Şimdi Ara

Bu Devirde İkinci El Araba Alınmaz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baktığın pazarda iş yoktur. Bana kalırsa bu devirde yüklü borca girilmez.

Varsa 30 bin nakitin git altın al, döviz al.

Ülke ekonomisinin gidişatı belli. Pembe tablo çizme çabaları, meydanlarda gazlamaları ondan.
  • https://forum.donanimhaber.com/m_1537177/p_1771/tm.htm#113996898
    Araban olduğu bile suphelitrolleme bosa hesap kitap bilmiyosun isine bak post kas biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Yeterlidir sanirim

Bu Devirde İkinci El Araba Alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 10 Ağustos 2016; 1:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Yeterlidir sanirim

Bu Devirde İkinci El Araba Alınmaz

Yok degil soyle babana sana subaru alsinaaa unutmusum onun ikinci el piyasasi yoktu
    Konustukca batiyosun halen devam yahu

Ozellikle istedigin poziyonu filan varsa atayim

Bak bu da bir kac ay once cektigim videosu. Egzosu patlatmistim

Donunce de guzel bi sti ismarlarim kendime artik

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Gecesini gündüzünü burada geçiren boş bir insan olduğu için çok normaldir.

• Ben subaru diyorum adam pontiac videosu atiyor ya,pontiaci nasil satıyorsun icerde adamin mi var
    Aa arkadas yurtdisindan bize ayar veriyormus ah caniim

Arkadaş memleketini tanimiyosun,piyasasini bilmiyorsun,0km araba almaktan ve kâr etmekten bahsediyorsun.neyse neyse fazla bile ciddiye aldim seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 10 Ağustos 2016; 8:53:22 >
    Yav hala kiviriyorsun da kiviriyorsun. Neymis memleketi tanimiyormus. Bir iki sene yurt disinda durunca memleket mi unutulurmus. Hele de geri donmek zorundaysan daha dikkatli inceliyorsun.

Dedigim gibi, siz devam edin ikinci el almaya ki bizim gibiler rahat rahat sifir araca binip odedigi vergiyi sizler uzerinden cikarsin

• Yurt dışında ayarlarını bozmuşlar senin.
    Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Manuel Midline Plus 65.700,00 TL
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-8000-km-de-hatasizz-2015-vw-golf-7-1.2-tsi-midline-plus-324402954/detay
    Auris 1.33 Life 54,400 54,400
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-boyasiz-degisensiz-322878253/detay
    Tamam çıkarırsın o vergiyi.
    Arzu edersen bize konusunu açıp anlat,seni iyice gömelim,

• 33bin e 2013 model 26binkm de hasarsız aveo aldım 1,3 dizel.önden bakınca genç işi arkadan bakınca aile arabası yandan bakınca yüksek mini suv içine binince motosiklet gösterge.
    Bula bula bunlari mi bulabildin

Cimbizlamak yerine koysana suraya 2015 modellerin tum sahibinden ilanlariyla, ayni araclarin sifir satis fiyat listesini

• Bu devirde alınır da, çılgın gibi araştırma yapacaksın. Aldığın esnada arabaya çok acil ihtiyacın olmayacak hacı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

33bin e 2013 model 26binkm de hasarsız aveo aldım 1,3 dizel.önden bakınca genç işi arkadan bakınca aile arabası yandan bakınca yüksek mini suv içine binince motosiklet gösterge.

Ben de aveo bakıyorum ama hem satması düşündürüyor beni hem de 80-100 bin kmden aşağısını bulamadım etrafımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bula bula bunlari mi bulabildin

Cimbizlamak yerine koysana suraya 2015 modellerin tum sahibinden ilanlariyla, ayni araclarin sifir satis fiyat listesini

Hatasiz boyasiz daha 1yasinda 0gibi arabanin fiyati ortada.senin gibi 65e alip 1sene sonra arabanin sifiri 67yken 66 istemekten bahsedenler nasil avucunu yalıyor gormen gerek.bosa kastirma yani,0 aldin kar ettin yok boyle bir dunya.iste link de verdim arzu edersen gir malum siteye kendi gozlerinle gor 8 10bin tl zarari.yurtdisindan trollugu bırak,manzara ortada iste

• alırken zaten ederinden düşük fiyata alıyorsun, vergisi yakıtı derken kullandığın sürece ekonomik olarak 1.6 dizel araca göre zaten daha az masraf yaparak kazanıyorsun satarken aldığın gibi düşük fiyattan satarsın sıkıntı olmaz.2013 yılında aldığım chery kimo yu bile bir yıl geçmeden aldığım fiyatın 10% üzerine sattım 1.3 dizel aveo her türlü satılır.beni şu an zorlayan satmaktan ziyade sattıktan sonra ne alacağım?benzer model,benzer km ve donanımda c sınıfı araçlar 60binden başlıyor.atıyorum benzer km ve model dizel focus 60bin civarında.focus aveodan çok daha güzel bir araç ancak aradaki 25-30binlik farka değermi derseniz ben değmeyeceğini düşündüğüm için aveo ile devam ediyorum.uzunca bir sürede ederim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lova

quote:

33bin e 2013 model 26binkm de hasarsız aveo aldım 1,3 dizel.önden bakınca genç işi arkadan bakınca aile arabası yandan bakınca yüksek mini suv içine binince motosiklet gösterge.

