Şimdi Ara

Bu da benim günlüğüm olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlüğe dönüşmüş burası hadi bakalım ben de yazıyorum artık

En yakın arkadaşım covid oldu karantinaya alındı. Onun adına mutluyum çünkü sevgilisi ile 14 gün karantina kalacak. Kendi adıma üzgünüm çünkü hamburger yemeye gidecektik. Hamburger yiyecek arkadaşım yok bu durum baya moralimi bozuyor. Gidip tek yiyeceğim ama asla zevk vermeyecek biliyorum.

Menejerimi ara isimli diziye başladım. Bir Türk dizisine göre baya kaliteli. Kalt'ın kirli konuşma serisinfen bir parça var dizide, orada baya güldüm Bu da benim günlüğüm olsun 

• Kötü bir rüya sonucunda sabahın köründe kalktım. Bugün laptop alıp yavaştan ders çalışmaya başlamak istiyorum. Çok kararsızım aslında şuan aldığım puanla kötü bir yerde asistan olabilirim veya biraz daha bekleyebilirim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-045F2B6D2 -- 13 Ekim 2020; 6:58:11 >
  • Kıyafet siparişlerim gelmiş. Ben çirkin değilmişim sadece dandik giyiniyormuşum Bu da benim günlüğüm olsun Şimdi tek problem bu kıyafetleri giyecek yerimin olması Bu da benim günlüğüm olsun 

• Bu da benim günlüğüm olsun

İlk defa bir falda yazılan her şey doğru çıkıyor

• Whatsapp da pp değiştirmek istiyorum ama hiç güzel fotoğrafım yok. Şişkoyken bir sürü fotoğrafım vardı hepsinde çok güzel çıkardım. Zayıfladım şimdi bir tane bile fotoğrafım yok.

Zayıf olmanın bir yararını göremedim o yüzden beni mutlu eden şeylerle devammm

• Pardon ya ben çirkinmişim baya sıkıntı yok devam

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-045F2B6D2 -- 13 Ekim 2020; 6:59:25 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-045F2B6D2 -- 13 Ekim 2020; 6:57:35 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-045F2B6D2 -- 13 Ekim 2020; 6:57:1 >
  • Kamyon Şöförü kullanıcısına yanıt

Evet herkese yardım ediyorum beni sevmeyen insan nadirdir

• Arkadaşlar yarın saçımı daha önce hiç kestirmediğim kadar kısa kestireceğim. Çok heycanlıyım bu konuda. Yakışmayacak biliyorum ama belki biraz daha yaşımı büyük gösterir ve ben çalıştığım ortamda daha fazla aşağılanmaktan kurtulurum.

Şaka gibi ama bundan 1 ay öncesine kadar çok yaşlı olduğumu düşünüp üzülürdüm, şimdi ise keşke 5 yaş daha büyük olsaymışım bana böyle davranamazlardı diyorum.

Depresyondayım pozu

• Pixie cut denen model kestireceğim. O kadar korkuyorum ki. Ama yapacak bir şey yok büyük bir değişime ihtiyacım var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-045F2B6D2

Pixie cut denen model kestireceğim. O kadar korkuyorum ki. Ama yapacak bir şey yok büyük bir değişime ihtiyacım var...

Bir iskambil falında çıkmıştık birbirimize
    O güzel kupa kızıydı
    Sinek valesiydim bense
    Geceyarısı o perşembe rastladım köprü üstünde
    Ağlama dedim o ağladı
    Trabzanlardan indiğinde

Saçların mı ıslak yoksa ıslak mı yaşamak dedim
    Senin için rüzgarda hep yağmur mu var
    Gözlerin mi daldı yoksa sıkıldın mı sorulardan
    Hiç geçmez mi gözlerinden bu sonbahar?

Bir kar tanesi ol kon dilimin ucuna
    Bir kar tanesi eri ağzımda
    Bir kar tanesi ol kon dilimin ucuna
    Bir kar tanesi eri ağzımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kestirdim. Garip oldu...

Kitap aldım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.