Şimdi Ara

BU DA BENİM CRUZE HB. 1.4 TURBO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 31 Ekim 2015; 22:51:13 >

• FEVKALEDENINNDE FEVKİNDE
  • gözlerimiz bayram etti saolasın
    shark anteni çok beğendim nasıl durduğunu görmüş oldum bu modelin, hemen sipariş veriyorum aliexpress ten
  • shark antenle radyo sinyallerinde düşüş oldu mu dostum??
  • Kazasız belasız iyi günlerde kullanın, farlara bayıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

shark antenle radyo sinyallerinde düşüş oldu mu dostum??

yoo düşmüyor aslında ben pek o anteni kullanmıyorum radyo dinlemiorum daha doğrusu glaiba digital tv antenine bağlı radyo
  • Yeni döşediğim neon şeritler

burdada videosu var
    https://www.youtube.com/watch?v=7JMC4apxh9w

BU DA BENİM CRUZE HB. 1.4 TURBO BU DA BENİM CRUZE HB. 1.4 TURBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 28 Şubat 2014; 21:51:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serco_ecz

quote:

shark antenle radyo sinyallerinde düşüş oldu mu dostum??

yoo düşmüyor aslında ben pek o anteni kullanmıyorum radyo dinlemiorum daha doğrusu glaiba digital tv antenine bağlı radyo

dostum arabayı bayaa dayayıp döşemişsin kazasız belasız sürüşler..

navigasyon cihazını sonradan aldın galiba, bende almayı düşünüyorum. marka-modelini, kurulumunun kolay olup olmadığını, TR dil desteği var mı, uyum sorunu oldu mu, nerden ve kaça aldığını sorabilir miyim?
  • hocam nerdesin bişey sorduk foruma uğramaz oldun :)
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    evet sonradan aldım yurtdışından getirdim türkiyede yok bu modelden türkçe dil desteği var ve orginal chevrolet mylinkten kat kat daha iyi ve özellikli
  • kardeşim kusura bakma ama araç dışarıdan çay bahçesi, içeriden düğün salonu olmuş.

• birinin söylemesi lazım ön arka plakaların altındaki ledler aracı ucuz göstermiş arkadaki chevrolet ambleminin ışıkla aydıntmasıda kötü durmuş aracı ucuz göstermiş
  • İnce bir çizgidir, güzelliğin sınırı.

O yüzden iyi ayar vermek lazım...
  • metin kullanıcısına yanıt
    zevk meselesi aslında gerçekte görmenizde fayda var resimlerde abartı görünüyor olabilir farklılık olmasını severim belkide ondan ama düğün salonu benzetmesi ni yersiz buldum uymamış diyelbilirdiniz 2. aracımız audi a3 mesela ona hiç modifiye yapmadım ama crze her türlü gidiyor düğün salonu yormunu bence şahin cilere ve tırcılara yapsan daha iyi olur ;)
  • quote:

birinin söylemesi lazım ön arka plakaların altındaki ledler aracı ucuz göstermiş arkadaki chevrolet ambleminin ışıkla aydıntmasıda kötü durmuş aracı ucuz göstermiş

onlar pekte önenmli değil zaten ledleri sisleri yakınca yanıyor ucuz göstermemiş aslında tarz diyelim camaroya yapanlar ne yapsın? aynı amblem ki yapan var youtbeye bakarsan yani tabi beğenmemiş olabilirsiniz ama trafikte camı indirip ledleri nerde yapıldığını belki çok kişi sordu nereden temin ettiğimi
  • yanlış anlama ben fikrimi paylaştım angel farlar gayet güzel olmuş. abartının yakışmadığı fikrinde olanlardanım.
  • Farlar çok güzel. Geri kalan, bildiğin şahinci tırcı süslemesi. Yazık olmuş arabaya. Ayrıca sis farları da sisli havada görüş sağlaması içindir. Havalı olsun diye Xenon takıpta karşıdan gelenin gözlerine etmek için değil.
  • Kazası belasız gözüm bayram etti
    Edit: Hocam performans videosunda ortadaki ekranda ki görüntüyü nasıl yaptınız ? Görüntü derken dikdörtgenlerden oluşan o görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celerymen -- 14 Temmuz 2014; 17:43:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk meselesi elbet ama plaka altı ledler çok kötü göstermiş aracı. Farlar ve altındaki led çok güzel olmuş. Arkadaki ışıklı chevrolet amblemi olsada olur olmasada olur fazla rahatsız etmiyor. Sisdeki xenon u bence eski haline döndürmende fayda var hem sizin hem karşıdan gelen kişinin güvenliği açısından.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.