Şimdi Ara

Bu farlar neden böyle aydınlatıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu farlar neden böyle aydınlatıyor? Işık çizgi halinde ilerliyor etrafa dağılmıyor. Şu an halojen philips var üzerinde, photon milestone led aldım pazartesi takacağım. Düzelme ihtimali var mı? İç merceklerde mi sorun var acaba.

Bu farlar neden böyle aydınlatıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 11 Ağustos 2023; 23:26:6 >

• Simetrik Amerikan desenine benziyor.

• Karbon 12 K kullanıcısına yanıt
    Bu yorum benim ne işime yarayacak
  • Ampul dikey takılmalı, yatay takmış olabilirsin. YouTube de videolar var
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

internetten aldıysanız veya düzenli ithalat dışı bir ürünse belki işinize yarar diye düşündüm...

kusura bakmayın

Özür dileriz haşmetlimiz arkadaş bi hata edip işinize yaramayacak bi cevapta bulundu. Kendisine özelden gereken uyarıları yaptık tekrarı olmayacaktır lütfen bi daha kızmayın!

Evirip çevirip far soketine sokarsınız…
  • tcadongusu T kullanıcısına yanıt
    Böyle yorum atarak çok mu zeki ve komik olduğunuzu düşünüyorsunuz? Adam akıllı bilgi almak için konu açıyoruz gelen mesajlara bak. Forum bitmiş resmen.
    Gayet alakalı bir bilgi veren kullanıcıya eleman fırçalar gibi posta koyduktan sonra diğer insanlar ters cevap yazınca forum bitmiş, adam akıllı bilgi yazamıyoruz diye zırvalarsanız forum sizin yüzünüzden şikayet ettiğiniz hali alıyor haberiniz yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.