Şimdi Ara

Bu Canbazlık ne zaman biter?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu k2 nin server gelistirme işi ve diğer ek geliştirmeleri yuzunden Felc olan oyun Acaba ne zaman duzelcek... Gun gectikce uye kaybederken o gelişmiş serverleri ( ki ben eminim her turlu guvenlik ve buyume yine ellerinde patlıcak cunku 3. sınıf bir şirketler-eger doğruysa calısanları ayrılmamıssa-)

ilk xtrap ı sagdan soldan indirdik .. olmadi ag baglantıları ve cmd komutlari ile denedik .. sora o da olmadi... urastik didindik dns ayarları ile o da sonra olmadi... ondan sora calısan proxy aradik sonra onunda pili bitti... sonra login.knight eine serverlerine direk ip yazarak baglandık artık o da olmuyor... ( koxpla giren yine girdi direk o ayrı konu... xtrap kosp vs. programları engellemek icin var ama bi ara koxpsuz almıyordu)

- Sizce ne zaman bter bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dungeonking -- 16 Nisan 2007; 22:06:01 >

• walla benim son 5 gün pre kaldı bırakmaya yemin ettim siz düşünün
    elimizmi mahkum bu oyunu oynamaya gider arkadaşlarımla ageof oynarım daha keyifli

-----aynı esrar bagımlılarına cevirdi bu oyun bizi bulamayınca krize giriyoz-----

• walla haklısın kardeş bende hatta eminim bütün knight aşıklarıda böyle düşünüyor.İlk geçen sene başlamıştım oyuna anlıyorumki o zamanlar çok güzelmiş.Ya bu güvenlik şirketiyle anlaşamıyorlar yada şirket ko ya yamuk yapıyor diye düşünüyorum.Üye kaybettiği doğrudur belki ama ben artık bırakamam :) iştahla gelmesini bekliyorum.
  • valla ben oyunla ilk tanıstıgımda sadece ares serveri vardı . . ve ogunden beri solerim knight gibi bi oyun yok fakat bir kac aptalın işini iyi yapamamasından dolayı oyundan sogumaya basladım halbuki tam bi hayat gibi bu oyun bazen ruyamda bile gorurdum heleki bi ara silk road oynamaya basladım knightı bıraktım 1 ay sona anladım knight la yarısacak seviyede bi oyun yok . .

umarım artık oyun duzelmeye baslarda eski hevesim geri gelir .. zaten gun boyu calısan biriyim ben bu oyunu oynayınca eglenior olmam bana yeterde artar bile , ama dedigim gibi eski guzelligine kavusursa
  • harbi eroin bagımlılarına döndüm bulamadımmı elim ayagım titriyo kendimi ewde saga sola duwarlara çarpmaya başlıyom krize giriyom gnaaaytt gnaayyyttt
  • Noahsystem ile wiselogic biz barıştıralım artık yetti cana valla. bunlar birbirleri arasında husumet hep bize yansıyor bence. oyunu brakmaya yemin edenler hic dusunmeden braksın ben bu oyuna 6 aydan beri oynuyom iyiden iyiye alıştım valla brakmayada niyetim yok. sonumuz ne olur bilmem kötü giden ko belki eskisinden daha iyi olur. uskoyu brakırım ko yu brakmam gerekiyorsa japko da veya kurkoda baslarım kim bilir görcez ....

• Şirket anlasmazlıgı normal.. Cunku k2 network un basındaki adam hiçbirşekilde Şirket ilişkilerinden anlamıyor... Onun derdi sadece para... Bunu daha once bir cok yerde okumustum...
  • ßırakmak için 100 ytl verin sizi ßıraktırcaz deseler gözümü kırpmadan veririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: anafor_2

ßırakmak için 100 ytl verin sizi ßıraktırcaz deseler gözümü kırpmadan veririm

100 ytl ye charını alıyım belki bırakmanda yardımcı olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.