Şimdi Ara

BU FİYAT ÇOK MU ÖLÜ !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ustadım size PM atıyorum baska bır konu hakkında
  • arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim..aslında aynı bende sizin gibi düşünüyorum...arabanın ederi rahat 12,500 de 12 ye falan hemen gider diyodum...yakın arkadaşım olunca basiretim bağlandı....bu arada bunları yazarken arkadaşım aradı..tamam alıyorum dedi..sanmıyorum ama en kötü max 500 tl daha almaya çalışıcam..ucuza gitti anlaşılan...tşk arkadaşlar...
  • bence arkadaşına ver aracı. ama 11 çok düşük normalde piyasası 12 dersen. 11,500 e ver bence.
    hem yakın arkadaşınmış iyilik yapmış olursun. herşey para değil nihayetinde...
  • arkadaşınla samimiyet durumunu bilmediğimiz için,ne desek boş.
    kimi arkadaş vardır o 11'in 1'i bile küsür sayılır,düz 10'a verirsin.
    umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
  • sen 11 dediysen o iş bitmiştir. arkadaşın olmasa yükseltirdin ama şimdi olmaz çok yakınsanız...
  • arkadaşının maddi durumu kötü değilse ,bence tek kriter düşün.ben alıcı olsam,o arkadaşım satıcı olsa durum ne olurdu diye kendine sor.cevabın olumluysa (malesef bazende çok saf olabiliyoruz) hiç üçü beşi düşünme.ama yok o üçü beşi ararsaaaa bilemiyorum.
  • 11 düşük fiyat bence min 12 olmalı. Fakat aracı çok yakın arkadaşıma satacağım diyorsunuz. Bence 1000 lira görmezden gelinebilir.
  • Bakıyorumda çoğu arkadaş 11 bin e verme, bin iki bin daha al demiş.fakat unutmayalım ki arkadaşlık,dostluk,kardeşlik,ağızdan cıkan laf, bin iki binlere........... değişilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvolkany -- 20 Haziran 2009; 0:53:03 >
  • paraya çok ihtiyacı olan biri degilsem arkadas ta dostum dedigim biriyse 11 yeter ya öldümü dostluk kardeşlik :)
  • arkadaş markadaş arkadaşlar birbirini beslemek zorunda mı veya, hangi arkadaş arkadşaına zarar ettirir böyle birşey yok, işte bu sebepten genelde dostla iş yapılmaz
  • Arkadaşınız ve size yakınlığı durumda anahtar bence
    quote:

Orjinalden alıntı: HazzaR

11 düşük fiyat bence min 12 olmalı. Fakat aracı çok yakın arkadaşıma satacağım diyorsunuz. Bence 1000 lira görmezden gelinebilir.
  • Daha önce bence 12 eder dememe rağmen ağzınızdan 11 sözü çıktı ve bu kişi gerçekten arkadaşınız ise zaten artık çok geç dedğiniz fiyata vermelisiniz bu gibi durumlarda 1000 TL için arkadaşlığınıza zarar vermeye gerek yok hem zaten daha önceden de benzer bir durum yaşamışsınız 2. kez böyle bir durum yaşarsanız artık o kişiye arkadaşım diyebilirmisiniz bilmiyorum
  • madem arkadaşınıza söz vermişsiniz yapacak bir şey yok.
    iki taraf içinde hayırlı olsun.
    ama şunu söylemeden geçemeyeceğim.
    eğer değişen parçalar kapıydı çamurluktu falansa ve şaside motorda önemli bir şey yoktuysa arabada genel anlamda temizdi ise.
    arabanızın ederi 13.000 liradan aşağı değildir.(bu söylediğim rakam hemen satış fiyatıdır ben beklerim derseniz dahada üstü mümkündür)
    yok dediğim şeylerin tersi ise 12.000 liradan aşağı etmez.
    ama iş hatır gönül işi oldumu malın fiyatının bir önemi olmaz.

TEEKİN arkadaş pm atacağım demişsiniz ama gelen bir şey yok.
    yardımcı olabileceğim bir konu varsa çekinmeden pm ile ulaşabilirsiniz.
  • "çok ölü" değil. Yakın arkadaşım işi görülsün istiyorum diyorsun, o zaman ideal bir fiyat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

arkadaş markadaş arkadaşlar birbirini beslemek zorunda mı veya, hangi arkadaş arkadşaına zarar ettirir böyle birşey yok, işte bu sebepten genelde dostla iş yapılmaz

Bende tam aksini düşünüyorum. Yakın bir arkadaş bu sonuçta arkadaşının arkadaşı değil. Allah korusun birgün arkadaş nakite sıkıştığı zaman belki ilk önce o yardım etcek. Belki daha büyük bir alışverişte aracı olcak. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.
  • 10 bine 2004 model şahin satmaya çalışan var.

13 bin bence senin arabanın ederi.
  • arkadaşın eğer bu topiğe bakıyorsa ayıp oldu :)))
    hoş sende topiği açmışın ama hiç okuduğun yok...
    yoksa yine vermekten vazgeçtin de o da seni öldürdü mü acaba?
  • tatile çıktım...arkadaştan kaçtım :).....
    bu arada güneşlenirken konu geldi aklıma...yazdıklarınıza bakiyim dedim...ve tüm yazılanlar çok mantıklı geldi....dostla alışveriş olmaz da doğru...1-2 bin tl nin dostlukta lafı bile geçmez de çok doğru....bu arada arkadaşımın maddi durumu çok iyi..yani bana 20 bin tl ver ve bu parayı unut desem 2 sn düşünmez..bende onun için 1 kere eğzımdan çıktı diye tabiri caizse çok da çingenelik yapmak isyemiyorum...

xradiancex..yok araba almicam..şirket arabasına devam...araç yatıyo diye vergisini falan ödemek istemiyoruz artık

quote:

Orjinalden alıntı: pompera

arkadaşın eğer bu topiğe bakıyorsa ayıp oldu :)))

• quote:

Orjinalden alıntı: egunns

tatile çıktım...arkadaştan kaçtım :).....
    bu arada güneşlenirken konu geldi aklıma...yazdıklarınıza bakiyim dedim...ve tüm yazılanlar çok mantıklı geldi....dostla alışveriş olmaz da doğru...1-2 bin tl nin dostlukta lafı bile geçmez de çok doğru....bu arada arkadaşımın maddi durumu çok iyi..yani bana 20 bin tl ver ve bu parayı unut desem 2 sn düşünmez..bende onun için 1 kere eğzımdan çıktı diye tabiri caizse çok da çingenelik yapmak isyemiyorum...

xradiancex..yok araba almicam..şirket arabasına devam...araç yatıyo diye vergisini falan ödemek istemiyoruz artık

quote:

Orjinalden alıntı: pompera

arkadaşın eğer bu topiğe bakıyorsa ayıp oldu :)))

Ozaman 1-2milyarın lafını yapmayın bencede.Satın gitsin hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.