Şimdi Ara

BU DURUMDAN NASIL KURTULABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BU DURUMDAN NASIL KURTULABİLİRİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Sabahtan aksama kadar dh'deyim evden dısarı adım atmıyorum ve kendimi yanlız hissediyorum deniz ayagmın altında olmasına ragmen girmiyorum hic bi aktivitem yok her gun aynı seyler
    -Kalk
    -Ye
    -Dh
    -Tuvalet
    -Uyu artık bundan bezdim bu durumdan nasıl kurtulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |

• Teğmen
    170 Mesaj
    Oyun oyna, dizi izle, internetten kız kaldır, arkadaşlarınla gez toz, vs. Yapacak şey çok, zaman yok.
    |
    |

DH Simyacılar Kulübü

If God had wanted you to live, he would not have created me!
    http://forum.donanimhaber.com/m_65519047/tm.htm
  • Yarbay
    2224 Mesaj
    Ben çok alakasız bir yerde bir arkadaş bulmuştum kendime ilkbaharda, oldukça iyi anlaştık, arkadaşlarıyla tanıştırdı, onlarla da anlaştık. Yani bu yaz zaman geçirebileceğim insanlar oldu çevremde. Sen de alakasız yerlere gidebilirsin, yani imzandaki telefona bakarak bir gitar kursu olabilir, tenis kursu olabilir, oraya gider, hem yapmak istediğin bir beceriye sahip olur hem de geniş bir arkadaş çevresi edinirsin

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Ben çok alakasız bir yerde bir arkadaş bulmuştum kendime ilkbaharda, oldukça iyi anlaştık, arkadaşlarıyla tanıştırdı, onlarla da anlaştık. Yani bu yaz zaman geçirebileceğim insanlar oldu çevremde. Sen de alakasız yerlere gidebilirsin, yani imzandaki telefona bakarak bir gitar kursu olabilir, tenis kursu olabilir, oraya gider, hem yapmak istediğin bir beceriye sahip olur hem de geniş bir arkadaş çevresi edinirsin
    quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Aslında hep baglama calmak istemisimdir gecen senede baskete giderdim guzel fikir ama asıl sorun uygulamaya koyarken oluyor hep biseyler engelliyor beni

|
    |

• Yarbay
    5874 Mesaj
    saydıklarını bile yapamayan milyonlarca insanı düşün ....

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Orijinalden alıntı: visivo

İmkan varken bir şey yapamıyor arkadaş, sorun ordaNefesi açlıktan koktuğu ve bundan utandığı için değil.

Bir şey bana engel oluyor deme. Onların hepsinin saçma sebepler olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun
    |
    |

• abicim siz asosyalliği kötü sanıyorsunuz ama dozunda kullanılınca çok iyidir

bak ben salı-çarşamba-perşembe-cuma

3-4 saat tenis oynuyorum.eve geldiğimde yorgunluktan ölüyorum.dh de takılmak için zaman kalmıyor

sen günde 1 saat bisiklet sür ideal ortalamayı yakala.
    |
    |

|
    |

Bak ağustos böceği işi biliyor, tenis oynuyor Yardımcı olabildiysem ne demek
    |
    |
1
Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.