Şimdi Ara

bu bilgisayar iyimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar siparişini verim ama genede bi sorayım dedim sizce fiyat/performans açısından iyi bir makinemi

http://www.hepsiburada.com/cbox-pandera-h700-core-i7-860-2.8ghz-4gb-1tb-1gb-vga-masaustu-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=34&productid=bd999671#tablnk

birde bu power supply bu makineye göre düşük gibi geldi, sizce iyimi ettim kötümü?

• öncelikle hazır sitemlere karşıyım ve bunun monitörüde yok ayrıca ekran kartı hd4870 işletim sistemi de pardus
    kasa özelliklerinde mini atx yazıyo anakartın ne olduğu yazmıyo ama kasa mini atx ise anakart da mini atx'dir psu da 400w oldukça az bence pek iyi değil
    ama yine de hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nef'i -- 26 Eylül 2009; 14:57:35 >
  • monitörüm var samsung 22 inch 2233bw var işetim sistemi öneli değilki alır kendim kurarım sorun deil bakalım makine gelince görcez bilgileri test snuçları vs paylaşırım değerlendirmen için saol umarım iş görür bi alettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newvirtusft -- 26 Eylül 2009; 15:03:49 >
  • internette cbox hakkında baktım ama pek sonuç çıkmadı sadece com.tr li bir adres çıktı. büyük ihtimalle yerli bir firma. bilgisayar olarak da fena değil . aynı sistemi novabilgisayar ve vatanbilgisayardan da toplayınca da benzer bir maliyet çıkıyor. ama daha yüksek watt lı bir daha güzel bir kasa ve daha iyi gecikme zamanlı ram ler seçilebiliyor. ama yine de hazır bir bilgisayar için fiyatı uygun.400w yerine biraz daha yüksek watt lı olsa iyi olurdu, inşallah kasanın soğutma ve sessizlik performansı iyidir. gelince üzerindeki psu nun markasını ve kasayla ilgili görüşlerini de yazarsan iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çardakçı -- 26 Eylül 2009; 16:40:06 >
  • almıssınız artık hayırlı olsun.. aslında güzel parcalar var ama keske anakart belli olsaymıs ve kasa+psu daha iyi olabilseymis.. bunların dısında güzel ama biraz pahalı kabaca bir tabirle insan kazıklamaya yönelik..f/p mi diye sormussunuz simdiye kadar gördügüm hicbir hazır sistem f/p degildi.. bu da onlardan birisi.. yine de fena degil hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 26 Eylül 2009; 17:04:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.