Ben de aveo bakıyorum ama hem satması düşündürüyor beni

Gunler sonra gelen itiraf,kupon araba istiyor dostumuz
    Yahu sizden bir sey istemiyoruz,yardim da ederiz her sekilde su niyetinizi baştan soyleyin,azicik net olun yeter
    Su,basligi degistirin satisa gelen kupon araba istiyorum yazin insanlari bosa yormaktan vazgeçin,o kadar cengir cengir kavga ettiniz lafima geldiniz iste cikin ozur dileyin bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 10 Ağustos 2016; 11:43:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

quote:

Yahu sizden bir sey istemiyoruz,yardim da ederiz her sekilde su niyetinizi baştan soyleyin,azicik net olun yeter
    Su,basligi degistirin satisa gelen kupon araba istiyorum yazin insanlari bosa yormaktan vazgeçin,o kadar cengir cengir kavga ettiniz lafima geldiniz iste cikin ozur dileyin bari

İnsanlar kar yapıyoruz sanıyor abi işte Şöyle örnekler vereyim

Astra 2.el 28 e aldım 1 sene bindim 15 bin km yaptım 33 e sattım . MTV ve Mazot giderini saymazsak 5 bin lira kar var gibi değil mi ? 0 aldığım araç 1 senede 7 bin lira zam yemişti .

Sonra 61500 e LEON FR vardı . 1 sene sonra bu aracımı satıp LEON FR almaya kalksaydım yani 2015 yazında LEON FR 68500 olmuştu . Ne oldu ? Yine 7 bin lira zam .Zarar 2 senede 10-12 bin TL

Şimdi LEON FR kim bilir kaç para .

Yani kimsenin kar ettiği yok abi ama bunu kimse anlamıyor taaa ki öbür sene araç bakana kadar . Kendisi Garaj arabası şu bu derken 5-6 bin fazla istiyor ama karşıdaki adam da onun gibi zaten .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

quote:

İnsanlar kar yapıyoruz sanıyor abi işte Şöyle örnekler vereyim

Astra 2.el 28 e aldım 1 sene bindim 15 bin km yaptım 33 e sattım . MTV ve Mazot giderini saymazsak 5 bin lira kar var gibi değil mi ? 0 aldığım araç 1 senede 7 bin lira zam yemişti .

Sonra 61500 e LEON FR vardı . 1 sene sonra bu aracımı satıp LEON FR almaya kalksaydım yani 2015 yazında LEON FR 68500 olmuştu . Ne oldu ? Yine 7 bin lira zam .Zarar 2 senede 10-12 bin TL

Şimdi LEON FR kim bilir kaç para .

Yani kimsenin kar ettiği yok abi ama bunu kimse anlamıyor taaa ki öbür sene araç bakana kadar . Kendisi Garaj arabası şu bu derken 5-6 bin fazla istiyor ama karşıdaki adam da onun gibi zaten .

Yahu sifir muhabbeti çekenlerin tamaminda AAS var.
    Allahsiz Agalik zihniyeti
    İlk ben binecem diyor adam,e yedigi kazığa kilif bulmasi lazim bunu buluyor.
    Bir digeri de bu konuyu acan uye gibi araba yok muhabbeti yapanlar.
    Araba var,krali var ama kupon istiyor adamlar,alacak sonra hemen satacak.
    E bastan bunu söyleyemiyor,iste sportif olsun hatchback olsun bana uymaz km yuksek falan gecistiriyor,sonra senle kavga ediyor,en sonunda gunler geciyor yav diyor bana satacak araba lazim
    Bastan kupon araba lazim desene,ama yok maksat kavga çıkarmak.yöneticilerin yerinde olsam bunlari konu disina postalar konu basligini da kupon araba yok diye degistiririm ama iste adamlar da liseliyle mi ugrassin trollerle mi ugrassin bunlarla mi ugrassin

Ben senle kavga falan etmedim kardeş sen yanlış anlamışsın. Sana açık açık boş konuşuyorsun seni muhattap alarak hata ettim dedim. Ayrıca kupon araba ne demek ya? Gidip ikinci el adı sanı duyulmamış, ülkeden çekilmiş markalı, 200 bine dayanmış, nasıl kullanıldığı belli olmayan araba mı alalım. Alırken nasıl satacağımı tabiki düşünecem, sonuçta sonsuza kadar bende durmayacak araba. Şunun şurasında 1-2 yıl binip satıcam. Ki zaten daha önce tecrübem de var bu konuda. Tek kapı bir Hyundai Accent'i 1 yılda anca sattım. Eğer senin çok paran varsa kardeş git kendine al 200 binde dizel c4, ben almıyorum. Gerçi sen hayatı forumda geçen, boş bir insan olduğun için işin gücün veya paran olduğundan da emin değilim ama. Böyle akşama kadar araba testleri izleyerek, forumda ona buna musallat olarak, onun bunun yazdığı şeyleri okuyarak, sahibindende ilanlara bakarak birşey bildiğini zannediyorsun güya ama öyle olmuyor işler. Gerçek hayat öyle değil, sen hayal dünyasında yaşıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFN -- 10 Ağustos 2016; 14:09:54 >

• Ikinci el araba almak herkesin harcı değil, araştıran gözü açık adamın işidir. Ikinci el alacağıma sıfır alırım diyenlerin çoğu, ya yan markaların aracını yada bomboş arac alıyor en ucuzundan.
    Zamanım yok diyenlere de gülüyorum, kredi çekip bankaya ödedikleri faiz için iki ay sabahtan akşama kadar çalışıyorlar. Sonra zamanım yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.