Şimdi Ara

Bu devirde hâlâ E46 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar öncelikle. E46 316i düşünüyorum. 320i ye de bütçem yetiyor fakat 316i daha temiz olur diye düşünüyorum. 320i'nin genelde yanlış ellerde olduğunu görüyoruz. Her köşede yanlayan ve o devir saati aşağı hiç inmeyen bir 320i alacağıma, 316i daha mantıklı geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? 2021 e girmek üzereyken hâlâ E46 alınır mı? Performans olarak çok birşey beklemiyorum.

Not: Alacağım 316i kesinlikle 160.000 kilometrenin altında olacak. (Uzun süre araştırma yaptım, nadir de olsa bulabildim.) Lütfen yorumlarınızı bu doğrultuda yapınız.

• 3.16 hakkında çok farklı bilgiler mevcut. Bir kısım 3.20'den aşağısına bakılmaması gerek derken diğer kısım da sağlam olduklarını söylüyor.

E46 en iyi Bmw kasasıdır bana göre.
  • 3-4 ay önce aldım, uzun zamandır hayalimde olan bir araçtı. 3.20i istiyordum ancak düzgünlerine ciddi rakamlar isteniyordu haşat olmuşlara da bulaşmak istemedim. 3.18i aldım ve aracımdan memnunum iyi ki almışım diyorum. Km olayına pek takılmayın kaç yıllık araç takılmanız gereken şey kmden çok kullanan kişi emin olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profes124 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için. Benim korkum uzun vadede bana masraf açma potansiyeli olup olmaması.
  • kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınızı için, masraf açtı mı acaba?
  • maknroll kullanıcısına yanıt
    Hocam neticede eski bir araç. İllaki masrafı olur. Benim önerim elektrik sistemi ellenmemiş bir araca yönelmeniz. Bu kasalar elektrik problemleri ile ünlü. Onun dışında bir problem duymadım desem yeridir. Elbette bu biraz da şans işi. Hayırlı olsun.
  • Profes124 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    valla aldığımda yağ kaçağı vardı onu bilerek almıştım. Aracın bakımlarını yapan usta da tanıdıktı ona gösterdim 500-600e yapılacak bir işlemdi ancak ben sökülmüşken kayışları devirdaimi vs değiştirdim sadece bu masrafım oldu. Ancak benim aracım gençlerin eline düşmemiş jantlarına kadar fabrikasyon bir araç belkide bu yüzden açmamıştır. aldıktan sonra 4000km yol yaptım şuanlık bir sorunumuz yok kendileri ile

Umarım uzun yıllar sorunsuz binersiniz teşekkür ederim yanıtınız için.
    rica ederim, e46 ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz sökmediğim bilmediğim kısmı yok sayılır

• Bu sene ocak ayında 2005 model 190 kmde 318ci aldım 52.500 liraya mavi renk bebek yüz denilen kasadan arızalar ile baş edemeyicen araçdan soğdum bidahada bulaşmam temizini sorunsuzunu bulmak çok zor
  • Hocam alinir bende var
  • Kanka 2. el bmw almak için hiçbir şeyi kafaya takmamak lazım. Veyahut, 0 km almak gerek :)
  • Almam, alana da karışmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 28 Kasım 2020; 19:36:28 >
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    neden acaba açıklar mısınız?

Bu soruyu soruyorsan bmw hakkında bilgin az denebilir. Araştır 2. el yorumları vs sıfır.
  • Performans beklentin yoksa neden bmw almayi dusunuyorsun ki? 1.4 fire 77 hp punto veya 1.2 75 hp clio alman daha mantikli olabilir onlarda da performans yok
  • temizi yok gibi....binicilerin büyük çogunlugu honda'da dahil arabalara katliam uygulamış...

çogu barzo apaçilerin elinde...

• mustafa_atr kullanıcısına yanıt
    Kalite, güvenlik, tasarım, mühendislik, yol tutuş, daha sayayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maknroll -- 29 Kasım 2020; 2:30:33 >
    o saydiklarini baska araclarda da bulabilirsin. mevzu bmw alanlar ne icin aliyor altinda yatan felsefe ne önce bunu anlaman lazim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.