Şimdi Ara

Bu da benim günlüğüm olsun (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Döner dönmez eski sevgilime yazdım ama geçmiş olsun bile demedi. Gerçekten ona artık instagramı ile mutluluklar diliyorum.

Sanal hayatın gerçeklere baskın geldiği bu dönemde eskisi gibi olmama yemini ettim ve burada herkesin huzurunda bir kez daha yemin ederim ki asla hırslarımın ve yalnızlığımın kurbanı olup instagram açmayacağım.

Yalnızlığım ile mutluyum, karşıma bir prens çıkar mı bilmem ama böyle de yaşayabilirim. Yaşayacağım.

• Uyuyorum şimdi

Benle kıyasladığın tüm o kızlarla mutluluklar diliyorum sana

Sen kaybettin şb inan bana sen kaybettin ilerde anlayacaksın

• Aptal gibi koruyucu ekipmanı yanlış çıkardım hayırlı olsun covid pozitif kapışım bir bu eksikti bugün

• Ha şunu, da söyliyim eğer N95 takacaksanız roaccutane kullanmayın NEDEN Mİ İNCELEN DERİNİZ N95 TAKTIĞINIZ ANDA YARA OKUP KANIYOR

ULAN İNSANIN YÜZÜ YARA OLUR MU İNSANIN YÜZÜNDE SİVİLCE OLUR SIKARSIN GEÇER YARA OLDU LAN YÜZÜM BİLDİĞİN V ŞEKLİNDE İZ VAR YÜZÜMDE

• Aaaaa eski sevgilime bir şey söyleyecektim içimde kaldı

Dur buraya yazıcam sonra kopyala yapıştır yaparım

Hani diyorsun ya 6 aydır senden hiçbir şey görmedim ben de sevilmek istiyorum sevildiğimi hissetmek istiyorum sarılmak istiyorum E BE APTAL E BE SALAK SEN DEĞİL MİSİN BERFİNİ 8 SENE KARŞILIKSIZ SEVEN SEN DEĞİL MİSİN O KIZLA HİÇBİR ŞEY YAŞAMADIĞIN HALDE KÖPEK GİBİ AŞIK OLAN SEN DEĞİL MİYDİN

Gerçekten bana olan sevgin gözlerimi yaşartıyor 6 ay bile dayanamamış:')))) oy oy oyyy nasıl sevgi bu ne güzel sevgi:'))))

Neyse zaten ben kendimi Berfin ile kıyaslamamam gerektiğini çooook zaman önce anlamıştım. Hani şey demişti. Ya ben Berfini sildim seni mi silemeyeceğim. Hah tam o zaman zaten kimi ne kadar sevdiğini anlamıştım ben. Neyse bu da içimde kalmasın işte söyleyeyim dedim.

İnsan sevdiği için 8 yıl da bekler 18 yıl da bekler, sevmediğin birinin arkasından 6 ay bile zor gelir.

Hahahahaha Zeynepten sonra bile 6aydan fazla dayanmışsındır eminim. Neyse ŞB sevmediğini kanıtlamış olduk bir kez daha.. Öptüm.

• Özür dilerim arkadaşlar buranın ağzına sıçmışım biraz. Normalde bu kadar konuşmam ama kafamı vurduğum için biraz çenem açıldı sanırım. İnanılmaz derecede konuşmaya ihtiyacım var ama konuşacak kimsem yok. O yüzden bir süre daha beni çekeceksiniz.

Lütfen beni banlamasınlar yoksa ağlarım

• Benim Merve diye bir arkadaşım vardı şişman bir kız çok iyi biriydi keşke o ziyaretime gelse onunla barışmaya o kadar çok ihtiyacım var ki

Yemin ederim merveyle konuşsam her şey çok daha güzel olacakmış gibi hissediyorum onla çok eğlenirdik hep gülerdik sürekli yemek yerdik

Köfteci yusufa gidip 2 porsiyon köfte yiyip üstüne ekmek kadayıfı+ triliçe yiyorduk

Of Merve offffff benim biricik şişko arkadaşım senin kıymetini bilemedim

• Ennnnnn çok özlediğim arkadaşım Merve ya kesinlikle

Bir tane daha şişko arkadaşım var şeytan görsün yüzünü vefasız köpek bir kere bile mesaj atmadı mesajlarıma da geri dönmedi. Maaş yüzünden kavga ettik şaka gibi. Arkadaşlarınızı iyi seçin, 6 senelik dost dediğim kişinin yaptığı şeye bakın

Hatice diye bir arkadaşım vardı adanalı onu da özledim sürekli ders muhabetti yapardık beraberdik sınavlardan önce sürekli stresli bir şekilde birbirimize spot söylerdik

Of keşke 4. Sınıfa dönebilsem, başkan olduğum o dönemi özledim. Herkesi şikayet ederdim hocam şu 2 dk geç kaldı ama imza attı hocam şu kişinin yerine lu imza attı hocam şu arkadaşından almış hasta dosyasını... Of off offf hayatımın en güzel dönemi herkesi şikayet ediyordum herkes benden nefret ediyordu ama umrumda değildi çünkü ennnnn başarılı bendim hep zamanında geliyordum derslere hasta dosyam hep en iyisi seçiliyordu hep övgüleri ben alıyordum harika bir dr olacaksınharikssın harika harika harikaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-045F2B6D2

Bu mesaj silindi.
    Paramedik ne oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bb ben biraz ağlıcam aklıma kötü şeyler geldi

• Yetti be bi uyutmadınız

• Bir yer bulalım dünyadan uzakkkkkkk

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.