Şimdi Ara

BU FİYAT ÇOK MU ÖLÜ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir şey danışıcam?....eşimin 1 yıldır kullanmadığı garajda yatan opel corsa 2003 1.0 eco easytronic (43 bin km) çok yakın arkadaşıma 11 bin tl ye veriyorum...internette 13-14-15 gibi şişirme fiyatlar var..pek inandırıcı gelmedi bana..ben nete koysam bekleyip 12 ye falan satıcağımı biliyorum ama hem kim olduğunu bilmediğim insanlarla muhattap olmak istemiyorum hemde arkadaşımın işin görülsün dedim...11 bin çok mu ölü yoksa 3-5 bişeyler daha istiyimmi?..tşk..(ha bu arada aracın bariyerlere sürtmüşlüğü var çamurluk mamurluk bikaç değişeni var)

• 11 çok ölü olur derim
  • aynen çok ölü bir fiyat gibi geldi banada... sıkışmış hemen satması gereken satıcının fiyatı bu...

ekleme 13.000e satabilirisniz. 13 250den fiyat açsanız 13e inersiniz. 2 bin lira az para değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan -- 19 Haziran 2009; 14:31:31 >
  • Easytronic ve 45.000 km de olan bir araç içib ölü bir fiyat, 2003 model paliolar o fiyata satılıyor piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discrepancy -- 19 Haziran 2009; 14:35:51 >
  • çok da ölü değil 12ye verilebilir.14-15 e 2001 bora veriyolar orjinal araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 19 Haziran 2009; 14:38:09 >
  • ya bu arkadaşıma geçensene ben kendi arabamı satıyodum..anlaştıktan sonra vazgeçer gibi oldum ve vermedim (hıyarlık yaptım yani)...diyetinimi ödüyorum ne...durum olursa 3-5 bişey daha istemeye çalışıyım bakiyim
  • galericilere sor bakalım.kaç veriyorlar onun üstüne 1000-1500-2000 ytl para koy..
  • 12bin ya da 13bin e satmaya bak.
  • Bencede 11 çok ölü 12-13 civarlarında satmaya çalış
  • 11 ölü galericilerden fiyat al
  • eylül'de aynı aracın 2004 model 63bin km de değişeni olmayanını bakımlarla birlikte 16000 liraya mal ettik. açıkçası sizin fiyatı görünce üzüldüm ödediğimiz paraya :) üstüne koyun bence 14000 olsun en azından, çünkü güzel araba ederi var ve tutuluyor.
  • 2003 Model 1.0 Corsa ve birkaç değişeni var demişsiniz. Araç orjinal değilki 13.000 isteyin diyelim. Orjinalleri var 12.500 - 13.000 arası. İnternet fiyatlarında bakmayın 14-15 isteyenlere Dizelleri var o paraya. Bence okadarda ölü bir fiyat değil. Değişenleri olmasa ölü fiyat derdim
  • Bence 12 eder
  • araçta birkaç değişen var boyada var, araç 1 sene yatmış, bayan tarafından kullanılmış bunlara göre 11 çokta düşük değil
  • Evet,bende 11.000 TL'nin az olduğunu düşünüyorum.12.000 TL'ye de arkadaşın için güzel bir ikram yapmış sayılırsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 19 Haziran 2009; 16:11:06 >
  • Hayırdır abi? Niyetin var mı Corsa'yı da sattıktan sonra başka bir araba için? Keşke PM atsaydın arkadaşa birşey demeden,biraz ucuz gibi duruyor söylediğin fiyat.11 az,13 fazla,12 ideal bence.
  • Bencede tam değeri 12 eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Bencede tam değeri 12 eder.

• eğer ihtiyacın yoksa arkadaşının hayır duasını alırsın.verdiğin veya vereceğin 11 liralık fiyat en fazla piyasanın 2 lira altında.
  • hangi parçalar değişmiş. detaylı bilgi verirmisiniz.kaputta bir şey varmı yoksa sadece bariyerden dolayı aracın yanındamı bir şeyler var.
    aracın ilk sahibimisiniz.
    araç 1 yıldır hiçmi kullanılmadı.
    km yi servisten teyit ettirebilirmiyiz.
    bu söylediklerime detaylı bir açıklama yaparsanız aracınızı sizin istemeyi düşündüğünüzün daha üstü bir fiyattan hiç kimseyle uğraşmadan satabilirsiniz.
    sizin araca tam bir değer biçebilmemiz için yukarıdaki sorulara cevap bekliyorum.
    (çevremde elinde nakit para temiz corsa arayan birisi var ona tavsiye edebilirim aracınızı)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.