefour un özel indirimli acer marka kampanyası.
    infronic ten alıyorlar ama infronic sitesine baktım daha düşük modelleri bile daha pahalı bundan ve mavi bilgisayardan parça parça arattım yinede daha pahalı oldu. tabi bunlar internet olduğu için belki yüzyüze ve de peşin daha iyi alternatifler vardır bilmiyorum.
    bilen varsa vede paylaşırsa sevinirim

• iyide orda 128 mb lık ekran kartının ne olduğu yazmıyor. ATİ diye marka yazmış sadece. 128 MB ati ler 100 ile 400 dolar arası değişir sanırım, ve bu adamlarında gelip cidden güzel bi kart koyduğundan emin olman lazım...
  • quote:

iyide orda 128 mb lık ekran kartının ne olduğu yazmıyor. ATİ diye marka yazmış sadece. 128 MB ati ler 100 ile 400 dolar arası değişir sanırım, ve bu adamlarında gelip cidden güzel bi kart koyduğundan emin olman lazım...

hocam ayrıntılı olarak jpeg olan ilanda yazıyo ama oda okunmuyor küçüğk olduğu için ama bence kötü değil sonuçta hem acer bir dünya markası hem carrefour yani demek istediğim m.köy-kadıköy esnafı değil bunlar ama yarın oraya gidip bakıcam çünkü pazar günü kampanya bitiyor. aldım aldım bu haftasonu yoksa kaçar diye size danışıyorum.
  • quote:

quote:

iyide orda 128 mb lık ekran kartının ne olduğu yazmıyor. ATİ diye marka yazmış sadece. 128 MB ati ler 100 ile 400 dolar arası değişir sanırım, ve bu adamlarında gelip cidden güzel bi kart koyduğundan emin olman lazım...

hocam ayrıntılı olarak jpeg olan ilanda yazıyo ama oda okunmuyor küçüğk olduğu için ama bence kötü değil sonuçta hem acer bir dünya markası hem carrefour yani demek istediğim m.köy-kadıköy esnafı değil bunlar ama yarın oraya gidip bakıcam çünkü pazar günü kampanya bitiyor. aldım aldım bu haftasonu yoksa kaçar diye size danışıyorum.

ne olursa olsun ikiside amaçları daha çok para kazanmak olan firmalar. Dediğim gibi sistem kötü değil. Ama ben onu almazdım. Sadece bana danışarakta alma böylesi bir kararı. Başkalarınada sor, fikir al çevreden. Sonuçta o tek tek alacağın parçalarında 2 yıl garantisi olcak en az. Onuda düşün. Ama dediğim gibi karar senin Sonuçta parada senin, sistemde senin olcak

• Ya arkadaslar bu AMD SEMPRON 3000+ İNTEL'İN CELERON modeli gibi mi oluyor yoksa P4 gibi mi?
    AMD'yi pek bilmiyorum cevaplarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.